Brembelik745 Brembelik745 komentáře u knih

Nenávist Nenávist Chris Carter

Asi mě ukamenujete ale mě osobně tenhle díl vůbec nebavil. Žabomyší války mezi Hunterem a Lucienem byly příliš zdlouhavé a nezazivne. K tomu naprostá dokonalost padoucha a téměř nikdy neomylný a vždy vše hned tipující Hunter...Milion krve, obětí a brutality.... Ne prosím, tenhle díl ne... Carter je pán spisovatel a miluji jeho knihy ale tahle je pro mě asi nejhorší.... Omlouvám se všem.

23.04.2021 3 z 5

Napsáno krví Napsáno krví Chris Carter

Další úžasná Carterovka.. Tenhle díl se mi opravdu hodně líbil. Oceňuji úbytek počtu mrtvol a krve... Jediné minus vidím v postavě Angely, protože kvůli takové slepici riskovat život bych vážně nechtěla. Jinak zasloužených 5* a osobní životní ztráty pana Cartera je mi velmi líto.

13.04.2021 5 z 5

Stín Stín Ursula Poznanski

Skvělá kniha. Velmi dobře se čte, není tam přemrštěně mnoho postav a dejovych linek. Drží od začátku do konce v napětí. Jako zajímavý nápad považuji způsob vybírání obětí - osoby které Bea nemá ráda.... Samotný konec a vyústění toho kdo je vrah mě moc nezaujal... Ani to kdo byl nakonec vrah... Prostě mi to na toho jedince vůbec nesedělo...ale kniha sama o sobě je vážně velmi dobrá. Těším se na další díl.

30.03.2021 5 z 5

Slepí ptáci Slepí ptáci Ursula Poznanski

Bohužel jsem se v půlce knihy zasekla a už ji nedočetla.... A to knihy od Uršuly mám vážně moc ráda. Vadily mi vypsané básně, které zbytečně knihu natahovaly... Nepatřím do skupiny milovníků poezie a tak možná proto mi ta kniha nesedla. Nic se tam nedělo, děj byl dost rozvlacly.... Dávám hvězdičky hlavně díky skvělým hlavním vyšetřovatelům. Velmi povedené a sympatické osoby.... Doufám že další díl bude lepší....

18.03.2021 2 z 5

Hlasy Hlasy Ursula Poznanski

Kniha byla slabší než první díl série. Jako velké plus považuji prostředí psychiatrické léčebný, které dodává dějí temnotu a tajuplnost. Velké minus má u mě úplný závěr a rozlousknuti celého příběhu. Přijde mi poněkud prekombinovaný a dost nepravděpodobný. Autorka píše velmi čtivě a poutavě. Takže rozhodně nelituji, že jsem knihu četla.

11.03.2021 4 z 5

Pět Pět Ursula Poznanski

Asi budu jediná komu se tahle kniha opravdu líbila. Nápad zapojit geocaching do vyšetřování považují za skvělý, velmi mě bavilo hledat a objevovat nové keše...i když trochu morbidní keše. Styl psaní mě taky bavil....stránky otáčely se samy a přišlo mi že je to bez zbytečné omáčky kolem.....Opravdu velmi povedená kniha. Neváhám a dávám plných 5*

18.02.2021 5 z 5

Tuhle knihu jsem si nechala na úplný konec celé série, protože nechtělo se mi číst knihu bez příběhu... Opak je ale pravdou, že to byly skvělé krátké povídky a příběhy z vyšetřování... Opět vtipná a čtivá kniha. Nejde jinak než 5*. Teď huraaa na další sérii.

06.02.2021 5 z 5

Muž s unavenýma očima Muž s unavenýma očima Martin Goffa

Skvělá kniha. Miko mě baví. Je lidský, vtipný, a i když tentokrát nebyl hlavním vyšetřovatelem tak stejně kniha byla skvělá. Akorát ten závěr s pachatelem mě moc nenadchnul... Mohl autor to trochu víc propracovat.... Ale za mě stejně opět plný počet hvězdiček.

03.02.2021 5 z 5

Mlha nad Shadow Sands Mlha nad Shadow Sands Robert Bryndza

Velmi zajímavý námět - mizející mladí lidé v mlze u vodní nádrže Shadow Sands.... Kniha mohla mít velký potenciál... Bohužel autor jej nevyužil naplno. Konec dost osekany a odflaknuty. Kniha byla čtivá ale nijak mě neohromila. U Bryndzy je to škoda protože píše skvělé.... Tentokrát jen 3 *

22.01.2021 3 z 5

Primární důvěra - úhel pohledu Primární důvěra - úhel pohledu Martin Goffa

Povedené pokračování prvního dílu Primární důvěry. Jak už tady někdo psal, nemyslím si že by to byl otevřený konec... Ať ten konec znamenal to nebo ono, není po všech Mikovych ztrátách, sérií čím víc natahovat...Miko si už zaslouží svůj klid, i když pro nás všechny je to hrůza, protože ta série byla prostě neskutečně dobrá a Miko je úžasný chlap... Libí se mi, že je to obyčejný chlap s obyčejnými potřebami a že to není superhrdina....Tak nebo onak lepší konec bych nevymyslela.. Pokud autor to taky tak cítil tak plně s ním souhlasím. Určitě plných 5 hvězd jako u každé jiné knihy s Mikem....

10.12.2020 5 z 5

První díl zajímavého příběhu. V hlavní roli tentokrát Tony.... Opravdu mě zajímá jak to dopadne... Líbila se mi změna, že tentokrát byl tento díl rozdělen na 2 knihy. Jen nevím jak přežiju až pak už nebudu mít co číst, protože zatím příběhy Mika končí :-(

09.12.2020 5 z 5

Vykoupení Vykoupení Martin Goffa

Skvělá krátká a svižná detektivka. Líbí se mi, že Miko je velmi lidský... Žádný superhrdina.. Dokáže přiznat že na některé věci holt sám nestačí.. .dokáže i utéct a přiznat porážku.. . Další úžasný a velmi povedený díl tentokrát z rodných končin Mika. .. Ale proč chudák Dusty??? :(

05.12.2020 5 z 5

Štvanice Štvanice Martin Goffa

Velmi osobní a smutný příběh Mika a jeho nejbližších. Až do poslední stránky fandite Mikovi a doufáte že padouch bude řádně potrestán. Opět bravurně napsaná kniha. Někdy nevěřím že je to české dílo. Nemůžu jinak než opět plný počet hvězdiček *****

29.11.2020 5 z 5

Chůva Chůva Gilly Macmillan

Skvělá kniha. Že začátku jsem myslela že vrah je úplně jasný... Příjemně mě ale překvapilo, že to tak nebylo... Zajímavé a nečekané rozuzlení. Celou dobu držela v napětí. Konec byl brilantní. Sympatické a poutavé postavy. Určitě všem doporučuji.

18.10.2020 5 z 5

Dítě v mlze Dítě v mlze Martin Goffa

Skvělý díl. Sice knihy o únosech a o dětech moc nevyhledávám, ale tento díl byl jiný. Velmi emotivní, čtivý a opět s miláčkem Mikem. Do poslední stránky nikdo netušil jak to celé dopadne... A počínání Berta někdy člověk prostě z lidského hlediska chápal.... Těším se na další díl...

24.09.2020 5 z 5

Plaváček Plaváček Martin Goffa

Krátká svižná detektivka. Rychle se čte, není zbytečná omáčka, hlavní vyšetřovatelé jsou velcí sympataci.... Opět stejně napínavá jako předchozí díly.... A závěr jako vždy totální překvapení. Moc dobrá kniha.

18.08.2020 5 z 5

Bez těla Bez těla Martin Goffa

Skvělá kniha. Nemám v oblibě české detektivky, ale autor píše vážně poutavě, svižně, bez zbytečných omáček a s vtipem. Opravdu doporučují. Zajímavý příběh o vraždě bez těla....

08.08.2020 5 z 5

Jeden z nás Jeden z nás Shari Lapena

Skvělá kniha. Zatím nejlepší díl. Jak už někdo psal "každá rodina má své tajemství"... A díky tomu je kniha skvělé zamotaná... Jsou chvíle kdy podezírate už úplně každého.... Perfektní příběh. Rozhodně doporučuji si tuto knihu přečíst.

02.06.2020 5 z 5

Nevítaný host Nevítaný host Shari Lapena

Kniha se mi docela líbila. Příběh byl zajímavý, děj měl spád....jen ty postavy se mi nějak nedostaly pod kůži. Celkově ale hodnotím kladně, jako odlehčenou knihu pro dlouhé večery.
Byla bych docela zvědavá i na knihu, která by se zabývala příběhem samotného Davida a jeho manželky.

27.05.2020 4 z 5

Kanibal z Nine Elms Kanibal z Nine Elms Robert Bryndza

Pro mě tohle dílo, bylo rozhodně lepší než celá série s Erikou.
Kniha měla spád, pořád se v ni něco dělo, líbila se mi i dějová linka prvního vraha.
Minus vidím v tom, že nebylo moc vysvětleno proč zrovna tyto dívky, proč si vrah vybral zrovna příklad prvního kanibala z Nine Elms, atd...prostě chybí spousta PROČ ....
Pro mně ale i tak TOP kniha od R.Bryndzy. Těším se na další díl z této série.

07.01.2020 5 z 5