Mlsoun přehled

Mlsoun https://www.databazeknih.cz/img/books/16_/169326/bmid_mlsoun-Giq-169326.jpg 4 173 173

Británie roku 1972 čelí hospodářskému propadu, masovým nepokojům a hrozbám teroristických útoků. Bojuje se na všech frontách – i na té kulturní. Tajná služba distribuuje pod zástěrkou různých nadací peníze perspektivním umělcům, kteří budou propagovat „správné názory“. Tak je koncipována i operace MLSOUN. Agentka Serena ovšem poruší nejen základní pravidlo špionáže – nevěřit nikomu –, ale brzy i další – do jednoho z mladých umělců se zamiluje. Špionážní thriller o literatuře a se šťastným koncem – novinka z autorovy dílny i další vrchol jeho tvorby.... celý text

Literatura světová Romány
Vydáno: , Odeon

Sweet Tooth , 2012

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Mlsoun. Přihlašte se a napište ho.

Luigi1
29.02.2024 5 z 5

Tuto knihu jsem přečetl jedním dechem moc se mi líbila

pedroK
13.10.2022 5 z 5

Mlsoun mě chytl od samého začátku a považuji ho za mistrovský kus páně McEwana. Ten závěr byl nečekaný, dechberoucí a... toužebně zaváněl happyendem, ačkoli kdo ví. Tom byl génius.!
Propracovaný příběh, kterému se rýsuje konec plný zrady a deziluze, ovšem dopadne to úplně jinak a já jsem takovou velikost tedy nečekala! Paráda!

hermína14
28.12.2019 4 z 5

Na první čtvrtku padl měsíc a na zbytek den. Ve chvíli, kdy podlehneme těm svůdně vystavěným větám, už se můžeme nechat jen vláčet ..i přes ostré kamínky marné a zbytečné umanutosti. Stejně mu (i nám) nakonec zbudou jen mistrně popsané vztahy a dušezpyt.

Knižní novinky (16. - 23. 11.)

16.11.2013

České vydání McEwanova Mlsouna + obálka v předstihu