Žádná setkání nejsou náhodná

Kniha švédského autora Kaye Pollaka Žádná setkání nejsou náhodná, která vysvětluje, co nás učí mezilidské vztahy, je určena těm, kdo touží duchovně vyrůst a změnit svůj život. Moudrem nabitá knížka přináší řadu jednoduchých nápadů, pohledů a cvičení, která pomohou čtenáři vidět opravdově sebe samé i druhé a jednat v souladu s tím. Je to pomůcka pro každodenní život, k níž se můžete stále vracet a ve které můžete hledat odpovědi na otázky, jež vás trápí. Poznávání sebe sama skrze druhé Tato kniha ukazuje rychlou a jednoduchou možnost, jak změnit naše životy a životy těch okolo nás prostřednictvím způsobu, jakým řešíme běžná denní setkání. Předkládá série jednoduchých nápadů, pohledů a cvičení, která pomohou čtenářům vidět opravdově sami sebe a druhé a jednat v souladu s tím. Dává reálnou naději na utvoření lepších mezilidských vztahů....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/50_/50487/zadna-setkani-nejsou-nahodna-Fti-50487.jpg 3.864

Att växa Genom Mötem (2006)

Literatura naučná, Osobní rozvoj a styl
Vydáno:, Eugenika

Kniha Žádná setkání nejsou náhodná

c.svetlana

Nikdy jsem nečetla knížku s tak děsivým krkolomným překladem...hvězdičky dávám za obsah.

nefernefer
14.09.2018

„Nemůžeme změnit jiné lidi. Jedinou osobou, kterou můžeme změnit, jsme my sami.“

„Svět se změní, pokud se změním i já.“

Jo, kdyby to bylo tak jednoduché, jak to vypadá.

Leniii
01.07.2018

Kniha s hlubokými myšlenkami, které jsou již pro někoho dávno známé, ale není na škodu si je zopakovat :)

Mi-šu-le
04.01.2018

Pozitivní, naučné, něco již dávno známé, to ovšem neznamená, že je něco špatně, naopak. Doporučuji. Ráda si ji přečtu znovu.

Martina379
22.04.2017

Koupila jsem vydání z roku 1998 nakladatelství Onyx. Nikdy jsem nečetla knihu, která by obsahovala tolik pravopisných chyb a překlepů. V některých místech jsou takové překlepy, že musíte přemýšlet o významu. Příkladem jedna věta: " Tlam proboha nejezdil", která měla být "Tam proboha nejezdi". Je to hrozně rušivé, protože co stránka, tak něco podobného. Myšlenkově mi obsah není cizí, ale musím pořídit jiné vydání.

eva198
25.05.2016

stručné, rychle přečtené, určitě si ji ještě přečtu

Stanenka
04.03.2016

Velmi inspirativní kniha, spousta věcí k zamyšlení. Kdyby tuto knihu přečetl každý člověk na této planetě, tak by se tu hned lépe dýchalo ;-).
Kniha o pozitivním myšlení a že ve zlu máme vždy vidět volání o pomoc. Dříve než začneme kritizovat druhé, zamysleme sa nad sebou. Určitě se k této knize znovu vrátím!

Danafantom
02.03.2016

Asi jsem očekávala něco jiného...ano, často nám ostatní lidé nastavují zrcadlo, ale ...no, v mém světě je místo i pro náhodu ;-)

Kay Pollak

Kay Pollak
švédská, 1938

Kniha Žádná setkání nejsou náhodná je: