Beovulfak Beovulfak komentáře u knih

Podsvětí - Artefakt Podsvětí - Artefakt Kristina Hlaváčková

Opravdu povedené. Jen mám pocit, jako bych četla již druhy díl, a ne první. Možná je to záměr, rozhodně to ale není na škodu. Moc se těším, jak se děj vyvine v dalšíh dílech, ve které doufám.

15.07.2016 5 z 5

Soudné sestry Soudné sestry Terry Pratchett

Super!

08.01.2016 5 z 5

Zlatodějové (trojkniha 1., 2. a 3. díl) Zlatodějové (trojkniha 1., 2. a 3. díl) Jan Bauer

Kniha moc pěkná, jen ty hrubky...ach jo.

31.12.2015 5 z 5

Původ Původ J. T. Brannan

Musim říci, že me bavil námět. Ale tak naivní knizku jsem dlouho nečetla. Nebudu prozrazovat.

22.10.2015 2 z 5

Divoké karty I Divoké karty I George R. R. Martin

Totální zklamání...

09.07.2015 3 z 5

Vodní labyrint Vodní labyrint Eric Frattini

Zatím jsem zhruba v polovině, a kniha se mi fakt líbí...první, co mě napadlo, bylo, že je jako od Browna...Tu kritiku tady nechápu. Jedinou vadou je velké množství překlepů, ale ty jsou v poslední době ve všech knihách. Ovšem, autor za ně nemůže. Prozatím dávám 5*. Uvidíme, až jí zdolam celou.

08.07.2015 5 z 5

Šepotání Šepotání A.G. Howard (p)

Na straně 102 jsem objevila asi nové slovo: "plýst". Zatím jsem nedočetla, ale jsem zvědavá, kolik podobných novotvarů ještě objevím. Ale jinak se mi kniha moc líbí.

12.06.2015

Já, robot Já, robot Isaac Asimov

Jedna klasická, která je zábavná i poučná. Doporučuji přečíst všem.

18.05.2015 5 z 5

Robokalypsa Robokalypsa Daniel Howard Wilson

Není to zrovna vrcholné dílo, ale je to kniha čtivá a zábavná, takže účel plní dokonale. Moc mě baví.

18.05.2015 4 z 5

Můří deníky Můří deníky Rachel Klein

Přes negativní komentáře jsem si knihu koupila a udělala jsem dobře. Líbila se mi moc, nemohla jsem se odtrhnout.

11.05.2015 5 z 5

Eden Eden Helen Douglas

Teprvě jsem Eden rozečetla, mám za sebou asi 20 stran, a z nich neodbytný pocit silné inspirace Twilight ságou. Ne, že by mi to uplně vadilo, ale mám tím pádem tendenci srovnávat a na Stmívání to prostě nemá.
-------------------------------------------------------
Tak dnes jsem dočetla, a trochu si vylepšila názor. Nakonec to není tak průhledné, jak se zdá, konec mi přišel sice trochu useknutý, ale stejně se mi líbila. Předpokládam,že bude pokračování.

31.03.2015 4 z 5

Stín noci Stín noci Deborah Harkness

Slabší, než první díl. Miluju knihy s touto tématikou, přesto jsem se těšila, až to budu mít za sebou. Námět super, ale tak obšírně okecaný...vlastně ani nevim, co se dělo. Ztrácela jsem se v množství postav.

31.03.2015 3 z 5

Encyklopedie předpovídání budoucnosti Encyklopedie předpovídání budoucnosti Eva Shaw

Výborná pomůčka každé věštkyně :-)

28.03.2015

Bylo nebylo Bylo nebylo Odette Beane

Seriál neznám, ale kniha byla perfektní. Skvěle promyšlený příběh, napsáno s elegancí a lehkostí, krásně se to četlo, přečetla jsem jedním dechem. Super knížka.

08.03.2015 5 z 5

Kelt Kelt Lada Jánská

Zrovna vrcholný literární zážitek to neni, ale líbil se mi námět a knížka mě bavila. Druhý díl si taky přečtu. Myslím, že by si zasloužila 3 a půl hvězdičky, ale půlka se dát nedá, tak zaokrouhluji :-)

05.03.2015 4 z 5

Mapa času Mapa času Félix J. Palma

Moc pěkná knížka. Vždycky, když jsem myslela, že vím, jak to bude dál, nastal zvrat a vše bylo jinak. Určitě jsem ji nečetla naposledy.

02.03.2015

Príbeh čarodejnice Príbeh čarodejnice Deborah Harkness

Zatím jsem u strany 200 a začínají se mi ježit vlasy :D :D Asi jsem se do toho moc zažrala :D

26.02.2015 3 z 5

Michaela - Události v klášteře svatého Anděla Michaela - Události v klášteře svatého Anděla Miloš Urban

Tak nevim..napsaná je dobře, myšlenka příběhu taky dobrá, ale je to nedotažený. A navíc ty erotický scény nejsou ani erotický, jako spíš nechutný. Lituju, že jsem ji četla. Fakt fuj.

15.02.2015 odpad!

Aliance Aliance Veronica Roth

Ten konec! To bylo něco...koukala jsem na to blázen, a čekala, kdy skončí ta simulace...

09.02.2015 3 z 5

Krvavá Mary Krvavá Mary Alexander Stainforth (p)

Kraťoučká knížka, což je škoda, protože byla napínavá jak kšandy:-) Místy jsem se u ní dost bála. Uvítala bych pokračování u tak náhlého konce.

09.02.2015 5 z 5