booksSendy booksSendy komentáře u knih

Hana Hana Alena Mornštajnová

Tato kniha ve mě vyvolala neskutečné pocity a dojmy, poprvé u této knihy jsem zažila ten silný pocit, který vás provází všude - během čtení (,,hmm, co se asi tak bude dít"), když nemůžete číst ( ,,potřebuju vědět, co se stane dál !!! ") a i po dočtení (,,jak je to možné? Proč? To snad ne!,,) .. lítost, smutek, ale i strach - emoce které mě při čtení provázely. Autorka brilantně zvládla toto téma, vše je jasně vysvětleno, vymyšleno tak, aby to do sebe pasovalo a styl jakým autorka píše je velmi návykový a další a další stránky se otáčejí tak rychle, že se nedá přestat, dokud není definitivní konec (i tak ale chcete otáčet stránky dál a dál - tak to tedy vypadalo u mě :D ). Dávám 5* , protože prostě bezkonkurenční :).

14.10.2017 5 z 5

Bezpečný přístav Bezpečný přístav Nicholas Sparks

Krásná kniha:) Zhltla jsem ji jedním dechcem.. jediné co se mi úplné nezdálo nebo co jsem úplně nepochopila byl závěr, kde se mluvilo o kamarádce hl. hrdinky... přišlo mi to trochu zvláštní. Ale tak co, občas je potřeba nějaká ta zvláštnost a můj názor to nijak neovlivnilo :) :)

12.05.2016 5 z 5

Zápisník jedné lásky Zápisník jedné lásky Nicholas Sparks

Ukápla mi slza. Krásný zamilovaný příběh, který by se podle mého mohl uskutečnit i v reálném životě.

24.01.2018 5 z 5

Pýcha a předsudek Pýcha a předsudek Jane Austen

Jediné co mi při četbě vadilo byl příliš popisný styl autorky... Sice se dozvíme opravdu hodně informací jak to v tehdejší době vypadalo a tak ale vše jde na úkor romantického děje, pokud se proderete přes detailnost a zdlouhavou popisnost můžete si užívat zbytek dějové linky, která je táák sladká :)

06.01.2016 4 z 5

Neskutečně silná kniha. Velmi mě zasáhla. Měla jsem problém ji dočíst, ale ne snad pro to, že by byla nudná, ale že tak detailně popisovala veškeré hrůzy páchanéna Židech za 2. sv. v. Ty lidi museli být bestie zbavené veškerých citů. Je neskutečné, co může udělat jeden člověk druhému. Jsem ráda že do toho paní Fischerová šla a nesmírně si cením, že nám čtenářům dokázala popsat celý svůj život.

23.12.2017 5 z 5

První První Kiera Cass

Krásné. Ke konci jsem se trochu bála, aby to opravdu skončilo tak jak má. V knize je vytvořen dokonalý svět, který mě dokázal pohltit a také překvapit. Moje nejoblíbenější série :)

16.06.2017 5 z 5

Elita Elita Kiera Cass

Skvostné, hltala jsem každé slovo :)

16.06.2017 5 z 5

Zlodějka knih Zlodějka knih Markus Zusak

Krásná kniha, získala si mě svým krásným příběhem :)

05.11.2016 5 z 5

Temné kouty Temné kouty Gillian Flynn

Moje druhá kniha od Flynnové. Nezklamala :)

11.07.2016 5 z 5

Zmizelá Zmizelá Gillian Flynn

Skvělá kniha, nečekala jsem, že bude až tak dobrá. Měla jsem od ní spousta očekávání, která se vyplnila. Skvělý děj, pointa a ten konec jsem vážně nečekala :o :). Vřele doporučuji, stojí za přečtení.

14.08.2015 5 z 5

Skandály a aféry evropských panovnických dvorů Skandály a aféry evropských panovnických dvorů Vladimír Liška

Čtivé, poutavé, zajímavé.

30.06.2018 5 z 5

Zbožňuju Paříž Zbožňuju Paříž Lindsey Kelk

Super oddechovka, děj mě dokázal překvapit. Velmi pěkně čtivě napsané, měla jsem to přečtené za 2 večery :)

28.01.2018 4 z 5

Dcera Dcera Kiera Cass

Opět neskutečně čtivě napsaný díl Selekce, který jsem velmi rychle hltala. Musím se ale přiznat, že jsem měla občas chuť Eadlyn profackovat, ale ve finále už mě to víceméně přešlo ;)

24.06.2017 4 z 5

Dash & Lily: Kniha přání Dash & Lily: Kniha přání Rachel Cohn

Na navození vánoční atmosféry skvělá knížka :) Velmi oddechová, romantická a místy i (pro mě) dobrodružná :D ... S hlavní hrdinkou jsem si vcelku dost sedla, jelikož hraje fotbal a k tomu chytá (tak jako já) a to se jen tak nevidí, hlavně v knížkách tedy :) Sice to nebyla nejdůležitější informace v celé knize, ale i přesto mě tento doplněk Lilyiny postavy velmi potěšil. 4 hvězdy, protože to nebyla natolik strhující četba, kterou bych si musela někdy v budoucnosti přečíst znovu. Ale jsem ráda za tuto literární zkušenost :)

13.02.2016 4 z 5