Pokažené rande

Pokažené rande https://www.databazeknih.cz/img/books/21_/21962/bmid_pokazene-rande-aJE-21962.jpg 3 28 5

Stopy hrůzy - Ulice strachu série

Jamie a Tom se mají rádi. Chodí spolu už od základky a plánuj si, že po střední škole půjdou na vysokou. Pak se samozřejmě vezmou. Všechno perfektně vychází, až jednoho dne Tom nepřijde na rande – a děsivý příběh začíná. Jamiin krásný sen se mění v noční můru. Musí s Tomem mluvit, ale neví, kam zmizel. Ukazuje se, že kluk, s kterým chodí a kterého tak miluje, ji sleduje, volá jí v noci, vyhrožuje jí. Chce ji zabít, protože ho viděla při zločinu. A Jamie nemá kam uniknout.... celý text

Literatura světová , Horory , Pro děti a mládež

Vydáno: , Signet

Broken Date , 1991

Martin82
17.02.2023 3 z 5

Celý děj by se dal shrnout do 5 minutové příběhu v pořadu Veřte nevěřte, nebo povídka na 10 stránek - prostřední část knihy je strašně uměle natahovaná- nic zásadního se nedějě - asi úkol zněl jasně - napsat 137 stránek. Na druhou stranu pointa příběhu je Ok, lepší než u některých autorů serie SH. 60%

Kontryhelka
02.12.2020 3 z 5

Tohle bylo nemastný, neslaný. Přečteno, ale žádný extra dojem to na mně neudělalo. Bohužel.

edith79
11.01.2017 2 z 5

Toto už je jen takový odvar z původních Stop hrůzy, které byly super zhruba do třicátého dílu. Tohle už vážně není ono.

Dinosaur
25.06.2016 2 z 5

(4/10) Pointu jsem vytušil, ale to by mi až tak nevadilo. Vadilo mi hloupé chování hlavní "hrdinky", která nebyla schopná zjistit pravdu dokud měla možnost a ani záporáci moc inteligence nepobrali.

ondra1995
14.08.2012 3 z 5

Horor si představuji jinak.

pro dospívající mládež (young adult)

Robert Lawrence Stine
americká, 1943