c.svetlana c.svetlana komentáře u knih

Žádná setkání nejsou náhodná Žádná setkání nejsou náhodná Kay Pollak

Nikdy jsem nečetla knížku s tak děsivým krkolomným překladem...hvězdičky dávám za obsah.

01.04.2019 4 z 5

Momentky Momentky Barbara Nesvadbová

Knížka krásně vypadala...a to je asi tak všechno...po třech povídkách, které jsem si náhodně vybrala, jsem měla pocit, ze číst o tom, jak si někdo zařídí nešťastně život, fakt nemusím a druhý postřeh - chápu,že vztahy a podvody jsou zřejmě autorčino téma....ale proboha bych čekala aspon trochu posun a nikoli k daleko větší abstrakci.

16.03.2019 1 z 5

Ostrý řez Ostrý řez Jeffery Deaver

Nejvíc mě nadchl konec - zmínka o Hodináři...je to pro me příslib, že třeba ten další Alexův případ by mohl plynout tak, jak to bylo v této sérii na počátku:)

15.03.2019 5 z 5

Práskač Práskač Jan-Erik Fjell

Slyšela jsem od více lidí, že se nemohli začíst...a vůbec tomu nerozumím:-) Připomínalo mi to počáteční tvorbu Martiny Cole, kterou jsem četla s nadšením, tedy moje hodnocení bylo určitě tímto ovlivněno. Každopádně já se nenudila a ani pro me nebyla zápletka předvídatelná; jsem zvědavá na další příběh ze série.

15.03.2019 5 z 5

Sběratel motýlů Sběratel motýlů Dot Hutchison

Knížku jsem doslova zhltla (,a to se mi podarilo i pres dve malé děti doma:-)))) Výborně napsané, perfektně rozložené napětí, a první thriller, kde jsem se neudrzela a ukapla mi i slza. Doporučuju a těším se na další autorčinu knihu.

18.09.2017 5 z 5

Dívka, která nepřestala věřit pohádkám Dívka, která nepřestala věřit pohádkám Marcia Grad

Knížka mne naprosto okouzlila. Ač psána jako pohádka - i když se může zdát dle komentáře níže jako vleklá a ufňukaná, což se mi v první třetině zdálo taky - přišla mi knížka opravdu hodně hluboká a hlavně laskavá, protože v sobě nese naději. Po překonání lehce táhlého začátku jsem jí pak vyloženě zhltla. Vřele doporučuju, je to "pohlazení".

04.05.2015 5 z 5

Růžové moře Růžové moře Eva Vejmělková

Po prvních dvou kapitolách jsem je musela prolistovat znovu, jestli dobre čtu, s kým to tam hrdinka vlastně rozhovořuje....potom mě to nějak zmohlo a skočila jsem na poslední dvě kapitoly a bylo jasno, o čem příběh je....ale jo, kdybych byla rozervaná hledající teenagerka, asi by mě to oslovilo.

04.04.2015 1 z 5

Najít recept na štěstí Najít recept na štěstí Barbora Robošová

Kniha ma byt lehce humorna...po 70 strankach jsem byla unavena, jak kdyz jsem skladala uhli a ac zalozenim sangvinik, byla jsem z tech stranek dost otravena...urcite to neni spatne psane, jen toho depreseni je tam nejak moc:)

23.02.2014 1 z 5

Čarodějnický kalendář Čarodějnický kalendář Marcela Košanová

Libi se mi vic nez c.slabikar. Ritualy a doporuceni jsou rozdeleny podle doby, kdy je mesic v konkretnim znameni.

05.10.2013 5 z 5

Unesená Unesená Klára Janečková

Cetlo se mi dost tezko, vubec to nebyl ten styl, na ktery jsem od autorky zvykla. Tusim je to ale inspirovano jejim vlastnim pribehem, kdy byla sama unesena..asi se o tom spatne pise, kdyz si vylozene nechcete vypsat svoje trapeni, ale udelat z toho i pribeh.

05.10.2013 4 z 5

Můžeš-li se vdát dnes, neodkládej to na zítřek Můžeš-li se vdát dnes, neodkládej to na zítřek Alena Jakoubková

Citim to dost jako ostatni. Kdyz jsem zacala AJ cist, nemohla jsem se nabazit, cetla jsem ji na jeden zatah...tak pri 4.knizce jsem zacinala mit pocit, ze ctu vlastne porad to samy. U tehle knizky jsem tak ve ctvrtine a uz tu tyden lezi, aniz bych mela potrebu ji otevrit...no ale doctu ji, z ucty k tomu, jak me bavila predtim:-)

05.10.2013 3 z 5

Modrá jiřina Modrá jiřina Nora Roberts

Cela trilogie se strasne pekne cte, krasny popis kytek:-)

Tokio Tokio Mo Hayder

Obsah knizky ve mne i po letech zustava, resp. ta hruza, kterou autorka dokaze vyvolat i bez kapky krve...uprimne se mi chvilkama i delalo nevolno. Super cteni!

Černý anděl Černý anděl John Connolly

Naprosto dokonala knizka!!!

Společenství stínů Společenství stínů Ruth Newman

Škoda, že knížek od této autorky není víc, obě jsem vyloženě zhltla...super čtení, nedá se pořádně předvídat děj, takže napětí až do konce.

Deník Deník James Patterson

Pattersona miluju, ale tahle knizka byla proste hodne hodne jina, mela jsem dost problem to precist, i kdyz uznavam, ze to melo myslenku, byla to svym zpusobem nadherna knizka, ale nebyl to "MUJ" Petterson:-)

Ranč u dědečka Ranč u dědečka Táňa Keleová-Vasilková

Keleovou ctu moc rada, i kdyz se linie pribehu opakuji.... je to vzdycky jednoduchy pribeh, silna zena, happyend....vsechny jeji knizky beru jednim dechem:-)

Slepá bohyně Slepá bohyně Anne Holt

Nakonec musim rict, ze se mi knizka vazne libila. Sice je zdlouhava, takze jsem ji vzdycky odlozila, ale nedalo mi to a po par minutach jsem se vzdycky musela vratit:-)

Žluté oči krokodýlů Žluté oči krokodýlů Katherine Pancol

Moc dobre se cte, ale tak nejak clovek vedel uz po precteni obsahu kudy dej pujde. Ale napsana je pekne, chystam se na dalsi dily.

Klíč ke štěstí Klíč ke štěstí Irina Semina

Po precteni knizky Obchod se stestim je tohle trochu slabsi odvar, natesena jsem cekala vic, ale obe knizky jsou krasne lidsky, svadi k zamysleni takovou jemnou formou.