buldozer5 buldozer5 komentáře u knih

Pětka na stopě Pětka na stopě Enid Blyton

Správná pětka je za mě velmi povedená kniha, ve které o napětí není nouze. Doporučuji!

27.12.2016 5 z 5

Pětka na Ďáblových skalách Pětka na Ďáblových skalách Enid Blyton

Snad nejlepší z celé série

16.12.2016 5 z 5

Tajemné podzemí Tajemné podzemí Thomas Brezina

Skvělá kniha, jen škoda, že v češtině nevyšel třetí díl. V Thomasově rodném jazyce totiž vyšel...

11.12.2016 5 z 5

Magický kompas Magický kompas Thomas Brezina

Opravdu skvělá kniha, která splňovala všechny mé představy!

11.12.2016 5 z 5

Tajemství anonymních dopisů Tajemství anonymních dopisů Enid Blyton

Jak už jsem u jedné knížek z této série uvedl, Špekoun mi je hrozně nesympatický. Chová se, jako by mu vše patřilo, je hrozně namyšlený a moc si dovoluje. Tato postava mi vždycky zkazí jinak suprové počtení.
Cose týče děje, tak tomu nemohu nic vytknout. Byl čtivý a hlavně napínavý.
Jen ten Špekoun mi fakt leze krkem:D

23.10.2016

Roboti se zbláznili! Roboti se zbláznili! James Patterson

Doufám ,že vyjdou i další knihy z této série.

21.10.2016 5 z 5

Velkej frajer Nate - Co všechno by se mohlo pokazit Velkej frajer Nate - Co všechno by se mohlo pokazit Lincoln Peirce

Celkem dobrá a čtivá kniha.

19.10.2016 4 z 5

Boj Černého rytíře Boj Černého rytíře Thomas Brezina

Thomas Brezina nikdy nezklame. Své knihy dokáže napsat tak, že čtenáře zcela vtáhned do děje a od příběhu se nemůžete odtrhnout, dokud ho celý nepřečtete. Nebo alespoň já to tak cítím. Jde vidět, že si Thomas Brezina na každém příběhu dává záležet, a to je to nejdůležitější. Jeho knížky jsem nikdy nehodnotil pod 4 hvězdičky. A asi není nic překvapivého na tom, že této udělím hvězdiček pět:)

08.10.2016 5 z 5

Maska Maska Robert Lawrence Stine

Akorát mě mrzí, že už se tyto skvělé knihy v České republice nevydávají.

03.10.2016 5 z 5

Mrtvý se nesměje Mrtvý se nesměje Andrew Hall

Skvělá kniha

03.10.2016 5 z 5

Africký démon Africký démon Andrew Hall

Kniha mě nijak nezaujala a osobně si myslím, že je to nejslabší díl z celé série Stopy hrůzy od tohoto spisovatele. Také mi vadí, že celý text překladatelka přeložila do nespisové češtiny, což ubírá na celkovém dojmu z knihy... 10%

03.10.2016 1 z 5

Roboti se zbláznili! Roboti se zbláznili! James Patterson

Výborná kniha

30.09.2016 5 z 5

Můj brácha robot Můj brácha robot James Patterson

Nejlepší kniha od tohoto autora, co jsem kdy četl ( a to jsem jich četl už hodně). Má v sobě všechno. Především humor, dobrodružství a taky špetku toho napětí, jak to s robotem dopadne. Přečetl jsem ji jedním dechem a určitě se k ní ještě někdy vrátím. Silně doporučuji a dávám 5 hvězdiček..

30.09.2016 5 z 5

Hra o tělo Hra o tělo Robert Lawrence Stine

Buldok chytne a nepustí. Pravdivě napsaný slogan tohoto nakladatelství

21.09.2016 5 z 5

Oživlá mumie Oživlá mumie Thomas Brezina

Zcela jistě jedna z nejlepších knih ze série Klubu Tygrů, kterou jsem přečetl během jednoho večera. Ano, je to spíš oddechová knížka, strašidelné to nebylo, ale za to, jak je to pěkně napsáno musím tuto knihu ohodnotit 5 hvězdičkama.

21.09.2016 5 z 5

Velkej frajer Nate: Když mu cvakne Velkej frajer Nate: Když mu cvakne Lincoln Peirce

Nate nikdy nezklame. Autor má tuto knihu bezvadně vymyšlenou, že se při ní člověk prostě nemůže nudit! Už se nemůžu dočkat, až vyjde další díl z této série. Jakmile se to dozvím, poletím do knihkupectví si to koupit:) 5 hvězdiček

05.09.2016 5 z 5

Ošklivá pravda Ošklivá pravda Jeff Kinney (p)

Oddechová knížka, ale znám i lepší díly

03.09.2016 4 z 5

Zajatci Minecraftu Zajatci Minecraftu Petr Heteša

Petr Heteša umí psát tak, že vás kniha úplně vtáhne do děje. Navzdory velkému ppočtu stránek jsem ji přečetl během jednoho večera, protože jsem se od ní prostě nemohl odtrhnout. Vřele doporučuji.

01.09.2016 5 z 5

Tajemství strašidelné věže Tajemství strašidelné věže Enid Blyton

Další skvělá knížka.

30.08.2016 5 z 5

Ztracená Atlantida Ztracená Atlantida Thomas Brezina

Souhlasím, snad nejlepší z této série. Thomas Brezina je opravdu vynikajicí spisovatel, který dokáže vymyslet neuvěřitelně skvělé příběhy!

30.08.2016 5 z 5