Bunburistka Online Bunburistka komentáře u knih

Čachtická paní Čachtická paní Jožo Nižnánsky

Tato kniha mě opravdu dostala. Velice čtivá, místy opravdu tajemná. Mohu akorát jen a jen doporučit! :)

Divergence Divergence Veronica Roth

Pěkný dystopický román se zajímavým námětem, určitě všem doporučuji :)

Cinder Cinder Marissa Meyer

Skvělá, nová podoba Popelky! Ani ve snu by mne nenapadlo, že by takováto Popelka mohla "kdesi" existovat. Velmi čtivá knížka.
Určitě si přečtu další díl, všem doporučuji :)

Ostře sledované vlaky Ostře sledované vlaky Bohumil Hrabal

Musím říct, že tuto knihu jsem také četla jako povinnou četbu do školy a souhlasím s předešlými názory, asi také neumím autora dostatečně ocenit. Určitě jsem již přečetla lepší knížky, byť byly delší. K Hrabalovi se už asi vracet nebudu.

16.02.2014 2 z 5

PS: Miluju tě PS: Miluju tě Cecelia Ahern

Nádherně napsaná kniha, přečetla jsem ji na cestě na dovolenou jedním dechem.
Čistá láska, co víc dodat.
Vřele doporučuji :)

Hostitel Hostitel Stephenie Meyer

Musím uznat, že tento román je mnohem lepší než sága Stmívání. I když nemusím žánr Sci-fi, někdy se po něm vyplatí sáhnout. Hlavní hrdinka Melanie mi byla vcelku sympatická a takto vytvořený svět se mi opravdu líbil. Hostitel určitě stojí za přečtení :)

16.02.2014 3 z 5

Tak tento dodatek k Twilight se mi opravdu líbil. Nečekala jsem, že by dodatek ke knize mohl být o něco lepší než hlavní linie. I když jsem věděla, jak Bree dopadne, přesto jsem si přála, aby se z takovéto kratičké novely stal větší román. Škoda.

Stmívání Stmívání Stephenie Meyer

Musím přiznat, že jsem knihu četla v roce 2008, ještě předtím, než vypuklo "Twilight šílenství" a ještě než se všechny knížky změnily na knihy o upírech s "nebezpečným" trojúhelníkem. Popravdě musím říct, že se mi kniha líbila. Ale následné omílání tohoto tématu mi knihu trochu znechutilo (což je silné slovo), a v nejbližší době ji číst znovu nehodlám. Ale jak říkám, tenkrát jsem z knihy byla naprosto unesená. Přesto jí musím dát s odstupem času jen tři hvězdičky, ale jen díky neustálému omílání tohoto tématu.

16.02.2014 3 z 5

Jak upír Uršulín o zuby a ke štěstí přišel Jak upír Uršulín o zuby a ke štěstí přišel Iva Hüttnerová

Vtipná knížečka pro nejmenší :D

Kuře melancholik Kuře melancholik Josef Karel Šlejhar

Velice dojemná novela, která nenechá jediné srdce chladné

Nový měsíc Nový měsíc Stephenie Meyer

Musím přiznat, že jsem knihu četla v roce 2008, ještě předtím, než vypuklo "Twilight šílenství" a ještě než se všechny knížky změnily na knihy o upírech s "nebezpečným" trojúhelníkem. Popravdě musím říct, že se mi kniha líbila. Ale následné omílání tohoto tématu mi knihu trochu znechutilo (což je silné slovo), a v nejbližší době ji číst znovu nehodlám. Ale jak říkám, tenkrát jsem z knihy byla naprosto unesená. Přesto jí musím dát s odstupem času jen tři hvězdičky.

Na Větrné hůrce Na Větrné hůrce Emily Brontë

Musím říct, že jsem od této knihy měla velká očekávání. Než jsem si ji přečetla, věděla jsem jen přibližně, o čem by měla být. Absolutně nelituji, že jsem si ji přečetla. Celou dobu jsem očekávala, jak tato kniha dopadne a ten konec, ten jsem opravdu nečekala. Myslím, že tuhle knihu by si měl přečíst téměř každý alespoň jedenkrát za život. Doporučuji ! :)

Bouřlivák Bouřlivák Paul Stewart

Skvělý fantazijní svět :) určitě se k této sérii jednou vrátím :)

Kameny osudu Kameny osudu Flavia Bujor

Tuto knížku jsem četla poměrně dávno, náhodou jsem na ní narazila v knihkupectví. Teď už bych si ji asi číst znovu nechtěla, abych na ni nezměnila názor, jelikož mě baví jiné knihy. Tenkrát jsem vůbec nevěděla, co od ní mam očekávat. A popravdě musím říct, že předčila mé očekávání. Dodnes si pamatuji určité scény, které se v knížce udály. Doporučuji :)

My Fair sukuba My Fair sukuba Jill Myles

Velice napínavý díl této série. Už od začátku jsem fandila Zaneovi, je mi moc sympatický, kéž byt takových chlapů bylo víc ! :D
Doporučuji !

Sukuby to rády horké Sukuby to rády horké Jill Myles

Miluju tuhle sérii. Určitě předčila i jiné, o dost dražší erotické romány. Tato série je naprosto skvělá. Krásné, erotické a oddychové čtení. Všem doporučuji ! :)

Páni mají radši Sukuby Páni mají radši Sukuby Jill Myles

Když sem na tuto knížku náhodou narazila, absolutně by mě ani nenapadlo, že bude patřit mezi mé nejoblíbenější. Opravdu velice čtivé, hlavní hrdinka mi přirostla k srdci. Určitě si ji přečtu znovu :)

Paní Láryfáry Paní Láryfáry Betty MacDonald

Musím souhlasit s předešlými komentáři, Je to úžasná knížka, kterou sem četla jako malá. Vtipná s nádhernými vymyšlenými slovy. Určitě si ji schovám pro své děti, vřele doporučuji :)

16.02.2014 4 z 5

Odstíny života Odstíny života Lusy Adams (p)

Chvíli trvalo, než jsem se do knihy začetla, ale pak to jelo jako po másle :D, skvělá knížka

16.02.2014 3 z 5

Wetemaa: Kniha osudu jedenácti družiníků krále Gudleifra. Díl 3., O cestě do Jižního Edagwonu Wetemaa: Kniha osudu jedenácti družiníků krále Gudleifra. Díl 3., O cestě do Jižního Edagwonu Adam Andres (p)

Musím se přiznat, že jsem četla jen tento díl. Bylo to na dovolené a já se od této knížky nemohla odlepit. Doporučuji !