cantona cantona komentáře u knih

Dracula Dracula Bram Stoker

Na to jak je tento příběh starý tak se četl dobře. Co se týká příběhu byl celkem fajn, ale horor? To mi opravdu nepřišlo. Příběh neměl strašidelnou atmosféru ani náhodou. Takže průměr!

07.06.2015 3 z 5

Šílená hra Šílená hra Sebastian Fitzek

Příběh této knihy je opravdu napínavý od začátku až do konce, akorát mám pocit, že autor nějak pospíchal s ukončením knihy, což je dost škoda, protože si myslím, že se z příběhu dalo více vyždímat. A také u tohoto žánru vyvrcholení knihy by mělo být "šokující", ale u mě to nevím proč šok nevyvolalo. Jinak to nemělo chybu!

03.05.2015 4 z 5

Neznámý v pozadí Neznámý v pozadí Mary Higgins Clark

Mary opět nezklamala. Tento příběh byl i zde od začátku do konce napínavý. Nemůžu jinak než hodnotit plným počtem!

17.04.2015 5 z 5

Hnízdo na Zemi Hnízdo na Zemi Steve Perry

Vetřelci jsou můj nejoblíbenější sci-fi film. Je fakt, že tento žánr mi moc neříká, ale Vetřelci jsou klasika. To nemůžu říct o této knize. Příběh byl fajn, ale četlo se to dost špatně a chvílemi to byla dost nuda. Takže tady průměr.

10.04.2015 3 z 5

Kam se poděly děti Kam se poděly děti Mary Higgins Clark

Tak tohle byl hodně dobrý počin. Kniha měla necelých 200 stran, ale byla napínavá od začátku do konce. Četla se mi velice dobře. Takže maximální spokojenost a určitě si od Mary Higgins - Clark přečtu i další knihy.

01.04.2015 5 z 5

Mlsoun Mlsoun Ian McEwan

Tak tohle byl můj největší omyl co se týče literatury. Musím se přiznat, že jsem tohle nedočetl. Po šedesáti procentech už jsem opravdu nemohl. Tohle se fakt nedalo číst. Příběh totálně o ničem. Nuda a nic než nuda. Hlavní hrdinka mě vůbec nebavila. Vyspí se snad s každým koho potká! Takže této knize dávám titul s****a roku!

27.03.2015 odpad!

Dcery Lamače kostí Dcery Lamače kostí Ted Dekker

Dobrý thriller. Až na trochu slabší konec to byla jízda. Hlavní hrdina udělá vše co je třeba, aby zachránil svoji dceru, kterou celý život zanedbával a ona ho zavrhla. Na konci příběhu jedno šokující odhalení, který by měl obsahovat snad každý thriller, takže spokojenost.

15.03.2015 4 z 5

Mezi touhou léta a chladem zimy Mezi touhou léta a chladem zimy Leif G. W. Persson

Tak tohle bylo opravdu těžké a hlavně nudné čtení. Dávám snad jednu hvězdu za to, že autor předkládá možnou variantu atentátu na ministerského předsedu vlády Švédska Palmeho. Ale jinak se kniha dala zkrátit max na dvěstě stran.

06.03.2015 1 z 5

Zlodějka stínů Zlodějka stínů Kay Hooper

Tato kniha byla fajn. Bavila mě od začátku až do konce. Příběh byl též originální. Ubírám hvězdičku za milostný vztah hlavních hrdinů. Přijde mi, že do tohoto žánru to moc nepatří. Bylo to takové nepříjemné a trochu mě to odrazovalo od čtení. Ale je to jenom můj pocit. Je opět vidět, že autorka píše i romány pro ženy. :-)

09.02.2015 4 z 5

Rusko sužuje pandemie Rusko sužuje pandemie Jana Vagnerová

Dávám dvě hvězdičky pouze za to, že se to celkem dobře četlo. Děj této knihy byla totální nuda. Pokud máte problémy s usínáním tak mohu jen doporučit. Téma této knihy měla potenciál, který autorka úplně utopila. Možná kdyby to nebylo psáno v první osobě z pohledu hlavní hrdinky, tak by to snad ještě šlo. Jenže....

31.01.2015 2 z 5

Říkej mi Princezno Říkej mi Princezno Sara Blædel

Tuto knihu jsem sice přečetl celkem brzy, ale musím souhlasit s většinou komentářů zde, protože ani mě kniha vůbec neoslovila. K ději se vyjadřovat nebudu poněvadž byl opravdu nudný, dokonce i vyvrcholení děje, když už hlavní hrdinka ví, kde by mohla pachatele najít a beze zbraně (proč by ji policisté v Dánsku asi potřebovali!) vše vyřeší!? Tak to mě opravdu rozsekalo v negativním slova smyslu samozřejmě. Trochu nechápu, že ji někdo uvede jako lepší autorku než je Liza Marklund!

06.01.2015 2 z 5

Sanctus Sanctus Simon Toyne

Tak tuto knihu mohu jen doporučit. Takovéto knihy mám nejraději, kde je zápletka, akce a nečekané rozuzlení. Tady sice ten konec byl dost haluz, ale jinak super. Tady není co řešit. Plný počet!

01.01.2015 5 z 5

Řez Řez James Hayman

Tato kniha se mi velmi líbila. Napínavá kriminálka. Hlavní hrdina je až moc velký slušňák na můj vkus, ale dost originální, takže mě bavil. Co se týká vraha tak jsem trochu tušil kdo by to tak mohl být, ale fakt jsem si nebyl jistý. Takže suma sumárum čtyři hvězdy!

21.12.2014 4 z 5

Oltář z kostí Oltář z kostí Philip Carter

Kniha podle mého gusta. Tenhleten žánr mě prostě baví! A pokud je to i dobře napsané a má to hlavu i patu tak není co řešit. Této knize není moc co vytknout snad jen, že je až s podivem z čeho se hlavní hrdinové dokážou dostat. Byl by z toho opravdu dobrý americký film! :-)

15.12.2014 5 z 5

Tajemná řeka Tajemná řeka Robert Crais

No jestli tato kniha byla od tohoto spisovatele nejlepší tak tedy nevím. Četlo se to fajn, hlavní hrdinové byli fajn, ale strhující děj nikde. bylo to takové nemastné, neslané až do samého konce, takže průměr.

28.11.2014 3 z 5

Finské pouto Finské pouto Pekka Hiltunen

Tato kniha má tedy dost nízké hodnocení a nevím proč! Mě se naopak kniha líbila. Četla se dobře. Slovem strhující bych ji tedy nenazval, ale příběh byl dost dobrý. Takže se těším na další díl.

08.11.2014 4 z 5

Jak zabít Kupida Jak zabít Kupida Mark Edwards

Na této knize se píše thriller, ale thriller to tedy není! Ale příběh byl dobrý a hlášky opravdu vtipné. Musím napsat, že tento druh knih nevyhledávám, ale tato mě bavila.

12.10.2014 4 z 5

Závod se smrtí Závod se smrtí Brett Hoffmann

Tato kniha se četla moc dobře. Je z prostředí F1 a bohaté rodiny. Příběh byl fajn. Hlavní hrdinové také fajn. Kniha není tak strhující, ale za přečtení podle mého názoru stojí.

05.10.2014 4 z 5

Let do nebezpečí Let do nebezpečí Arthur Hailey

Příběh této knihy je dobrý, ale spíše to vypadalo jako scénář k filmu. Ale jinak dobré.

26.08.2014 3 z 5

Turista Turista Olen Steinhauer

Tato kniha mě bavila. Špionážní romány patří u mně k těm nejlepším. Těším se na další díl.

26.08.2014 4 z 5