Chaos Chaos komentáře u knih

Harry Potter a Ohnivý pohár Harry Potter a Ohnivý pohár J. K. Rowling (p)

10 z 10 , tu opět není co vytknout.
Ten kdo se podíval na film a až poté přečetl knihu,tak jako já,si mohl vše krásně představit a vůbec nevadilo,že film byl trochu jiný.

14.12.2015 5 z 5

Cena, kterou zaplatíš Cena, kterou zaplatíš Joseph Fadelle

To se četlo tak,pěkně,až to snad není možné,skvělí příběh od začátku - do konce.
Kniha mě bavila,rád jsem se k ní vracel - rozhodně doporučuji

06.10.2015 5 z 5

YOUCAT - Katechismus katolické církve pro mladé YOUCAT - Katechismus katolické církve pro mladé kolektiv autorů

Svobodná, jednoduchá, srozumitelná kniha, která nenutí člověka dát se na víru, ale nabízí otázky a srozumitelné odpovědi k jednoduchému pochopení Katolické víry.
Jako nevěřící jsem se hodně dověděl o víře z této knihy, která se četla velice pěkně.

28.08.2015 5 z 5

Seznámení Seznámení Marcela Remeňová

Parádní knížka,moc se mi líbila, hned jak budu mít příležitost sáhnu po dvojce ;)

27.07.2015 5 z 5

Posmrtná spravedlnost Posmrtná spravedlnost Michael Baden

Četlo se to dobře,ale zápletka mohla být rozhodně lepší,promyšlenější.
Mozkové buňky jsem nenamáhal - kniha do vlaku na dlouhé chvíle.

12.06.2015 3 z 5

50 největších lží a legend světové historie 50 největších lží a legend světové historie Bernd Ingmar Gutberlet

Zajímavé dokumentární počteníčko

10.06.2015 3 z 5

V ringu V ringu Katy Evans

Moc romantiky,moc vzdechů a od třetiny snad opáčko toho co bylo na začátku.Četlo se to velmi pěkně,jenže pořád a to samé dokola,dokola.
Navíc jsem opět natrefil na knihu,která má zase velice špatný nadpis - v Ringu se velikán oběvil snad 3x celkem na dvouch stranách z 307 stránek, což zklamání rozhodně přišlo.
Když jsem si knihu půjčoval,myslel jsem na rány pěstí a strhující,pohlcující děj - tu se nic nedělo.

06.06.2015 3 z 5

Fascinující,nádherný,úžasně promyšlený příběh nejen pro děti,který se skvěle čte od začátku do konce.
Každý díl (zatím 1-3) je strhující,velice povedený,rozhodně žádná kapitola nezaostává,kdyby to tak bylo u všech knih.
Skládám velkou poklonu paní Rowling.

16.05.2015 5 z 5

Cesta do Woodbury Cesta do Woodbury Robert Kirkman

Tato dvojka je od předchozího dílu lepší,začátek sice pomalejší, ale od půlky kniha pěkně bavila.Jen by to chtělo více násilí,vzrušení,pořád to nemá ty správné grády.
Doufám, že jednička s dvojkou jsou dobrým začátkem pro trojku a čtyřku.

09.05.2015 3 z 5

Vzestup Guvernéra Vzestup Guvernéra Robert Kirkman

Jsem zklamán,čekal jsem mnohem více od této knihy.Vyděl jsem seriál a kniha mě neuspokojila,snad cesta do Woodbury bude lepší.

02.05.2015 3 z 5

Trefa do černého Trefa do černého Stephen J. Cannell

Zajímavá,pěkně čtená kniha s dobrým detektivním příběhem.(Má první od tohoto spisovatele a sáhnu po další).

26.04.2015 4 z 5

Harry Potter a Tajemná komnata Harry Potter a Tajemná komnata J. K. Rowling (p)

Další velice povedená,pěkně čtená kniha do ruky pravé i levé.Rozhodně Doporučuji

22.04.2015 5 z 5

Tulák ve stínech Tulák ve stínech Alexej Pechov

Velice pěkná kniha,dobře se četla.

28.03.2015 5 z 5

Harry Potter a Kámen mudrců Harry Potter a Kámen mudrců J. K. Rowling (p)

Od začátku do konce jsem hltal každou stránku,opravdu pěkná,povedená knížka.
Už se těším,až vezmu do ruky další díl.

24.01.2015 5 z 5