Book_lover469 Book_lover469 komentáře u knih

Čtyři mrtvé královny Čtyři mrtvé královny Astrid Scholte

Dle mého názoru zajímavá a čtivá kniha. Užívala jsem si každou sekundu vyšetřování které bylo napínavé a plné nečekaných zvratů. Jediné co mi trochu nesedlo byla romantická linka mezi hlavními hrdniny která byla velice uspěchaná, ale děj se odehrával během tří dnů takže to šlo pochopit... Přesto myslím že by se kniha bez romantiky obešla. Pohledy královen mě zase tolik nebavily, na druhou stranu jsme měli skvělý prostor nahlédnout do jejich života a na samotné vraždy. Vyvrcholení děje a zjištění kdo je vrah mě mile překvapilo. Dle mého dobrá fantasy detektivka kterou si klidně přečtu znovu až budu mít dlouhou chvíli.

03.01.2023 3 z 5

Neptunův syn Neptunův syn Rick Riordan

Opět skvělá knížka. Na Percyho Jacksona to nemá ale vůbec to nevadí. Hazel a Frank jsou zajímavé postavy které jsem si velmi oblíbila a těším se co dál. A Tábor Jupiter a Aljaška jsou zajímavá nová prostředí. Samotnému konci knihy pak snad ani není co vytknout. Zajímavé, vtipné a opět je to něco jiného. Hned se vrhám na další díl. 5/5

30.12.2022 5 z 5

Podlý král Podlý král Holly Black

Za mě lepší než první díl. Ne že bych sérii přímo milovala ale nemůžu popřít že je dobrá. Dinamika mezi Jude a Cardanem se postupně mění a je to napínavé. Ostatní postavy už tolik ne ale zastíní je děj který se rozvíjí čím dál víc a já byla opravdu zvědavá jak to skončí. A konec? Ten mě mile překvapil a nadchl. O tom že si určitě přečtu třetí díl jsem věděla od půlky knížky, konec mě jen utvdil.

21.12.2022 4 z 5

Světlo a stíny Světlo a stíny Leigh Bardugo

Mám ráda fantasy ale tato kniha mi nesedla. Začátek se mi líbil, hezky plynul a bylo to zajímavé. Jenže poté se to dle mého názoru až do konce knihy táhlo. Jistě, je dobře že to není tak že Alina objeví svoji schopnost a hned ji umí skvělé ovládat a ve všem se vyzná. Musí se hodně co naučit. Nicméně pro mě to bylo to nejnudnější z celé knihy. Až na konci mě to opět více v táhlo a já byla zvědavá jak to skončí. Knihu jsem četla přes dva měsíce což je na mě docela dlouho. Druhý díl si přečtu protože svět a postavy jsou opravdu zajímavé, rozhodně ale ne hned. 2/5

21.12.2022 2 z 5

Proroctví Proroctví Rick Riordan

Dobrá kniha, ovšem Percy Jacksonovi se to nevyrovná. Přesto jsem si nové postavy oblíbila. Převážně tedy až v druhé polovině knihy, v první mi nebyly některé sympatické. Ale pak se to rozjelo a příslib do budoucna kde se Jason a ostatní potkají s Percym.... Ten mi tam teda chyběl a proto se nemůžu dočkat až si přečtu druhý díl.

04.12.2022 4 z 5

Poslední z bohů Poslední z bohů Rick Riordan

Asi nejlepší díl série. Akční, vtipný, a konec překvapil. Škoda že jsem na sérii nenarazila dřív protože bych četla pořád dokola. Rozhodně doporučuji.

29.11.2022 5 z 5

Bitva o labyrint Bitva o labyrint Rick Riordan

Úžasný díl u kterého jsem se opět skvěle pobavila. Hned se musím pustit do dalšího dílu protože poslední kapitola mě dostala a já prostě musím vědět jak to bude dál. Skvělá chemie mezi postavami stejně tak jako jejich vývoj. Převážně mě zajímala linka s Nikem. Rozhodně 5/5

22.11.2022 5 z 5

Prokletí Titánů Prokletí Titánů Rick Riordan

Opět jsem se skvěle bavila, přesto mě prostředek knihy trochu nudil a nemohla jsem se přes něj překousat. Pak jsem se ale zase rozečetla a musím říct, že i slza mi ukápla. Konec knihy, hlavně rada bohů, mě skvěle pobavil a rozhodnutí hrdinů, byla dobře odůvodněná. Také se těším, jak se vyvine linka s Nikem. Rozhodně se hned vrhám na další díl.

18.11.2022 5 z 5

Kroniky prachu Kroniky prachu Lin Rina

Příběh mě úplně pohltil a konec dojal. Skvělá knížka u které mi vyhovoval jak styl psaní tak chování postav. Rozhodně doporučuji. Jedna z nejlepších knížek které jsem kdy četla

07.11.2022 5 z 5

Moře nestvůr Moře nestvůr Rick Riordan

Opět úžasně tak jako první díl.

06.11.2022 5 z 5

Zloděj blesku Zloděj blesku Rick Riordan

Skvělá knížka. Musím říct že kdybych na ni narazila když jsem byla mladší rozhodně bych ji četla znovu a znovu. Skvělý byl u humor kterým mi náramně seděl a jak se situace měnila s postupem děje. Rozhodně si přečtu i další díly.

02.11.2022

Dědictví krve Dědictví krve Amélie Wen Zhao

Úžasný příběh odehrávající se v zajímavém prostředí. Ramsona i Anu jsem si zamilovala a snad ani jednou jsem se nenudila a nemůžu se dočkat až si přečtu druhý díl.

02.11.2022 5 z 5

Rytmus, já & Malychin Rytmus, já & Malychin Mariana Zapata

Nádherná knížka! Byla první kterou jsem od autorky četla a musím říct že jsem si snad ani nemohla vybrat lépe. Kniha mě chytila tak moc že jsem se od ní nemohla odtrhnout a rozhodně si ho nejdřív přečtu další autorčiny knihy. Za mě rozhodně úžasné.

20.08.2022 4 z 5