buturenka buturenka komentáře u knih

Vrány Vrány Petra Dvořáková

Krátké, povedené, drsné, čtivé, chci věřit, že je to pouze kniha, která neni pravdou

06.02.2020 5 z 5

Neznámé osudy dobrého vojáka Švejka: Švejk před Švejkem Neznámé osudy dobrého vojáka Švejka: Švejk před Švejkem Jaroslav Hašek

Nevím, dokonce ani netuším, ale tuto knihu jsem přečetla jen jednou, asi to byla povinná četba, a do dnešního dne tuto knihu ani filmové zpracování nemám ráda, vůbec to nemusím

12.11.2019

Chirurg Chirurg Petra Dvořáková

výborná knížka, úžasný češtin, ale ta skutečnost je někdy až protivná, ale tak to je, hodně jsem se bavila, i když to asi není to správné slovo, spíš jsem si uvědomovala, jak je ta kniha pravdivá

03.10.2019 5 z 5

Kavárna v Kodani Kavárna v Kodani Julie Caplin

Knížka mil, odpočinková, dovolenková, ale jinak tato knížka mě vyprovokovala se zajet podívat do Kodaně, tak v červnu letim, sice jen prodlouženy vikend, ale moc se těším

07.05.2019 3 z 5

Heřmánkové údolí Heřmánkové údolí Hana Marie Körnerová (p)

Na knihu mě upozornil p.Vlatimil Vondruška při své autogramiádě, přečtena za dva dny, mohu jen doporučit, velmi silná žena ta Anna

07.12.2018 5 z 5

Veselí Veselí Radka Třeštíková

Čtu tuto knížku, ale nevím, jestli dočtu

17.10.2018 1 z 5

Počátek Počátek Dan Brown

Chyběla mne symbolika p.Landona, ale jinak typický Brown, jsem zvědavá , jestli stoupne návštěvnost Barcelony, Montseratu, Madridu, Bilbao atd. jak tomu bylo u Andělů

15.02.2018 4 z 5

Osm Osm Radka Třeštíková

prečetla, autorka má fantazie, která sahá do oblak,

24.01.2018 3 z 5

Hrozba patriotů Hrozba patriotů Steve Berry

Ano, Steve Berry, další náhled do USA , přečteno rychle a pobavila tato knížka

07.11.2017

Den Trifidů Den Trifidů John Wyndham (p)

Tak tuto knížku jsem přečetla poprvé v roce 1982 a spadla mně brada, a zůstal příběh teto knížky v hlavě, známí a kamarádi o teto knížce moc nevěděli, až na jednoho kolegu, ten chodil na stejný gympl jako já, a to se nepočítá, minuly týdnem jsem se stáhla na audiotece p. L ichého, a stále je to příběh, který mě chytnul

07.11.2017 5 z 5

Láskobraní Láskobraní Blanka Hošková

neni to muj salek kavy, ale postihla me chripka, tak se to dalo cist :-)

15.02.2015 3 z 5

Malý pražský erotikon Malý pražský erotikon Patrik Hartl

pohoda, vtip, sarkasmus, čtivost, smutky - všechno tam je, za dva dny byla knížka přečtená

03.01.2015 5 z 5

Smrt ve Vratislavi Smrt ve Vratislavi Vlastimil Vondruška

další pohodové čtení, legrace a napětí v jednom , úžasná čeština

27.09.2014 5 z 5

Manželka, která utekla Manželka, která utekla Tess Stimson

čekala jsem méně od této knížky, ale překvapila, jen ten závěr byl až moc mydlinkový

13.04.2014 3 z 5

Inferno Inferno Dan Brown

jsem na rozpacich, asi Brownova nejslabsi knizka , trvalo mne to cteni dlouho

16.10.2013 2 z 5

Tajemství Turínského plátna Tajemství Turínského plátna Sam Christer (p)

dobrá knížka na řeckou pláž

03.09.2013 3 z 5

Hračka Hračka Sylva Lauerová

tak tato kniha skončila v propadlišti mých knih, nedočtena, bohužel

27.08.2013 1 z 5

Apokalypsa Apokalypsa Mario Giordano

tak pro mě příliš levelů , příliš mnoho kombinací , myslela jse, že to nedočtu

19.07.2013 3 z 5

Šifra mistra Leonarda Šifra mistra Leonarda Dan Brown

Brown je velmi dobrý vypravěč

09.07.2013 4 z 5

Třetí tajemství Třetí tajemství Steve Berry

úžasně popsaná jedna z mnoha konspiračních teorií, knížka má šmrnc a spád, pro mě zážitek, Vatikánem se toulám velmi ráda i in live

29.04.2013 5 z 5