Podivné sestry

Na téhle základní škole se stále dějí divné věci. Lidé se ztrácejí a zase se nečekaně objevují. Jsou však trošku jiní. Jako podivné sestry Priceovy. Robert Arthur a jeho kamarádi Glenn a Karina jsou opět na stopě silám zla. Ukazuje se, že ve škole jsou brány, které vedou do jiného světa. Do strašlivé dimenze obývané duchy a hrozivými nestvůrami. Učitelé a spolužáci jsou ve vážném nebezpečí. Pokud chce Robert se svými přáteli školu zachránit, musí nalézt dostatek odvahy a do jiného světa dobrovolně vstoupit. Dokáží se vrátit včas? A bude ještě cesty zpět? První vydání. -- zdroj: www.legie.info --...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/19_/199826/podivne-sestry-uWK-199826.jpg 450

Horror School 2.

13.02.2018

Super pokračování!

Ekiara
28.12.2017

Tento díl se mi líbil o mnohem více, než ten první.. Sice nějak nedychtím po delších dílech této série, ale určitě to není špatné čtení.. ^^
Jsem ráda, že se v tomto díle více objevily části, které první díl trochu postrádal ^^

petym
20.09.2017

Příjemné počteníčko. Další díl by mohl dobře navazovat. Jedna škola,jedny volby a tolik se toho událo. Příliš rychlý konec akorát se mi zdálo. Ten Pán mohl víc škodit,ale asi to teprve přijde.

buldozer5
03.08.2017

Podle mého názoru se takhle kniha autorovi povedla o moc víc než ta první, Šílený profesor. Přišla mi více napínavá a akčnější, což je ale asi tím, že v první knize autor spíše čtenáře seznamoval s hlavními postavami, kdežto tady se mohl více věnovat hlavnímu ději.

knihomol5555458
16.03.2017

Další dobrá kniha série. Opravdu je to dobrá kniha a chvála je zde na místě.

Liliana2006
21.01.2017

Krása upřímně řečeno bylo to fantastické obrázky přesně odpovídaly příběhu jsem z ní moc moc moc ráda . Když si jí koupíte nebudete jí chtít pustit z ruky....

Attia
02.01.2016

Svižné, čtivé, nenáročné. Přečtené za jedno odpoledne.

plavání
30.08.2015

Tuto knihu jsem ještě nečetla,(ostatní díly ano) ale určitě si ji přečtu. Už se těším.