buldozer5 buldozer5 komentáře u knih

Půlnoční přízrak Půlnoční přízrak Robert Lawrence Stine

Až na ten konec skvělá kniha.

Tajná ložnice Tajná ložnice Robert Lawrence Stine

Knížky takového tématu se mi hrozně líbí. Takže když jsem se o ní dozvěděl, musel jsem ji mít:) Bohužel je tahle knížka v normálních knihkupectvích nedostupná, tak jsem po ní zapátral v knihovně a naštěstí jsem ji našel. Přečetl jsem si ji za jeden den a nezklamala!

14.07.2016 5 z 5

Pětka a tajemství Šeptajícího ostrova Pětka a tajemství Šeptajícího ostrova Enid Blyton

Možná nejlepší kniha z této série. Děj vás vtáhne od začátku do konce do knížky, že se cítite, jakoby jste napínavá dobrodružství hlavních postav prožívali s nimi. Prostě skvělá knížka, kterou jsem přečetl během jednoho večera a která si zaslouží 5 hvězdiček.

Tajemství záhadného balíčku Tajemství záhadného balíčku Enid Blyton

V každé knížce mi byl hrozně nesympatický Špekoun. Už jenom to jméno jsem od začátku nesnášel. Už jenom kvůli tomu, že v téhle knížce dostal od Goona zasloužený výprask jsem si tento příběh velice oblíbil:D
Jinak krásně napsaná knížka(jak jinak, když je od skvělé spisovatelky Enid Blytonové), u které jsem se ani trochu nenudil. Do hodnocení dávám 5 hvězdiček.

07.07.2016 5 z 5

Maska Maska Robert Lawrence Stine

Skvělá knížka(jak by taky ne, R. L. Stine je výborný spisovatel), která mě vtáhla do děje a nepustila mě až do výborného konce. 5 hvězdiček

06.07.2016 5 z 5

Ukradená mumie Ukradená mumie Lynn Beach (p)

Kathryn Lance umí psát příběhy tak, že vás kniha vtáhne do děje a prožíváte s hlavními postavami napínavá dobrodružství. Za mě velmi doporučuji a dávám 5 hvězdiček.

29.06.2016 5 z 5

Zelená krev Zelená krev Robert Lawrence Stine

Tuhle knihu jsem přečetl za jeden den, protože se od ní prostě nedalo odtrhnout! Skvělé, napínavé čtení a myslím si, že kniha splnila to, co měla.

25.06.2016 5 z 5

Marťan Marťan Andy Weir

Četl jsem knížku a viděl jsem i zfilmovanou verzi. U obou hodnotím 5 hvězdiček.

18.06.2016 5 z 5

Dobrodružství u Tajné hory Dobrodružství u Tajné hory Enid Blyton

Nejnapínavější, nejlepší, nejčtivější kniha z celé série Dobrodružství od skvělé spisovatelky Enid Blytonové.

18.06.2016 5 z 5

Zdají se psům sny? Zdají se psům sny? Stanley Coren

Když jsem se poprvé o této knize dozvěděl, hned jsem věděl, že ji musím mít:) Vždycky mě takové zjímavosti o psech zajímaly a v této knize jsem na všechny nalezl odpověď. Doporučuji a dávám pět hvězdiček.

15.06.2016 5 z 5

Metro v říši duchů Metro v říši duchů Thomas Brezina

Nejlepší kniha z této série. Už jenom název mě velice zaujal, takže hned, jak jsem na ni narazil obchodě, jsem si ji koupil. Děj nezklamal, od začátku do konce byl napínavý. No prostě skvělá kniha, proto dávám do hodnocení 5 hvězdiček.

13.06.2016 5 z 5

Hororland Hororland Robert Lawrence Stine

Jedna z nejlepších knih. Má všechno, co má správná kniha mít- je čtivá, napínavá a trochu hororová, přesně, jak to mám rád.

09.06.2016 5 z 5

Buďme neviditelní Buďme neviditelní Robert Lawrence Stine

Od začátku do konce skvělá kniha.

04.06.2016 5 z 5

Velkej frajer Nate v zóně Velkej frajer Nate v zóně Lincoln Peirce

Tahle knížka mě velmi pobavila stejně jako Deník malého poseroutky od skvělého spisovatele Jeffa Kinnea.

02.06.2016 5 z 5

Maska Maska Robert Lawrence Stine

Tento díl mě velmi zaujal. Celkem by mě zajímalo, jestli vyjde další díl, protože tento vyšel před rokem a od té doby nový díl ještě nevyšel.
Já osobně doufám, že tuhle sérii neuzavřou a budou vycházet nové díly.

30.05.2016 5 z 5

Ponorková nemoc Ponorková nemoc Jeff Kinney (p)

Další skvělá kniha od skvělého spisovatele.

25.05.2016 5 z 5

Můj vlastní deník malého poseroutky Můj vlastní deník malého poseroutky Jeff Kinney (p)

Skvělá kniha.

25.05.2016 5 z 5

Staré dobré časy Staré dobré časy Jeff Kinney (p)

Taky se těším na 11. díl. Desítka mě velmi zaujala(dokonce myslím, že je to podle mě nej kniha z této série). Do hodnocení jsem dal 5 hvězdiček.

23.05.2016 5 z 5

Když zavyje pes ze záhrobí Když zavyje pes ze záhrobí Thomas Brezina

Další super knížka z mé oblíbené série.

08.05.2016 5 z 5

Výlet za všechny peníze Výlet za všechny peníze Jeff Kinney (p)

Podle mě je to nejlepší díl ze série Deníků malého poseorutky. Samozřejmě i ostatní díly jsou super.

02.05.2016 5 z 5