Betty MacDonald

americká, 1908 - 1958, statistiky, webkoupit eknihy

Nahrávám...

Populární knihy

/ všechny knihy

Komentáře (17)

Betty MacDonald

Přidat komentář
zdenaR
19. června

Jedna z mých nejoblíbenějších autorek.
K jejím knihám se stále vracím - pohladí na duši v dobách smutku i štěstí.
Její laskavý humor a umění dělat si legraci i z věcí vážných vás chytne za srdce a nepustí.
Jen škoda, že nestačila napsat více.

Barbarka_CZ
04.06.2018

Její knihy jsou milé pohlazení po duši, čtu vždy s úsměvem na rtech, ať už její "životopisná" dílka nebo Paní Láryfáry. Snad jen škoda, že toho nenapsala víc...

ddkk
23.10.2017

Moje milovaná Betty ... kdykoli se mi v životě cokoli neblahého přihodilo, vždycky byla po ruce. A je stále....Občas nějakou "chuťovku" předčítám manželovi a kupodivu, Betty zabírá i na něho. Nejvíce miluje dědečka spávajícího s kloboukem na hlavě, aby nenachladl. Manžel taktéž nosí klobouky, naštěstí nikoli do postele - inspiraci nepodlehl :-)

slimáčik
24.08.2017

Betty MacDonald = moje najpreferovanejšie ANTIdepresívum! :) :) :)

Hanjimka
13.04.2017

Protidepresívní a oddychové čtení. Vracím se k nim tak jednou ročně. Poprvé mi dala mamka Vejce a já někdy ve 13 a to mi přišlo jako děsný blbina. Musela jsem do Betty dorůst. Od 20 let ji miluju.

niknikita
07.05.2016

Za mne už všechno napsala magnolia, já jenom dodávám, že knihy Betty MacDonaldové jsou "můj vyprošťovák".

magnolia
11.02.2016

Co život dal a vzal - knížka, kterou mohu otevřít kdekoli a začtu se, i když ji mám přečtenou celou několikrát. Ke knížce mám velmi osobní vztah, díky tomu, že vyšla již dříve - provází mě životem. Vždy, když si chci odpočinout od těžké četby nebo nějakých chmur, je tu Betty a její úžasný pohled na život. Její líčení dětství s bábinkou, sourozenci a ostatními lidmi kolem sebe, stejně jako pozdější život na ostrově - miluji a závidím. Je nejlepší a nenapodobitelná.

aginecka
30.09.2015

Obdivuji její styl. Žádný patos ani sebelítost, přesto každý řádek chytne za srdce. Předkládá ten nejlepší návod, jak zvládat život. S humorem, Ironií, ale hlavně s nadějí.