Paní Láryfáry

kniha od:


KoupitKoupit eknihuAudiokniha

Humoristický román, kde hlavní hrdinka paní Láryfáry řeší v šestadvaceti příbězích zákeřné dětské "choroby" tak, že ji všichni milují a stále se k ní vracejí.

https://www.databazeknih.cz/images_books/95_/95543/pani-laryfary-95543.png 4.6410
Série

Paní Láryfáry 1.

Žánr
Literatura světová, Pro děti a mládež
Vydáno, Lika klub
Orig. název

Mrs. Piggle-Wiggle, 1947

více informací...
Nahrávám...

Komentáře (60)

Kniha Paní Láryfáry

Přidat komentář
vsechnonebonic
27. října

Paní Láryfáry prostě nikdy neomrzí. Už tolik dlouhých let má knížka svoje čestné místo v mé knihovně, už jsem ji přečetla tolik dětem, půjčila mnoho kamarádkám pro jejich dítka a dokonce i já po ní sáhnu, když mám plín a potřebuju rozveselit. Zabírá spolehlivě :-)

Taralcielle
02. září

Paní Láryfáry já opravdu můžu :)

Kde jinde natrefit na tak úžasné choroby jako jsou zmiňovatida, čubesajda, žalovajda, lakomice, nebo třeba nimravka. Paní Láryfáry má na to své způsoby, jak je léčit. Ne všem se líbí, ale jedno se jim nedá upřít - jsou účinné!

GaleW
31. května

Předčítala jsem pro své dcerky, některé příběhy je moc nezaujaly, ale u některých se doslova za břicha popadaly

Jessica007
25. března

Tuto knížku jsem předčítala dceři, když byla malá a líbila se nám oběma. Nyní, když ž je dcera dospělá, jsem se k ní vrátila a zase se mi hodně líbila.

Greena
06. ledna

Kniha Paní Láryfáry od uznávané americké spisovatelky Betty MacDonaldové se skládá ze čtyř částí: Paní Láryfáry, Čáry paní Láryfáry, Farma paní Láryfáry a Haló, paní Láryfáry! Přiznávám, že mě nejvíc oslovila první část, která mi přijde neuvěřitelně nápaditá. Další díly jsem četla již více ze setrvačnosti a zvědavosti, jak se autorka dále s příběhem vypořádá.
Vím, že knihu mají rády jak děti, tak i jejich rodiče.
Humoristický román je o jedinečné paní, která to s dětmi neuvěřitelně umí. Chápe jejich dětské rozmary, chyby, ví jak je potěšit, rozveselit, napravit, zabavit a děti ji za to milují a moc rády k ní chodí. Také vím, že kdejaký rodič by uvítal možnost, občas svoje dítko k takové paní Láryfáry přivést a nechat je tam na návštěvě či krátkém pobytu.
Pojďte tuto jedinečnou dámu navštívit alespoň v knize…

Andynka
30.09.2018

Moje nejoblíbenější kniha z dětství! A i když jsem si ji přečetla teď už jako dospělá, rozhodně nezklamala. :)

Madli
02.08.2018

Moc se mi tato kniha líbí. Hlavně to, jakým způsobem ty děti léčí. Je to hodně povedená kniha!!

Misha224
29.07.2018

Opravdu moc povedená kniha! Náramně jsem se u ní pobavila a těším se až ji jednou budu předčítat svým dětem. Ráda se k ní budu vracet...

1