Cher Cher komentáře u knih

Zase zoufalé ženy dělají zoufalé věci Zase zoufalé ženy dělají zoufalé věci Halina Pawlowská

Vtipné letní čtení.

30.07.2020 4 z 5

Manželské lži Manželské lži Kimberly Belle

Zápletka zajímavá, konec předvídatelný. Trochu mi vadilo, že se příběh dost táhl.

15.07.2020 3 z 5

Očima tchýně Očima tchýně Radka Kvačková

Čekala jsem, že fejetony budou ze života tchyně. Bohužel, to byly asi jen první tři.
Další fejetony byly z běžného života, postřehy autorky. A to většinou nudné. Knížku jsem sice dočetla, ale posledních několik fejetonů už bylo s utrpením.

29.06.2020 1 z 5

V lese visí anděl V lese visí anděl Samuel Bjørk (p)

Moc jsem se na knížku těšila, protože jsem jako první četla Sovu, která byla skvělá. Bohužel, tohle mě trochu zklamalo. Zdlouhavý začátek, děj se pořádně rozjel až tak v polovině knihy. Druhá polovina knihy už byla svižná, čtivá.

15.06.2020 4 z 5

Zlatá klec Zlatá klec Camilla Läckberg

Opravdu pěkný psychologický román. Byla to moje první knížka od Camilly Läckberg a moc se mi líbila, takže si od autorky určitě ještě něco přečtu.

26.05.2020 5 z 5

Radši nekoukat Radši nekoukat Ivanka Devátá

Ač mám knihy Ivanky Deváté moc ráda, tato byla slabá. Poslední část knihy, kde je popisováno, co si myslí věci denní potřeby, se mi nelíbila vůbec.

15.02.2020 3 z 5

Tiché roky Tiché roky Alena Mornštajnová

Opět skvělá knížka od této autorky.

10.02.2020 5 z 5

Dva krůčky po mokrém písku Dva krůčky po mokrém písku Anne-Dauphine Julliand

Silný, emotivní příběh plný lásky.

01.02.2020 5 z 5

Manželé odvedle Manželé odvedle Shari Lapena

Taková lehká detektivka. Dobře se četla.

24.12.2019 4 z 5

Imámova dcera Imámova dcera Hannah Shah

Nepochopitelné, že se tohle děje.

19.12.2019 3 z 5

Na co Alice zapomněla Na co Alice zapomněla Liane Moriarty

Trochu jsem z knihy zklamaná. Ze začátku to bylo velmi zajímavé, někdy až napínavé. Pak se děj spíše táhnul. I mi, po dlouhé době, trvalo než jsme knihu dočetla.

11.12.2019 3 z 5

Kniha se četla velmi dobře. Spisovatelka si ale skutečně musela prožít opravdové peklo. Příběh by měl být mementem pro všechny dívky a ženy, které se zamilují do muslima.

28.10.2019 5 z 5

Banánové chybičky Banánové chybičky Halina Pawlowská

Nenáročné, ale u čtení jsem se dobře bavila.

24.10.2019 3 z 5

Podivuhodná odhalení Artura Peppera Podivuhodná odhalení Artura Peppera Phaedra Patrick

Velmi milá, laskavá a lidská knížka.

18.10.2019 4 z 5

Sestry hurikánu Sestry hurikánu Dorothea Benton Frank

Ze začátku jsem si musela zvyknout, že každou kapitolu vypráví jiná osoba příběhu. Děj je trošku jednodušší a předvídatelný. Dotýká se ale závažného společenského problému a tím je domácí násilí a týraní žen.

26.09.2019 3 z 5

Krvavý měsíc Krvavý měsíc Markus Lutteman

Velmi čtivé, napínavé, ale neskutečně kruté.

31.08.2019 5 z 5

Hotýlek Hotýlek Alena Mornštajnová

Moc pěkné čtení. Každá postava byla něčím zajímavá. Velmi se mi líbilo prolínání osudů jednotlivých postav.

20.08.2019 5 z 5

Proč má dcera? Proč má dcera? Barbara Delinsky

Zajímavé bylo pozorovat chování zúčastněných i nezúčastněných osob. Jak a jakým způsobem situace zasáhla do jejich života.

13.08.2019 4 z 5

Hana Hana Alena Mornštajnová

Opravdu dramatický příběh. Dobře se četl. Na tuto knihu určitě nezapomenu.

29.07.2019 5 z 5

Manuelin smolný den Manuelin smolný den Patricia Vandenberg

Krátký velmi romantický příběh. Rychlá oddechovka.

19.07.2019 3 z 5