O hajném Robátkovi a jelenu Větrníkovi

O hajném Robátkovi a jelenu Větrníkovi https://www.databazeknih.cz/img/books/71_/71586/bmid_o-hajnem-robatkovi-a-jelenu-vetrnik-eNz-71586.jpg 4 149 32

Hajný Robátko byl spravedlivý myslivec, o les i zvířata se dobře staral. A jelen Větrník mu věrně pomáhal. Komu se to však vůbec nelíbilo, byl pan Kotrč. A tak Robátkovi znepříjemňoval život, jak mohl nejdřív na něj poslal medvěda Hromburáce, pak krtky, aby mu rozryliles, a jednou dokonce sám zasedl hajnému hájovnu. A co bylo dál? To už si přečtete v pěkné knížce plné lesa a zvířátek.... celý text

RMarkéta
13.09.2023 5 z 5

Především velká večerníčková klasika, kterou většina z nás určitě velmi dobře zná z dětství. Hajný Robátko je taková čistá duše a jeho pravým opakem je pan Kotrč. Kotrčovi jsem nikdy nepřála nic dobrého. Však byl také po zásluze odměnen.

Hoblinka
02.09.2023 5 z 5

U nás klasika, nyní již v salátovém vydání.

Marticka79
03.07.2023 5 z 5

Krásné příběhy o hajném Robátkovi a jelenovi Větrníkovi. Dobro zde vítězí nad zlem, jak už to v pohádkách býva. Kniha se našim chlapečkům moc líbila, četli jsme ji na dobrou noc před spaním. :-)

rafan65
03.06.2023 5 z 5

Kniha o hajném Robátkovi a jelenu Větrníkovi vnoučata hodně bavila. Jednotlivé povídky jsou veselé ale některé pasáže jim docela motaly hlavu, tak jsem se celkem zapotil při vysvětlování. Takže pěkné čtení které jsem měl rád už jako malý kluk.

Kabuky
03.01.2023 5 z 5

Krásná vzpomínka na dětství.

Naďa2411
18.12.2022 5 z 5

Oblíbené postavičky z mého dětství v pěkně ilustrované knize. Pohádky jsou akorát před spaním našich malých posluchačů a čtenářů. Děj z přírody a z lesa, kam se ráda vracím i teď.

janulka1310
22.11.2022 5 z 5

Krásné příběhy, ale některé pojmy mi dala zabrat :D Vždycky jsem se děsila, zda se zase ozve syn s otázkou "A co je...?" :) ale jazyk zase jiný, barvitý, zajímavý. Knížka syna moc bavila a mě taky :)

Zlatinka.Emilly
27.10.2022 3 z 5

zaps.27.10.2022

Venda32
12.09.2021 5 z 5

Krásná knížka s úžasnou ilustrací. Finále knížky, kdy pak Kotrč táhne na Robátka s pomocníky, kteří se zachovají nejlépe jak mohou, je skvělým vyústěním knihy a poučením pro děti.

georginaa
17.08.2021 5 z 5

Povídání dětem před spaním o Jelenu Větrníkovi a hajném Robátkovi bylo každodenní povinností. Děti se vždy těšily na vyprávění a časem už předříkávali celou knihu. Je to vzpomínka na krásnou dobu, když děti byly malé. Moc jsem si čtení s nimi užila.

Richisa
07.06.2021 4 z 5

Moje oblíbená...

foxi_ii
14.04.2021 3 z 5

Příběhy hajného Robátka jsem měla jako malá ráda a tak jsem se těšila, jak tuhle knihu budu číst dceři.
No... to se bohužel moc číst nedalo. Věty mi vůbec nelezli do pusy, ale dceru kniha a obrázky bavili.

666Jitka
27.03.2021 5 z 5

Jako malá jsem tuto knížku měla moc ráda. Jednu dobu jsem jí s sebou všude tahala, až jsem jí zapomněla v lese. Když jsem si to uvědomila, vypravila jsem se knihu hledat, ale neúspěšně - byla jsem z této ztráty hodně smutná. Líbil se mi také večerníček.

yellow
25.03.2021 4 z 5

Příběhy jsou pěkné, jak malé se mi loc líbily. Teď jsem je četla dceři a ten styl je místy takový podivný.

Kontryhelka
05.12.2020 5 z 5

Krásná kniha našeho dětství. Vynikající příběhy hajného, jeho jelena a dívky Josefky. Laskavé a zároveň velmi vtipné vyprávění, kde mají své místo i další roztomilí záškodníci včetně medvěda, pana Kotrče a jiných.

Knihomolka506
11.08.2020 3 z 5

Forma audio z yt. Vyprávění o různých dobrodružství jednoho zvířete s parohy a jednoho dvounožce s hrozným a celkem nudnym povoláním. Pěkný příběh, ale poslouchat to každý večer jako před spaním by mě asi nebavilo...

goldenr
07.06.2020 5 z 5

Objevil jsem ji ve škole. Hned jsem se do ní zamiloval.

m_martina
13.05.2020 5 z 5

Návrat do dětství, i dětem jsem ji četla.

Horal123
21.01.2020 5 z 5

Moje první "myslivecká" kniha. Pamatuji si, jak jsem ji ve druhé třídě četl znova a znova.

RendyaDav
18.01.2020 5 z 5

Tato knížka byla hodně moc oblíbená už v dětství kdy jsme si ji četli večer před usnutím...