Bunburistka Bunburistka komentáře u knih

Zlodějka duší Zlodějka duší Kiersten White

Tak jako první věc musím říct, že mě potěšila kniha pro teenagery, ve které není hlavní téma upíři! Ze začátku má kniha docela delší rozjezd, ale pořád se objevují nové a vcelku nečekané věci, které čtenáře vtahují hlouběji do děje a následně neodoláte a knihu přečtete ani nevíte jak. :)

15.02.2014 3 z 5

Zahrada kouzel Zahrada kouzel Sarah Addison Allen

Pěkná oddychová knížka s příjemnými postavami a špetkou koření ... :)

24.07.2015 3 z 5

Dexterův poslední záběr Dexterův poslední záběr Jeff Lindsay (p)

Opravdu dost zajímavý díl. Rozhodně již zde Dexter neměl tolik svých (nudnějších) monologů, což je alespoň pro mě plus. Také mi přišlo, že kniha měla vcelku dobrý spád a byla psaná jinak. Námět knížky byl také zajímavý, až mě Dexter svým chováním trošku (trošičku víc) šokoval :D. Proč mu ale nepopřát štěstí, že? Když to tak shrnu, v tomto díle podle mě chybí morbidnější vraždy, ale to knížce neubírá na kvalitě. A ten konec mě opravdu překvapil. Doufám v to, že se někdy v budoucnu objeví alespoň ještě jeden díl, který by zakončil (podle mě) ještě otevřenou Dextrovu sérii ! :)

21.07.2014 4 z 5

Dvojí Dexter Dvojí Dexter Jeff Lindsay (p)

Vcelku napínavý díl, přesto musím říct, že jsem se chvílemi nudila a to díky dlouhým Dexterovým monologům, které byly občas opravdu dlooouhé a děj či akce tak měla menší zpátečku. Vraždy také ušly, i když by se v předchozích dílech určitě našly v "zajímavějších" provedeních. Každopádně jsem knížku zhltla a určitě se vrhnu na poslední díl, takže všem doporučuji! :)

16.07.2014 4 z 5

Delikátní Dexter Delikátní Dexter Jeff Lindsay (p)

Opravdu skvělý díl! Zajímavý a hodně napínavý. Všem vřele doporučuji! :)

08.07.2014 4 z 5

Horory na dobrou noc 2 Horory na dobrou noc 2 Anthony Horowitz

Těmto povídkám bych dala jen tři hvězdičky, ale za ten konec ještě půlku hvězdičky přidám, protože mě opravdu moc pobavil a zaujal. :) Jinak některé povídky jsou více jiné zase méně zajímavé. Určitě to je takové oddechové a rychlé čtení

06.07.2014 3 z 5

Dexter v hlavní roli Dexter v hlavní roli Jeff Lindsay (p)

Tento díl byl lepší než předchozí. Moc se mil líbilo zapojení Codyho a Astor. A jako doposud nepolíbenou Dextrem, mě překvapil překvapivý konec této knížky! :D
Všem doporučuji :)

24.06.2014 4 z 5

Dexter v temnotách Dexter v temnotách Jeff Lindsay (p)

Tento díl mi přišel slabší, než předchozí dva. Byl takový protáhlejší, zdlouhavý. Na druhou stranu musím vyzdvihnout hlavní zápletku či téma, TO bylo zajímavé :),

18.06.2014 3 z 5

Drasticky dojemný Dexter Drasticky dojemný Dexter Jeff Lindsay (p)

Čtení jsem si opravdu užívala. Čtivé, rychlé, napínavé a dost drastické :D Doporučuji !

11.06.2014 4 z 5

Bajky barda Beedleho Bajky barda Beedleho J. K. Rowling (p)

Pěkná a poučná knížečka z řady o Harrym Potterovi, avšak musím uznat, že se mi příběh o třech bratrech líbil nejvíce :)

30.05.2014 3 z 5

Běh o život Běh o život Richard Bachman (p)

Toto je moje první kniha od Kinga. Nevěděla jsem, do čeho jdu, tak jsem sáhla po jedné s málo stránkama. Knížka je napsaná velice poutavě, děj plyne rychle a je vcelku napínavý. Nicméně - ten konec mě vyloženě nijak nezaujal.
Určitě si ale od Kinga přečtu další knížky a už se na ně těším.

14.05.2014 3 z 5

Ve znamení Štíra Ve znamení Štíra Maggie Stiefvater

Knížky od Maggie mám velice ráda, její trilogie Mrazení se mi velice líbila, a proto jsem neváhala a v knihovně sáhla i po této knize.
Téma knížky mě dost zaujalo, je neotřelé a zajímavé. Ještě žádnou knížku jsem s takovýmto námětem (masožraví koně) nečetla a musím uznat, že se mi kniha celkově líbila. Díky tomu, že vyprávění přeskakovalo z jedné postavy na druhou, plynul děj rychle. A prostředí je taky moc pěkně vykreslené. Avšak jediné, u čeho jsem se bála, bylo až téměř ke konci, a to když málem Sean přijde ve stáji o Corra, a pak jsem byla zvědavá na samotný závod :)
Je to pěkné oddechové čtení, se zajímavým námětem.
Kdyby to šlo, dala bych 3,5 hvězdičky
doporučuji ! :)

28.04.2014 3 z 5

Spálená mrazem Spálená mrazem Patricia Briggs

Další díl mě opět nezklamal. Byla jsem opravdu mile překvapená, kolik akce se vejde na tak málo stránek. Nemohla jsem se od knížky odtrhnout, protože jakmile skončila jedna napínavá část, ihned začala další. Opravdu skvělé čtení, všem vřele doporučuji! :)

21.03.2014 5 z 5

Arthur a Maltazardova pomsta Arthur a Maltazardova pomsta Luc Besson

Kdo přečetl i předchozí díly, musí i tento :) opravdu pěkná pohádka

17.02.2014 3 z 5

Proroctví sester Proroctví sester Michelle Zink

Zajímavý námět na knihu, časem si přečtu pokračování :)

Goetia Goetia Mel Odom

Kniha vcelku ušla, i když to není můj šálek kávy.

Exodus Exodus Mel Odom

Kvůli Tobě, Davide :)

Eldest Eldest Christopher Paolini

Skvělé pokračování :)

Zabiják Zabiják Émile Zola

Slyšela jsem od mnoha lidí, že tuto knihu ani nedočetli, jak byla nudná. Mě tedy nudná opravdu nepřišla. Knihu jsem také četla k maturitě a četla jsem ji opravdu se zájmem. Ani bych neřekla, že by to někdy mohlo takhle dopadnout. Doporučuji k přečtení.

Chrám Matky Boží v Paříži Chrám Matky Boží v Paříži Victor Hugo

Souhlasím s předešlými názory. Také mi vadily dlouhé popisy, musím se přiznat, že jsem je někdy i přeskakovala. Jinak děj, se mi opravdu líbil. Quasimoda mi bylo velice líto. Krásná kniha