buldozer5 buldozer5 komentáře u knih

Podezřelý šprt Podezřelý šprt Charles Gilman

Třetí díl se stejně jako předchozí v napínavosti nedržel pozadu, čeho si na téhle knize moc vážím.

03.08.2017 5 z 5

Podivné sestry Podivné sestry Charles Gilman

Podle mého názoru se takhle kniha autorovi povedla o moc víc než ta první, Šílený profesor. Přišla mi více napínavá a akčnější, což je ale asi tím, že v první knize autor spíše čtenáře seznamoval s hlavními postavami, kdežto tady se mohl více věnovat hlavnímu ději.

03.08.2017 5 z 5

Bazar zlých snů Bazar zlých snů Stephen King

Ještě nikdy jsem knihu, která se skládá z povídek, neohodnotil pěti hvězdičkami, a tahle není vyjímkou, i když ji napsal mistr hororů Stephen King. Některé povídky se mi líbily víc ( Míle 81), některé míň (Premium Harmony), a našly se i takové, které jsem nedočetl. I tak si myslím, že si Bazar zlých snů si 4 hvězdičky určitě zaslouží. Rozhodně nelituji, že jsem si knihu pořídil.

02.08.2017 4 z 5

Marťan Marťan Andy Weir

Co k tomu říct? Velmi dobře dějově propracovaná kniha, se kterou se rozhodně nudit nebudete a donutí čtenáře číst dál a dál, aby se dozvěděl, jak to dopadne. Příběh mě tak bavil, že mně nějaké technické detaily vůbec nevadily. Navíc, hlavní postavu autor vymyslel opravdu dokonale, skvěle popsal její myšlenkové pochody a taky se mi líbily vtipy, které odlehčily nepříjemné situace, do kterých se Mark dostal. Takže se už těším na autorovo další dílo!

31.07.2017 5 z 5

Vyvolený Vyvolený Marianne Curley

Knihu hodnotím průměrně. Líbilo se mi, jak se děj prolínal se skutečným životem a životem v jiném čase. Na druhou stranu mi některé pasáže připadaly nudné a až moc nerealistické (chování učitele k Ethanovi, například).

30.07.2017 3 z 5

Věčný nepřítel Věčný nepřítel Christopher Pike

Tahle kniha mi zkrátka nesedla. Anotace mě nalákala, takže když jsem ji uviděl v jednom antikvariátu, koupil jsem si ji, ale hrozně mě zklamala.

27.07.2017 odpad!

Zbraně Zbraně Ed McBain

Rád bych knize udělil tři hvězdičky, ale nemůžu. Postavy mi byly hrozně nesympatické a děj mi připadal zase nudný a o ničem. Na druhou stranu, když jsem se konečně dostal k těm napínavějším částem, čtení jsem si užíval.

27.07.2017 2 z 5

Ostrov strachu Ostrov strachu Robert Lawrence Stine

První příběh z nové série Návrat do ulice strachu...
Nápad se musí ocenit, ale trochu mi tam chybělo to napětí. Druhá kniha se mi líbí mnohem víc.

26.07.2017 5 z 5

Záhada tajného dopisu Záhada tajného dopisu Enid Blyton

Kniha mi přišla trochu slabší než ostatní z téhle série, ale svoje kouzlo má.

26.07.2017 4 z 5

Spící tajemství Spící tajemství Martin Vopěnka

Ještě teď mi přebíhá mráz po zádech, když se zamyslím nad tím, čím vším si ty děti musely projít.
Brrr :-)

23.07.2017 5 z 5

Horory na dobrou noc 2 Horory na dobrou noc 2 Anthony Horowitz

Ještě teď mi přebíhá mráz po zádech, když si vzpomenu na některé obzvlášť strašidelné povídky :-)

23.07.2017 5 z 5

Pětka na záhadném vrchu Pětka na záhadném vrchu Enid Blyton

Kniha mě jako obvykle velmi zaujala, takže jsem ji musel zhltnout za jeden večer. Enid Blyton nikdy nezklame!

22.07.2017 5 z 5

Peklo ve sklepě Peklo ve sklepě Robert Lawrence Stine

Goosebumps-série, která mě nikdy neomrzí.

21.07.2017 5 z 5

Dračí oči Dračí oči Stephen King

Ani slovy nedokážu vyjádřit, jak mě tahle kniha zaujala.

20.07.2017

Zachraňte Rafea! Zachraňte Rafea! James Patterson

Kniha mě velmi oslovila a troufám si tvrdit, že je to nejlepší z celé série.

19.07.2017 5 z 5

Zuby nehty (19 povídek) Zuby nehty (19 povídek) Ivona Březinová

Knížky tohohle typu si vždycky rád s chutí přečtu, ale tato mě omrzela hned po druhé povídce. Nejvíc mi na tom vadily ty konce, které by se určitě při troše většího snažení daly vypracovat lépe. Do hodnocení dávám 2*

18.07.2017 2 z 5

Stříbrný chlapec Stříbrný chlapec Kristina Ohlsson

Kniha mě velmi potěšila. Přečetl jsem ji na jeden zátah, protože jsem byl zvědavý, jak to vlastně skončí. Už se těším na třetí díl!

14.07.2017 5 z 5

Marťan Marťan Andy Weir

Kniha mě hrozně nadchla a už se nemohu dočkat na autorovo další dílo!

13.07.2017 5 z 5

Velkej frajer Nate znovu v akci Velkej frajer Nate znovu v akci Lincoln Peirce

Svižná a vtipná kniha jalo vždy

09.07.2017 5 z 5

Kocourova tajná mise Kocourova tajná mise Frauke Scheunemann

Kniha mi udělala velkou radost. Četla se sama a líbilo se mi, jak autorka dokázala zkombinovat sci-fi příběh s realistickým příběhem kocoura Winstona a jeho páničky Keri.

05.07.2017 5 z 5