Závod se smrtí

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Konzultanti z Wall Street Stella Sartori a Jack Rogers jsou vysláni do Milána, aby prověřili finanční ztráty jedné z nejvlivnějších rodin. Dědic celého impéria zemřel při záhadné explozi letadla, od té doby peníze z jejich konta mizí. Brzy se ukáže, že nepůjde o obyčejnou finanční analýzu. Stella a Jack jsou v nebezpečí života. Proč musel zemřít novinář, který pořídil záznam výbuchu? Kdo odposlouchává telefonáty? Byla smrt člena rodiny Aretinů tragická nehoda, nebo chladnokrevná vražda? Začíná hra o život a neúspěch znamená jistou smrt......celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/13_/139230/big_zavod-se-smrti-96Y-139230.jpg 420
Série:

Stella Sartori & Jack Rogers 2.


Žánr:
Literatura světová, Detektivky, krimi

Vydáno: , Fragment (ČR)
Originální název:

The Race, 2010


více info...
Nahrávám...

Komentáře (4)

Kniha Závod se smrtí

babicka_amalka
26.01.2017

bavilo mě to: svižně napsáno, různé reálie - dobrá oddychovka;

soukroma
01.01.2017

Čtivý dobrodružný thriller s celkem příjemnou dvojicí finančních auditorů (a nuceně amatérských vyšetřovatelů), kteří jsou popoháněni po příletu z USA po jižní Evropě na pěkná místa: Milano, Řím, Nice (tady tedy ujel autor nebo překladatel s Andělskou promenádou: v Nice je Andělská zátoka a Anglická promenáda) a hlavně Malta (kdo tam byl, připomene si s hrdiny celou řadu míst na ostrově). Samotné téma pokladu maltézských rytířů je ovšem trochu slabší a o jejich řádu se čtenář prakticky nic nedozví.


čef
08.05.2015

Jednoduchý příběh plný akce pro čtenáře tohoto ražení vytvořený ze známých kulis automobilových závodů a maltézských rytířů, ozvláštněné netypickými vztahy mezi hlavními hrdiny. Nic zvláště překvapivého, ale ke čtení někde na dovolené docela vhodné.

cantona
05.10.2014

Tato kniha se četla moc dobře. Je z prostředí F1 a bohaté rodiny. Příběh byl fajn. Hlavní hrdinové také fajn. Kniha není tak strhující, ale za přečtení podle mého názoru stojí.