Oživlá mumie

Při vykopávkách uprostřed egyptské pouště odkryjí badatelé dosud neznámou pyramidu. Tím, že proniknou do hrobky faraona, na sebe přivolají jeho hněv a prokletí. Faraonova mumie ožívá a mstí se každému vetřelci. Po stopě záhadné kletby se vydávají i kamarádi z Klubu Tygrů, Biggi, Luk a Patrik. Podaří se jim rozluštit tajemství staré více než 5000 let? Zachrání poklady nesmírné hodnoty, aniž by ohrozili životy mnoha lidí kolem i své vlastní? Zapoj se do pátrání i ty a zažij celé dobrodružství z první ruky!...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/12_/123296/pripad-pro-tebe-a-ty-123296.jpg 4.375

Případ pro Tebe a Klub Tygrů / Prípad pre Teba a Tigrí tím 6.

Literatura světová, Dobrodružné, Pro děti a mládež

Vydáno: , Fragment (ČR)

Ein Fall für dich und das Tiger-Team: Der Fluch des Pharaos, 1995

Kniha Oživlá mumie

mamzila
15.03.2021

Dovolím si v tomto komentáři ohodnotit všechny mnou přečtené knihy z této série. Myslím, že komentovat každou zvlášť není potřeba, komentáře by byli velmi podobné.
Série "Tygrů" je v rámci literatury pro začínající čtenáře naprostý fenomén.
Má nápad, sympatické hrdiny, smysluplnou zápletku, dobrodružství, šťastný konec.
Styl psaní je jednoduchý, přesto velmi čtivý a zábavný. Také formát a rozsah knih je pro děti ideální.

vojta888
03.01.2021

Super a zajímavá kniha.

buldozer5
21.09.2016

Zcela jistě jedna z nejlepších knih ze série Klubu Tygrů, kterou jsem přečetl během jednoho večera. Ano, je to spíš oddechová knížka, strašidelné to nebylo, ale za to, jak je to pěkně napsáno musím tuto knihu ohodnotit 5 hvězdičkama.

Kate.S
02.02.2013

Příběh nic moc. Znám lepší knížky o mumiích.

Dep8
15.12.2012

Série “Případ pro tebe a Klub tygrů” je určena pro čtenáře od devíti let, ale určitě bude bavit i děti mladší, stejně jako ty starší.