Belisima Belisima komentáře u knih

Začátek konce Začátek konce Manel Loureiro

Docela napínavé to bylo.

11.07.2023 3 z 5

Aurora povstává Aurora povstává Amie Kaufman

Prvních asi 100 stran jsem netušila o čem čtu. Nic nedávalo smysl. Ale vydržela jsem a za to jsem byla odměněna. Děkuji

10.11.2022 4 z 5

Jen 27 dnů Jen 27 dnů Alison Gervais

Hrozně milá kniha, krásně s citem napsaná. Zcela mě pohltila.

26.10.2022 5 z 5

Spát v moři hvězd. Kniha I. Spát v moři hvězd. Kniha I. Christopher Paolini

Něco bylo úžasné, něco mi připadalo jako hovadina. Nemůžu popsat, aniž bych prozradila děj. Ale knížka byla dobře napsaná a četla se výborně, další díly určitě přečtu a dávám 80%.

04.12.2020 4 z 5

Kronovy děti Kronovy děti Pavel Bareš

Dlouho jsem to cetla. Chvilema super, chvilema zmatek. Svet vytvoreny dokonale, ale ne vsemu jsem rozumela. Hlavne ke konci knihy, byl dej temer nepochopitelny. Kazdopadne knizka me bavila. Prvni dil se mi ovsem libil vic.

26.02.2020 3 z 5

Napůl ztracený Napůl ztracený Sally Green

Jednim dechem precteno. Vsechny 3 dily. Neni to nejlepsi, co jsem kdy cetla, ale vtahlo me to a toho si cenim.

28.01.2020 4 z 5

Let v oblacích Let v oblacích R. K. Lilley

Chtěla jsem si odpočinout, to mi knížka splnila na 100%. Vadí mi ten šablonovitý scénář. Ale bylo to dobře napsané a konec knížky byl dokonce napínavý, to jsem nečekala.

07.01.2020 3 z 5

Lov stínu Lov stínu AdriAnne Strickland

Knizka byla dobra. Ale to je vsechno. Za mesic si nevzpomenu, ze jsem ji cetla. U vynikajicich knih si dej pamatuju i 10 let po precteni, tahle na me takovy dojem neudelala, ale bylo to ctive napsano.

06.10.2019 3 z 5

Válka starého muže Válka starého muže John Scalzi

Od autora jsem cetla Zanik imperia a to se mi libilo mnohem vice. Napad dobry, ale pouze do doby, nez zacali skutecne bojovat. Pote to uz nebylo uveritelne a uz jsem se v deji placala a uz me to nebavilo.

06.03.2019 3 z 5

Zánik impéria Zánik impéria John Scalzi

Konecne. Konecne sci fi knizka se vsim a s nicim zbytecnym. To bylo tak, ze jsem precetla cyklus Algor a potom uz jsem nic jineho nez sci fi cist nechtela, ale zaroven jsem nemohla narazit na nic co by me bavilo. Jak kdyz ochutnate neco tak dobreho ze ztratite chut na cokoliv jineho. A az ted, jsem spokojena. Dej knizky byl jednoduse napsan a pritom to bylo uzasne. Chtelo by to dalsi dil.

03.03.2019 5 z 5

Spící obři Spící obři Sylvain Neuvel

Rikam si, dobra knizka, ale druhy dil asi cist nemusim. Jsem spokojena s tim jak to skoncilo. No a pak jsem na konci precetla kratky epilog a ted budu shanet druhy dil. Tomu se rika spravna motivace. Jinak knizka se cte dobre. Dej je zajimavy a rychly. Forma napsani knihy v podstate vymazala zbytecnou vatu a pribeh se posouva rychle dopredu.

26.02.2019 4 z 5

Tunel do nebes Tunel do nebes Robert A. Heinlein

Čekala jsem něco jiného. Knížka se mi líbila, četla se dobře, ale sci-fi to tedy moc nebylo. Všichni byli zahledění jenom do sebe, vůbec je nezajímala oblast kde se nachází, slunce, hvězdy, jenom politika, takhle se ale mladí nechovají.

12.09.2018 3 z 5

Gravitace Gravitace Tess Gerritsen

Kdyby se to neodehrávalo ve vesmíru, tak bych to ani nečetla, nemám moc v oblibě knížky z lékařského prostředí. Ale tuto knížku jsem si vážně užila. Akorát mě po dočtení bolelo všechno, nevím jestli proto, že jsem to přečetla v jednom kuse bez pohnutí a občas jsem zapomínala dýchat, nebo proto že mě knížka nakazila nemocí... Každopádně strhující a napínavé čtení, po Marťanovi konečně něco co mě uchvátilo i když Marťana to nepřekoná.

10.09.2018 5 z 5

Učedník Učedník Taran Matharu

Knížka zcela pohltila. Až jsem si ji šetřila, abych to nezhltla jak jednohubku, ale teď čtu druhý díl a přestávám si knihu šetřit a hltám a požírám písmenka a nejde to zastavit. Nádherně vymyšlený příběh, byla jsem tam.

23.08.2018 5 z 5

Scarlet Scarlet Marissa Meyer

2.díl-Scarlet jsem celá nedočkavá koupila v elektronické podobě, abych mohla hned číst a nefungovalo mi nastavení, tak jsem běhala v deset hodin večer po sousedech jestli to někdo neumí, snad to stačí jako recenze, co je člověk ochotný udělat aby nepřerušil čtení. Všechny knížky od Marissy jsou stejné, nejdou odložit, protože je to napsané velice poutavě.

26.07.2018 5 z 5

Flotila zatracených Flotila zatracených J.S. Dewes

Přečetla jsem zajímavý a docela dobrý příběh. Ale já ho pouze přečetla. Neprožila jsem to. Nevím čím to je, že některé knihy prožiju, a některé pouze přečtu, Rozhraní je dobrý příběh, v podstatě mu nic nechybí, nic nepřebývá, ale stejně mě to nepohltilo tak, jak bych si přála.

04.09.2023 4 z 5

Aurora hasne Aurora hasne Amie Kaufman

To byla jízda.

23.11.2022 5 z 5

Aurora plane Aurora plane Amie Kaufman

Jsem tak rada ze to ctu az ted, kdy mam k dispozici i treti dil. To by bylo hrozne cekat. Uplne me to pohltilo.

19.11.2022 5 z 5

Druhá planéta Druhá planéta Jana Plauchová

Příběh velmi zajímavý. Postavy už tolik zajímavé nebyli. V podstatě mi na žádném hrdinovi obzvlášť nezáleželo. Ovšem vyvážil to zajímavě napsaný děj. Tak nějak uvěřitelně. A stále pokukuju po Venuši na obloze, vím kde ji hledat. Najednou mě ta planeta začala fascinovat. Úžasné.

19.07.2022 4 z 5

Dotek vetřelce Dotek vetřelce Gini Koch

Ale, me to pobavilo. Asi jsem cilova skupina. :-) Bylo to spravne pritazene za vlasy.

29.07.2021 4 z 5