Velkej frajer Nate: Když mu cvakne

Velkej frajer Nate: Když mu cvakne https://www.databazeknih.cz/img/books/18_/183647/velkej-frajer-nate-kdyz-mu-cvakne-183647.jpg 4 34 5

Každý ví, že NATE není zrovna příliš POŘÁDNÝ. A když se mu jeho nepořádnost vymkne z rukou, má kamarád Francis pořádný problém. Podaří se Nateovi vše napravit, nebo mu z toho cvakne?

Pro děti a mládež

Vydáno: , CooBoo

Big Nate Flips Out

dájavídek
24.10.2022 5 z 5

Moc dobrá knížka! Líbila se mi. Doporučuji.

katerina0540
10.11.2019 5 z 5

Úžasná knížka.

buldozer5
05.09.2016 5 z 5

Nate nikdy nezklame. Autor má tuto knihu bezvadně vymyšlenou, že se při ní člověk prostě nemůže nudit! Už se nemůžu dočkat, až vyjde další díl z této série. Jakmile se to dozvím, poletím do knihkupectví si to koupit:) 5 hvězdiček

terinka42
20.04.2015 3 z 5

OK TAK TO JE BOMBA DÍL WOW

Attia
31.12.2014 5 z 5

Pro mě jedno velké překvapení. Knížku primárně určenou mému mladšímu bratrovi jsem přelouskala za hodinu a nestačila jsem se divit. Očekávala jsem jen nějaký primitivní vtipný příběh s mnoha obrázky, ale pravda je, že v knize jsem našla i hlubší myšlenky týkající se třeba přátelství. Spíš bokem se dozvídáme o různých detailech (nebo to aspoň jako detaily vypadá), ale v závěru se tyto "detaily" vyjeví a logicky zkombinují. Autor na nic nezapomněl, do závěru zahrnul opravdu každou důležitou věc a ve výsledku je to pa zdařilé zakončení.

Kdysi se mi do ruky dostal Malý poseroutka, ale podle mě je Velkej frajer Nat mnohem lepší.

Lincoln Peirce
americká, 1963