Blančitos Blančitos komentáře u knih

Peklo Peklo Jasutaka Cucui

Tohle byla tak divná kniha, až byla prostě skvělá. ☺☺

28.10.2018 4 z 5

Šťastně až navěky Šťastně až navěky Kelly Oram

Jak se mi Cinder & Ella strašně líbilo, tak pokračování pro mě bylo velké utrpení. Prokousávala jsem se jím strašně dlouho a měla jsem i pocit, že autorka v určitých momentech strašně tlačí na pilu. Za mě bohužel zklamání.

07.10.2018 3 z 5

Ubulená hromádka štěstí Ubulená hromádka štěstí Sarah Andersen

Opět skvělé, stejně jako první díl. Úplně jsem se v tom viděla. :)

06.09.2018 5 z 5

Rozsudky soudce Óoky Rozsudky soudce Óoky Věna Hrdličková

Příběhy soudce Óoky, které umí neskutečně pohladit po duši. Zamilovala jsem se do tohoto díla. :) ♥

20.08.2018 5 z 5

O hajném Robátkovi a jelenu Větrníkovi O hajném Robátkovi a jelenu Větrníkovi Václav Čtvrtek (p)

Jeden z mých milovaných večerníčků v knižní podobě. :) Miluji pohádky od Václava Čtvrtka. ♥

11.08.2018 5 z 5

Potomci mlčení Potomci mlčení Sabine Dittrich

Tohle byla prostě slabota... Autorka si vybrala hodně silné téma, ze kterého se jí nějakým zajímavým způsobem podařilo udělat solidní melodrama... :/

10.08.2018 2 z 5

Vzpurní husité Vzpurní husité Roman Ferstl

Vzpurní husité nebyli vyloženě špatní, ale na dílka Terryho Dearyho to bohužel opravdu nemá.

15.07.2018 3 z 5

Cagaster 3 Cagaster 3 Kachou Hashimoto

Tak toto byla jízda!!!

13.07.2018 4 z 5

Mráz Mráz Bernard Minier

Ve 3/4 knihy jsem byla v pokušení dát 4*, ale bohužel, začalo mě štvát, že si každý hrál na detektiva a staly se tam věci, díky kterým mi málem vypadly oči z důlků. Lepší 3*, neboť Mráz vůbec nebyl špatným thrillerem, ačkoliv jsem jej čekala poněkud akčnější. :)

13.07.2018 3 z 5

Horrorstör Horrorstör Grady Hendrix

Po dočtení Horrostöru mám smíšené pocity. Myšlenka zasadit hororový příběh do prostředí obchodního domu s nábytkem je rozhodně originální, ale bohužel samotné zpracování dosti pokulhávalo. Lepší 3*.

10.07.2018 3 z 5

Dívčí orchestr Dívčí orchestr Fania Fénelon (p)

Velice osobitá kniha, jež nám popisuje vyhlazovací tábor Březinka z trošku jiného úhlu pohledu. Tentokrát nás táborem provází zpěvačka Fania, která zpívá v "koncentračním orchestru", jenž slouží pro pobavení velícím důstojníkům a vojákům v táboře. Silná to kniha.

03.07.2018 4 z 5

Prolíbané dějiny aneb milostné příběhy a skandály slavných Prolíbané dějiny aneb milostné příběhy a skandály slavných Felix Krumlowský (p)

Je to dobře čtivý bulvár. :)

02.07.2018 3 z 5

Duchové Duchové Raina Telgemeier

Tak toto bylo prostě nádherné. Duchové mě dostali mnohem více, než Úsměv. :) A to jsem si myslela, že se Raina Telgemeier již nepřekoná. :)

25.06.2018 5 z 5

Cinder & Ella Cinder & Ella Kelly Oram

Oproti úžasným a naprosto dokonalým Royalům byl tento příběh milou a krásnou pohádkou, o níž čas od času sní většina holek. :) Těším se na pokračování. :)

19.06.2018 4 z 5

Most času Most času Bruce Leininger

Zpočátku jsem očekávala něco úplně jiného, a proto jsem byla mírně zklamaná. Avšak jak jsem se v knize posouvala dále a dále, nakonec si mě svým způsobem získala. Takže ačkoliv si ji podruhé již nepřečtu, tak i přesto ji mohu s klidným svědomím doporučit.

01.06.2018 4 z 5

Dům v Cornwallu Dům v Cornwallu Liz Fenwick

Příjemný a velice čtivý román, který ale nikterak nevybočuje z řady dalších romantických knih pro ženy.

31.05.2018 3 z 5

Adventní kletba Adventní kletba Vlastimil Vondruška

Další díl z výborné detektivní série o hříšných lidech v Království českém. A za mě opět velice dobré. Navíc zde byl i můj oblíbený Oldřich z Chlumu. ☺

03.05.2018 4 z 5

Prvok, Šampón, Tečka a Karel Prvok, Šampón, Tečka a Karel Patrik Hartl

Jako oddechovka to bylo fajn, ale... Čekala jsem možná trošku více, než jsem dostala.

11.03.2018 3 z 5

Dýka s hadem Dýka s hadem Vlastimil Vondruška

Velice příjemné čtení, které mne dosti překvapilo. Nečekala jsem, že se mi bude historická detektivka Vlastimila Vondrušky tak líbit.

31.10.2017 4 z 5

Kamínky a balvany Kamínky a balvany Lauren Myracle

Milé pokračování, které mě pobavilo a skvěle jsem si u něj odpočinula. Jenom Nory mi začala docela lézt krkem.

18.10.2017 4 z 5