Casio_cz Casio_cz komentáře u knih

Dívka, která se dotkla nebe Dívka, která se dotkla nebe Luca Di Fulvio

Krásná knížka, ale chvilkama jsem se nudila a nutila jsem se číst dál. Takže to dopadlo tak, že jsem ji dočetla až za 2 měsíce (možná i víc). Ale uznávám že konec byla nádhera

19.03.2016 4 z 5

Ranhojič Ranhojič Noah Gordon

Jedna z nejzajímavějších knih, co jsem v poslední době četla.Neustále mě Roby tak trochu dováděl k šílenství... myslím svých chováním :D Ale u konce jsem si pořád říkala: Pozor! Teď se něco určitě stane! Ale nic se nestalo takže jsem pak byla tak trochu zklamaná. Prostě jsem nechtěla aby vedl nějaký "obyčejný" život, kdy se se svou rodinou usadí ve Skotsku. Chtěla jsem, aby pořád byl v Persii (nebo kdekoli jinde) kde by učil studenty, dál pitval lidi, aby se mohl co nejvíc naučit a aby se staral o nemocné v nemocnici.Bylo to pro mě prostě jedno velké zklamání že skončil ve Skotsku, kde léčil velký okruh příbuzných jeho manželky a jediný koho učil, byl jeho syn.
Přeci jen jsem byla z knížky nadšená. Docela lituju toho, že ji mám z knihovny a že jsem si ji nekoupila. Rozhodně se chci vrhnout na Šamana... Až do konce jsem tuhle knížku úplně "hltala". Myslím, že teďka o prázdninách jsem strávila nejvíce času právě nad Ranhojičem.

//tak si říkám že je ten můj komentář nezvykle dlouhý, co? :D

29.12.2015 5 z 5

Řekni vlkům, že jsem doma Řekni vlkům, že jsem doma Carol Rifka Brunt

Super... nemám co dodat. Sice jsem ji zatím nedočetla, ale za měsíc se k ní ráda vrátím

11.09.2015 5 z 5

Zlodějka knih Zlodějka knih Markus Zusak

Velmi zajímavá a dobrá knížka. Spousty lidí tu píše že na konci brečelo. Já ne. Já to už od začátku s Liesel prožívala a měla jsem pocit, jako kdyby to byl "můj život" a ne její. Kdykolik jsem to četla naplňoval mě tak velký smutek, na který jsem nebyla přpravená. Ale aspoň mi připoměla pravdu, že lidi okolo mě to mají nebo měli těžší něž já... a to si tu ztěžují i všichni okolo mě. Jen ona, Liesel nic neřekla. Byla šťastná jen jak to šlo a užívala si svého života, využívala každou možnost k tomu aby se zasmála. Nebo je dokonce vyhledávala.....

20.04.2015 5 z 5

Minotaurus Minotaurus Michaela Burdová

Úžasná knížka! Jen jsem si ten konec představovala trochu jinak...

18.04.2015 5 z 5

Šifra podle kabaly Šifra podle kabaly Dorit Silberman

Hezká knížka. Líbila se mi, ale něco jí chybělo. Jinak bych to myslím snad i dočetla ;)

21.03.2015 4 z 5

Cílová rovinka Cílová rovinka Dick Francis (p)

Krásná knížka. Sice mi velmi dlouho tentokrát trvalo než jsem ji dočetla, ale doporučuji! Jen se trochu na sebe zlobím, že mi nedošlo kdo chce Dereka zabít, i když to bylo v podstatě jasné. :)

03.12.2014 5 z 5

Princ Kaspian Princ Kaspian C. S. Lewis (p)

Omlouvám se tento komentář měl patřit k Plavbě Jitřního poutníka.

Princ Kaspian:
Povedená, ale dost dlouhej začátek a konec ujde tak rychle že si to člověk neužije.

10.09.2014 5 z 5

Princ Kaspian Princ Kaspian C. S. Lewis (p)

Knížka se dost liší od filmu. A to hodně! :-)
Stejně mě to připadalo dost zajímavé, i když přiznám se že jsem byla dost sklamaná
když jsem zjistila že tam není to položení mečů na aslanův stůl atd.
Přeci jen dodám toto: Chudák čaroděj, takhle mít za své poddané ty blbečky ;)

06.09.2014 5 z 5

Hrdinný kapitán Korkorán Hrdinný kapitán Korkorán Alfred Assollant

není co dodat :)

21.08.2014 5 z 5

Tajemná hora Tajemná hora Enid Blyton

Docela zajímavé, dá se předvídat.

08.06.2014 3 z 5

Tance nág Tance nág Renata Štulcová

Škoda že nemám pokračování.

30.04.2014 5 z 5

Vílí křídla Vílí křídla Renata Štulcová

Opět mě má nejoblíbenější autorka nesklamala. :-)

28.04.2014 5 z 5

Strážci dobra Strážci dobra Michaela Burdová

Když jsem knížku dočetla, tak jsem byla docela naštvaná. Ne že by nebyla hezká, to se mi opravdu hodně líbila. Ale dám vám jednu radu: NEKUPUJTE SI TUTO KNÍŽKU, POKUD NEMÁTE DALŠÍ DÍL!
Casio_cz :-)

26.04.2014 5 z 5

Prokletý trůn Prokletý trůn Sharon Kay Penman

Velmi zajímavá a poněkud složitá knížka. Ale rozhodně doporučuju!!!! Stojí to za to.

27.03.2014 5 z 5

Mojmír: Cesta pravého krále Mojmír: Cesta pravého krále Renata Štulcová

Rozhodně doporučuji přečíst. Zajímavá a zábavná, a taky nepředvídatelná!

07.03.2014 5 z 5

Cesta sněžných ptáků Cesta sněžných ptáků Robert Lyndon

Knížka mě mile překvapila. Ale musím se přiznat, že jsem ji nedočetla. Líbila se mi, ale prostě ...... :/

15.02.2014 5 z 5