Čarodějnický kalendář

Příručka pro všechny čarodějky, ve které se dozvědí kdy a jak čarovat. Správná čarodějka musí nejen umět čarovat, ale hlavně vědět, kdy které kouzlo má svůj účinek. Měsíc je v čarování důležitý, je dobré znát tajemství úplňku a jeho fáze. Taktéž bylinky, stromy, kameny či měsíční znamení jsou základem čarování. V knížce je toto vše přehledně sestaveno podle měsíců. Nechybí konkrétní příklady a kouzla....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/34_/34230/carodejnicky-kalendar-34230.jpg 3.516
Duchovní literatura, Esoterika, astrologie, okultismus
Vydáno, Motto

Kniha Čarodějnický kalendář

InaPoppy

Nějak nevím, co napsat, ale tak dle mého názoru je kniha dobrá i hloupá. . Na vysvětlení run, fázi Měsíce a jeho vlivy na nás a kdy je nejlepší si třeba "přát" a nebo vlivy drahých kamenů apod je fakt skvělá. Ovšem recepty na umírající lásku, přivolání milenců, zlepšení vztahů kolegů apod úplně zcela mimo. Je třeba to brát s rezervou.

JadeyBristow
06.10.2019

Kniha je napsána dobře. Čte se snadno. Jako začátečnická kniha je ideální. Určitě výklad pochopí každý.

Fantasmagorka
18.10.2018

Vůbec to není špatná kniha. Spíše pro děti.

Smrtka92
24.01.2015

No kniha zajímavá hlavně základy, ale teda některé ta rádoby magické recepty fakt děs ty bych teda nezkoušela ani za nic :D. No fakt kdyby jedl kus ze svého chlapa (nehty, chlupy či tak)

c.svetlana
05.10.2013

Libi se mi vic nez c.slabikar. Ritualy a doporuceni jsou rozdeleny podle doby, kdy je mesic v konkretnim znameni.

Marcela Košanová
česká, 1952 - 2019