Hra o tělo

Hra o tělo https://www.databazeknih.cz/img/books/50_/50041/hra-o-telo-50041.jpg 3 45 4

Stopy hrůzy - Ulice strachu série

Věříš na duchy? Neříkej ne, dokud se neprojdeš po Fear Street. Vzadu je les, kde neuslyšíš ptačí zpěv. Vzadu je jezero, kde něco číhá pod vodou. Vzdau je hřbitov, kde na tebe někdo čeká. Hřbitov! Randy Clayová su hraje na schovávanou - s duchy zemřelých kluků a holek. Když bude duch rychlejší a zapikoluje ji, bude to její konec. Randy zůstane na hřbitově navždy - jako duch.... celý text

Literatura světová Horory Pro děti a mládež
Vydáno: , Signet

Hide and Shriek , 1995

chaera
29.06.2023 4 z 5

Taková rychlá jednohubka, když si člověk potřebuje odpočinout od bichlí. Námět se mi líbil, je poměrně neotřelý a hrdinové v knize jsou sympaťáci. Je to sice horor, ale je to i tak nějak mile naivní, s tím že je příběh vyprávěn očima jedenáctiletého dítěte jsem se při čtení cítila i podivně nostalgicky. Určitě sáhnu i po dalších knihách ze série, celou dobu jsem byla zvědavá, jak se vlastně příběh vyvine. 4/5

Martin82
24.01.2023 4 z 5

(SPOILER) Příběh tak na dvě hodinky, ze začátku sice trošku nuda - klasické školní seznamování, ale od půlky to už byla R.L.Stine klasika v dobrém slova smyslu - krátké kapitoly končící v tom nejnapínavějším a tísnivý pocit při útěku v nočním lese, kdy nelze utéct do bezpečného místa. Závan hnilobného zápachu při skrývačce beru jako dobrý bonus :o) 75%

Kontryhelka
02.12.2020 5 z 5

Bylo to takový divný, ale stejně dobrý. Stine si se čtenářem hraje jako kočka s myší. A to je dobře. Bez toho by to nebylo ono.

buldozer5
21.09.2016 5 z 5

Buldok chytne a nepustí. Pravdivě napsaný slogan tohoto nakladatelství