bobkovylist bobkovylist komentáře u knih

Motýlí ostrov Motýlí ostrov Corina Bomann

Moc hezká kniha. Rok 1887 mi ze začátku úplně nezaujal, více se mi líbila přítomnost, ale to se po pár stránkách změnilo. Sympatické místo a postavy. Příběh Grace a Vikramy je velice poutavý a romantický. Knihu určitě doporučuji pro romantické duše :)

18.04.2016 5 z 5

Půlnoc je osamělé místo Půlnoc je osamělé místo Barbara Erskine

Knihu jsem přečetla celou, ač jsem od toho čekala daleko víc. Stále se tam opakovaly věty dokolečka dokola typu ,,pojďme si dát něco horkého k pití, takhle osaměle jsem se ještě nikdy necítila ... aj.

03.09.2015 3 z 5

Kniha neurazila, určitě jsem čekala vetší tajemno, obálka a fotky v knížce k tomu vybízejí. Trvalo mi dlouho, než jsem se pořádně začetla, ve finále se mi příběh zalíbil a ráda jsem si přečetla i druhý díl, který se mi líbil o něco více.

17.07.2015 3 z 5

Asylum Asylum Madeleine Roux

Velké zklamání. Myslím, že většina z nás se nechala oklamat napínavou obálkou.

15.07.2015 1 z 5

Okřídlená duše Okřídlená duše Amanda Stevens

Jedna z mála knih, která mě zaujala hned od 1. stránky, vlastně všechny tři díly. Příběh Amelie se mi moc líbil, tajemno, které se odehrává kolem ní, má parádní atmosféru. Celou trilogii hodnotím kladně, druhý díl Království se mi líbil nejvíc - prostředí, postavy, atmosféra. Třetí díl Prorok, jak už to tak u trilogií bývá, byl trochu slabší.

Kufr paní Sinclairové Kufr paní Sinclairové Louise Walters

Krásná obálka, krásný příběh Dorothey. Prolínání dvou časových rovin nebylo špatné, avšak příběh Roberty mě nijak nezaujal. Jako velké mínus hodnotím úryvky cizích dopisů, působí to zbytečně zmateně.

15.07.2015 3 z 5

Dobrý v posteli Dobrý v posteli Jennifer Weiner

Velmi čtivá a zábavná knížka. C. je sympaťanda :)

22.09.2015 5 z 5

Podivné město Podivné město Ransom Riggs

Fajne čtení, o něco lepší než první díl.

17.07.2015 4 z 5

Srdce v písku Srdce v písku Klára Janečková

Hezký oddychový příběh :)

V lesích V lesích Tana French

Slušná detektivka

Království Království Amanda Stevens

Nejlepší díl z celé trilogie. Výborná atmosféra místa, tajemno a strašidelno jak má být.

Prorok Prorok Amanda Stevens

Prorok je oproti prvním dvěma dílům trochu slabší, ale jinak skvělá kniha. Pokud vyjde čtvrtý díl, tak už se moc těším.

Panenka Panenka Mo Hayder

Čekala jsem větší psycho, ohl. sestry Maud větší tajemno, ale knížka je to pěkná. Bezva čtení.

Porodní bába na Syltu Porodní bába na Syltu Gisa Pauly

Kniha pro mě začala být napínavá v půlce, začátek byl velice zdlouhavý, ale pak se to rozjelo :). Tajemství, o které jde, jsem se dopídila v počátku. Prostředí a postavy jsou hezky popsané.