BellaBernasconi BellaBernasconi komentáře u knih

Dvůr mrazu a hvězd Dvůr mrazu a hvězd Sarah J. Maas

Asi jsem od toho čekala něco víc, ale je to takové jednoduché a milé

22.04.2024 3 z 5

Dvůr křídel a zmaru Dvůr křídel a zmaru Sarah J. Maas

Miluju v téhle knize setkání určitých lidí, škoda jen že je to skoro jediná zajímavá věc na celých 720 stránkách

22.04.2024 4 z 5

Dvůr mlhy a hněvu Dvůr mlhy a hněvu Sarah J. Maas

Já se na tohle tak těšila!!! Upřímně se mi nejvíc líbí kapitola 54 a už se nemůžu dočkat dalšího dílu!

22.04.2024

Harry Potter: Kouzelnický almanach Harry Potter: Kouzelnický almanach J. K. Rowling (p)

Myslela jsem si, že to nepotřebuju, ale pak jsem si jen užívala prohlížení obrázků a text úspěšně ignorovala. Ta kresba je nádherná a ty písmenka k tomu prostě nepotřebujete.

08.04.2024 4 z 5

Dvůr trnů a růží Dvůr trnů a růží Sarah J. Maas

Škoda, že první díl není tak dobrý jako ty ostatní. Člověk se nejdřív v podstatě umučí k smrti v tomto díle a pak si užívá ty další. Bezpochyby nejzajímavější na této knize je Lucien a Rhysand

08.04.2024 3 z 5

Nikdy hrdinka Nikdy hrdinka Vanessa Len

Nejlepší postava je Aaron a nikdo mě nepřesvědčí o opaku. Mám pocit, že tu měl velmi málo místa a doufám, že další díl tu bude nejpozději do roka. Já to potřebuju!!!

24.03.2024 3 z 5

Koruna z kostí a zlata Koruna z kostí a zlata Jennifer L. Armentrout

Tohle byla jako, když spojíte dohromady první dva díly. Mělo to tolik příběhu, jako v jedničce a zároveň tam byla i ta romantika z toho druhého. Jelikož já mám radši tu romantickou část a moje oblíbená fantasy je Dvůr stříbrných plamenů asi to vypovídá docela dost.

26.02.2024 5 z 5

Království těla a ohně Království těla a ohně Jennifer L. Armentrout

Bojím se, co přijde dál, když už druhému dílu jsem dala 5 hvězdiček. Docela odlišné od prvního dílu, ale líbí se mi to ještě víc! Jak moc špatný je přečíst 600 stránkovou fantasy za 6 dní a trochu kašlat kvůli tomu na školu??

26.02.2024 5 z 5

Z krve a popela Z krve a popela Jennifer L. Armentrout

Kolik toho čekáte od série, kterou všichni v jednu chvíli žijí a pak už o ní v podstatě neslyšíte?? mně ji doporučila kamarádka a já měla prázdniny, tak jsem si řekla, proč ne?? Překvapilo mě to, líbí se mi to a prý další díly jsou jenom lepší, takže se těším. (Btw Poppy mi nějak moc naivní nepřišla)

26.02.2024 4 z 5

Spřízněné duše Spřízněné duše Susan Lee

Myslím, že jsem čekala velmi málo. Příběhem to byla jedna z mála knih z minulého roku, která mě zaujala, ale velmi jsem si jí užila. Něco takového jsem opravdu nečekala a baví mě ten originální název, protože nic tu knihu nevystihuje tolik, jako její název.

26.02.2024 3 z 5

První První Kiera Cass

Upřímně nevěřím, že když jsem si knihu asi po sto padesáté přečetla, tak jsem si ji i koupila a konečně ji mám doma. I když to byla série, kterou jsem četla jako první pochybuju, že ji budu mít celou v rámci pár příštích let

26.02.2024

S láskou, Eloise S láskou, Eloise Julia Quinn

Eloise v seriálu mám asi radši, ale to jak tady působila najednou dospěle bylo až obdivuhodné. Na tento díl jsem se dlouho těšila a byl to takový průměr, ale samozřejmě, když máte rozečtenou sérii, jen tak jeden díl většinou nepřeskočíte.

26.02.2024 3 z 5

Aristokratka ve varu Aristokratka ve varu Evžen Boček

Nevím, jestli nejsem na cílovku moc mladá v 16. Každopádně knihu jsem v podstatě přeskákala, jak mě to vůbec nezaujalo a dlouhé dopisy hlaví hrdinky byly jen zdlouhavé rekapitulace a navíc bez odpovědi. Upřímně se nedivím, že nikdo neodpovídal, ale pokud se vám to líbí, tak blahopřeju máte oblíbenou knihu ke které se budete rádi vracet.

26.02.2024 2 z 5

Nezkrotná říše Nezkrotná říše Stacey Marie Brown

Po prvním dílu jsem chtěla aspoň týden počkat na ten druhý. No, úplně to nevyšlo. Mnohem lepší než první díl, trochu se až bojím jaký bude ten další.

07.01.2024 5 z 5

Poslední aristokratka Poslední aristokratka Evžen Boček

Po filmu jsem čekala něco víc. Chybí mi tam aspoň něco s Maxem

07.01.2024 3 z 5

Divoká říše Divoká říše Stacey Marie Brown

Mnohem lepší než jsem čekala na druhý díl se nemůžu dočkat. Ráda bych ho hned nečetla, ale je malá pravděpodobnost, že počkám aspoň týden.

07.01.2024 4 z 5

9. listopad 9. listopad Colleen Hoover

Podle mě mnohem lepší než Námi to končí. Zajímavý nápad, dlouho nad tím budu ještě přemýšlet.

07.01.2024 4 z 5

Poslední song Poslední song Nicole Böhm

Musela jsem se nutit do čtení celou dobu až na poslední den, kdy jsem přečetla 100 stránek za pár hodin (čtu průměrně 30 stránek/hod.) a šla spát v půl třetí v noci

23.12.2023 4 z 5

Balada o ptácích a hadech Balada o ptácích a hadech Suzanne Collins

Ke knize jsem se dokopala díky filmu a děkuju za to, protože je to opravdu dobré a je to mnohem lepší než film.

23.12.2023 5 z 5

Hypotéza lásky Hypotéza lásky Ali Hazelwood

(SPOILER) Bylo to moc dobré, dokud nezačali se sexem. To jsem měla pocit, že tu knihu nechám rozečtenou, i když jsem u konce

23.12.2023 3 z 5