BellaBernasconi BellaBernasconi komentáře u knih

Říkej tomu, jak chceš Říkej tomu, jak chceš Brigid Kemmerer

Na Na co slova nestačí to úplně nemá, ale proti Dopisům je to pořád velmi dobré. Mě se to opravdu líbilo

23.12.2023 4 z 5

Lev, čarodějnice a skříň Lev, čarodějnice a skříň C. S. Lewis (p)

Pohádky jsou krásné, jen škoda, že když to někomu doporučím, začne tímhle, což je podle mě nejslabší díl

Temné a osamělé prokletí Temné a osamělé prokletí Brigid Kemmerer

Na začátku trochu slabší, ale postupně se to rozjede a posledních 150 stránek jsem se nemohla odtrhnout. Jen mě mrzí ten konec. Byla bych radši, kdyby to prostě skončilo. Do dalších dílů se asi pouštět nebudu.

Čekanka Čekanka Julia Quinn

Vztah Colina a Penelope se zdá na začátku, tak moc odlišný než na konci, že je to člověka až zaskočí. Je to zatím jediná série kterou mám doma celou a je to opravdu krásně barevné.

Štěstí v lásce Štěstí v lásce Kasie West

Na Kasie West asi trochu slabší, ale hezká kniha s příběhem to je pořád. Vždycky, když nějakou knihu od ní dočtu, zamyslím se jestli čtu víc fantasy nebo conterporary, ale pořád nevím

Dívka ve vlaku Dívka ve vlaku Paula Hawkins

Nejsem si jistá jestli to byla dobrá volba k maturitě, protože se mi to zdá velmi zamotané a nevím jestli si to za 3 roky budu ještě pamatovat, každopádně příběhově je to dobré. Není to nijak náročné, ale o násilí tu není nouze, takže na to pozor

Cesta za štěstím Cesta za štěstím Jenn Bennett

Není to vůbec špatná kniha, ale na Jenn Bennett to je opravdu slabší. Na to jak je Na jedné vlně a Kudy ke hvězdám výborné tohle bylo až špatné a je to hrozná škoda.

23.12.2023 2 z 5

Odkaz Hawthornů Odkaz Hawthornů Jennifer Lynn Barnes

Druhý díl není tak dobrý jako první, ale pořád velmi dobrý příběh. Musím říct, že se nemůžu dočkat na ten třetí.

P. S. Stále Tě miluju P. S. Stále Tě miluju Jenny Han

Filmy jsou v tomto případě asi lepší než knihy. Je to fajn příběh, něco jednoduchého a nenáročného, co vás vytáhne ze čtecí krize, ale zároveň to je takové trochu o ničem. Bohužel bych v tuto chvíli doporučila spíše kouknout na film a neprosedět několik hodin až dní nad tímto.

23.12.2023

Šťastně až navěky Šťastně až navěky Kelly Oram

Pokud se vám nelíbil "první" díl, do tohle se nepustíte. Prožít s postavami ještě pár chvil je to první, co chcete po přečtení dobré knihy a tohle bylo snad ještě lepší než samotná kniha.

Hra o dědictví Hra o dědictví Jennifer Lynn Barnes

Perfektní kniha! Avery je přesně taková jaká by měla být. Podobnost s filmem Na nože k nezapření, ale dovedeno k dokonalosti. (Grayson je lepší)

23.12.2023 5 z 5

Zrazená Zrazená Kiera Cass

U téhle série si člověk musí uvědomit, že to není Selekce a ani už další Selekce nebude. Asi vždy už to bude "horší" než Selekce.
Je krásná kniha, jen je škoda, že první díl je takový jaký je.

23.12.2023 5 z 5

Co se stane na Twitteru... Co se stane na Twitteru... Emma Lord

Docela jednoduchá kniha, která má skvělou zápletku, i když má rychlý konec, je to hezké čtení.

25.04.2022 3 z 5

Stmívání Stmívání Stephenie Meyer

Na stmívání jsem se dlouho těšila, a když se mi kniha dostala do rukou...byla jsem ohromena. Edward jako zachránce princezny a Bella jako ta princezna. Ikdyž musím přiznat, že ta princezna byla tvrdá.

30.09.2021 4 z 5

Zrazená Zrazená Kiera Cass

Zaslíbená se mi líbila. Zrazená však předčila mé očekávání. Přestože miluju všechny knihy od Kiery Cass, Zrazená byla něčím zvláštní. Etan se mi líbil, to jeho pošklebování mi vždycky zvedlo náladu.

30.08.2021 5 z 5