berila berila komentáře u knih

Mlha nad Shadow Sands Mlha nad Shadow Sands Robert Bryndza

Po delší době se mi thriller od autora líbil. Pár předchozích thrillerů mě nezaujalo, ale dala jsem mu ještě šanci a po tomto dílu určitě ne poslední.

21.11.2023 4 z 5

15 roků lásky 15 roků lásky Patrik Hartl

Názory na tento román jsou tady rozporuplné. Mně se moc líbil, ostatně stejně jako ostatní romány autora. Jeho styl psaní mi naprosto vyhovuje, nemá v románu hluchá místa, pořád se něco děje. Stránek je sice hodně, ale vůbec mi to v tomto případě nevadilo.

19.08.2023 4 z 5

Když byla hodná Když byla hodná Michael Robotham

Autor patří mezi mé oblíbence, nestalo se, že bych byla někdy s nějakou jeho knihou nespokojená.Takže určitě doporučím k přečtení.

15.07.2023 5 z 5

Temná hra Temná hra Andy Maslen

Výborný začátek nové série od mně neznámého autora. Ač pachatel se dá vytušit celkem brzy, přesto vás to nutí číst stále dále a počkat si na konečné rozuzlení. Určitě všem doporučuji a sáhnu po pokračování.

15.07.2023 4 z 5

Tatérka Tatérka Alison Belsham

No tedy, zase výborný začátek nové série, ve které určitě budu pokračovat a k přečtení ji doporučím.

30.06.2023 4 z 5

Zvěsti Zvěsti Aleš Novotný

Už první kniha od autora se mi moc líbila a při přečtení této se můj názor na autora nemění. Začíná se nám v tom malém českém rybníčku líhnout plno mladých nadějných spisovatelů a já jsem za to moc moc ráda.

30.06.2023 4 z 5

Zlý pes Zlý pes Alex Smith (p)

Za mě ještě lepší než předchozí díl, i když místy trochu "nechutný". Styl psaní mi u tohoto autora maximálně vyhovuje.

20.05.2023 5 z 5

Kdo seje vítr Kdo seje vítr Hans Rosenfeldt (p)

Nemohu jinak, než dát plný počet. Tohle byl jeden z nejlepších dílů série. Už se nemůžu dočkat pokračování.

10.08.2022 5 z 5

Vražedná mysl Vražedná mysl Angela Marsons

Opět další výborný díl, tohle je opravdu vynikající série. Všem doporučuji k přečtení.

04.08.2022 5 z 5

Samotářky Samotářky Barbora Šťastná

Autorku jsem doposud neznala, proto je to pro mě velké překvapení. Román se mi moc líbil a plně souhlasím s přirovnáním k Mornštajnové, kterou mám velmi ráda. Určitě všem ženám vřele doporočuji k přečtení.

07.07.2022 5 z 5

Kdo jinému jámu kopá Kdo jinému jámu kopá Marie Rejfová

Také příjemné odpočinkové čtení. Výborné byly hlášky zesnulé babičky.

04.04.2022 3 z 5

Minulosti neutečeš Minulosti neutečeš Anders Roslund

Ač toto téma nemusím, tak dávám plný počet, protože se mi líbil styl psaní a napětí až dokonce.

24.02.2022 5 z 5

Labyrint tajností Labyrint tajností Linda Castillo

Tohle byl podle mě jeden z nejlepších dílů celé série. Autorka mě zatím nikdy nezklamala, těším se na pokračování.

22.11.2021 5 z 5

Žena, která věděla příliš mnoho Žena, která věděla příliš mnoho Michele Campbell

Tahle autorka mi opravdu sedne. Přečtené mám všechny její knihy a všechny se mi líbily.
Takže maximální spokojenost.

05.11.2021 5 z 5

Vrahova žena Vrahova žena Victor Methos

Výborný thriller, i když jsem trochu váhala kvůli "uvěřitelnosti" , zda nedám jen 4 *.
Ale je to výborně a čtivě napsané, takže dávám plný počet.

12.10.2021 5 z 5

Dětské duše Dětské duše Angela Marsons

Koukám na ostatní komentáře, a vidím docela rozpory v hodnocení. Já jsem však jako vždy naprosto spokojená, tahle autorka patří mezi mé nejoblíbenější.

27.07.2021 5 z 5

Jeden z nás Jeden z nás Shari Lapena

Tentokrát nevím, jak hodnotit. Dobře a čtivě nepsané, ale místy až dost naivní. Postavy vesměs nesympatické, všude samé lži, pomluvy.

01.06.2021 3 z 5

Dokonalé ticho Dokonalé ticho Helen Fields

Nelze jinak, než za 5*, naprosto perfektní thriller.

02.05.2021 5 z 5

Vražedný rozsudek Vražedný rozsudek Andreas Gruber

Opět vynikající thriller od tohoto autora. Nejde jinak než za plný počet.

30.03.2021 5 z 5

Sametové iluze Sametové iluze Petr Čepek

Jsem úplně nadšená, mně se kniha velice líbila, nešlo přestat číst. Žádné hluché místo, styl start-cíl plnou rychlostí. Dala bych s klidným svědomím daleko více hvězd. Vrhla jsem se okamžitě na další knihu a opět paráda.

11.03.2021 5 z 5