Booky84 Booky84 komentáře u knih

Čekání na kocoura Čekání na kocoura Michaela Klevisová

Krásná kniha povídek pro všechny milovníky koček.

28.08.2019 5 z 5

Mariina závěť Mariina závěť Colm Tóibín

Knihu jsem četla v rámci čtenářské výzvy a musím se přiznat, že se mi nečetla úplně lehce. Nakonec jsem ale ráda, že jsem si přečetla zase něco jiného, než co obvykle čtu.

27.08.2019 3 z 5

Dospelosť je mýtus Dospelosť je mýtus Sarah Andersen

Skvělý komiks, opravdu vtipné, upřímně jsem se zasmála a některé situace jsem celá já. :-)

26.08.2019 5 z 5

Říjnový seznam Říjnový seznam Jeffery Deaver

Tahle knížka je prostě překvapující. Nikdy jsem nic podobného nečetla. Příběh vyprávěný pozpátku. Skvělé čtení, vůbec jsem se nemohla odtrhnout.

22.08.2019 5 z 5

Děti z Bullerbynu Děti z Bullerbynu Astrid Lindgren

Kniha mého dětství, kterou mám hodně ráda.

21.08.2019 5 z 5

Podivné město Podivné město Ransom Riggs

Kniha se mi četla tak nějak těžce, opakovaně jsem jí odložila a vracela se k ní. Vzhledem k překvapivému konci jsem ale moc ráda, že jsem to s knihou nevzdala a určitě si přečtu i další díl, ale jen kvůli tomu, abych věděla co bude dál. Pokud by nebyl otevřený konec, tak bych další díl již nevyhledávala...

21.08.2019 4 z 5

Kroky vraha Kroky vraha Michaela Klevisová

Skvělá detektivka, jsem zvědavá na další díly. Děj lehce plynul, žádné potoky krve a šílené teorie či zvraty.

20.08.2019 5 z 5

Tady byla Britt-Marie Tady byla Britt-Marie Fredrik Backman

Kniha má v sobě to kouzlo, že dokáže ve čtenáři probudit různé pocity. V této knize jsem našla krásný příběh plný smíchu, slz a fotbalu.

18.08.2019 5 z 5

Němý křik Němý křik Angela Marsons

Pěkná a čtivá detektivka od které jsem se nemohla odtrhnout. Hlavní hrdinka mne hned zaujala, jsem zvědavá na další díly.

08.08.2019 5 z 5

Čekala jsem pohodovou a romantickou knihu a to jsem tedy neobdržela. Soudila jsem pouze dle názvu knihy a bohužel se mi to nevyplatilo...

03.08.2019 3 z 5

Žena s červeným zápisníkem Žena s červeným zápisníkem Antoine Laurain

Příjemné pohodové čtení na jedno slunečné odpoledne.

22.07.2019 4 z 5

Mrtvou neměl nikdo rád Mrtvou neměl nikdo rád Eva Tvrdá

Moje první kniha od této autorky a hned spokojenost. Pohová a čtivá detektivka. Na začátku jsem se trochu vyděsila množstvím postav, ale během pár stránek jsem se rychle zorientovala a dokonce i vraha jsem odhalila.

20.07.2019 5 z 5

Veronika se rozhodla zemřít Veronika se rozhodla zemřít Paulo Coelho

Moje první kniha od tohoto autora a opravdu mne zaujala. Přečetla jsem jí jedním dechem. Zajímavé téma, prostředí knihy a různorodé postavy.

14.07.2019 5 z 5

Anglické listy Anglické listy Karel Čapek

Moc pěkné vypravování o jedné z mých oblíbených zemí. Líbili se mi ilustrace přímo od autora. Musím ale podotknout, že to pro mne nebylo vždy úplně lehké čtení.

14.07.2019 4 z 5

Fimfárum Fimfárum Jan Werich

Kniha mého dětsví, krásné a nezapomenutelné pohádky pro každou generaci.

14.07.2019 5 z 5

Chovejte se jako kočka Chovejte se jako kočka Stéphane Garnier

Knížka pro všechny kočičí nadšence. Zajímavě a čtivě napsaná - moc se mi líbili citáty. Po přečtení mám pocit, že té naší kočce rozumím trochu víc, i když záhadná je stále dost. :-)

09.07.2019 5 z 5

Manželovo tajemství Manželovo tajemství Liane Moriarty

Kniha má pomalejší rozjezd a chvilku mi trvalo se zorientovat v postavách, ale pak jsem se od ní nemohla odtrhnout a během chvilky byla přečtená. Konec a celkové rozuzlení naprosto skvělé.

06.07.2019 5 z 5

Devatero pohádek Devatero pohádek Karel Čapek

Milé a čtivé pohádky, které pohladí po duši a ke kterým se ráda vracím.

30.06.2019 5 z 5

Deset mrtvých komiků Deset mrtvých komiků Fred Van Lente

Klasická detektivka, pohodové čtení s kouskem humoru. Kniha se četla lehce a nemohla jsem se odtrhnout, a i zápletku jsem nakonec odhalila.

03.06.2019 5 z 5

Skvělá kniha nebo spíše scénář. Je hezké vrátit se opět do čarodějnického světa. Moc se mi líbí ilustrace.

02.06.2019 5 z 5