Bbooks Bbooks komentáře u knih

Padesát odstínů šedi Padesát odstínů šedi E. L. James (p)

Dlouho jsem se tého knize bránila, že jí přečtu až po maturitě. Bohužel jsem jí podlehla taky. Jdu na ní do kina takže jsem si řekla že jí prostě musím přečíst. :D Je to nádherný příběh a už vím, proč se celému světu tak moc líbí.

12.02.2015 5 z 5

Božský Božský Christina Lauren

No prostě klasika od těhle dvou spisovatelek. Člověk si u toho odpočine. Rozptýlý ho to a nemyslí na nic špatného... vždycky ty knížky prožívám jako kdybych to byla ja a je to super...i když se pak víc věcí opakuje..jak v sérii Božský tak i v sérii Vášnivý... čtu to tak ráda, že mi to ani nevadí.

19.08.2018 5 z 5

Překroč svůj stín Překroč svůj stín Katie McGarry

Knížka byla celkem dobrá

09.08.2015 3 z 5

O myších a lidech O myších a lidech John Steinbeck

Na knížku z povinné četby to bylo dobré. :) Celkem se i dobře četla až na pár cizích slov. :)

12.03.2015 4 z 5

Padesát odstínů svobody Padesát odstínů svobody E. L. James (p)

Knížka se mi líbila i když číst 3x 600 stránek není sranda. :D Každý podle mě čekal takový konec této knižní serie. Já jsem sní byla spokojená. I když znám i lepší knížky.

25.02.2015 4 z 5

S hlavou v oblacích (pejru) S hlavou v oblacích (pejru) Kateřina Petrusová

Letní oddechovka, která mě velice pobavila.

11.07.2015 4 z 5

Elita Elita Kiera Cass

Skvělá, četla se pěkně a je to opravdu hezký příběh. Už se těším na 3. díl.

01.05.2015 5 z 5

Stařec a moře Stařec a moře Ernest Hemingway

No jo povinná četba. Musela jsem to přečíst.

26.03.2015 1 z 5

Losing it Losing it Cora Carmack

Knížka se mi moc líbila. Občas sem tam sice viděla prvky jiných knížek ale tak to se může stát u všech. :)

22.03.2015 5 z 5

Vzdor Vzdor Sarah Crossan

Pěkné zakončení dilogie. :) Myslím, že se o autorce moc povedlo. V dnešní době je těžké najít originální knížku a to tahle je. :)

28.01.2015 2 z 5

Miluji tě, nenávidím tě Miluji tě, nenávidím tě Christina Lauren

Byli tam zbytečné informace o fungování firmy... myslím si, že to nebylo úplně nutné. Ale knížka je to jinak pěkná. Na odreagování od složitějšího čtení.

15.08.2018 4 z 5

S láskou Rosie S láskou Rosie Cecelia Ahern

Velmi pěkná kniha. Po přečtení knížky jsem se podívala na film a je úplně jiný ale ani film mě neurazil. Měl svůj vlastní příběh s prvky, které pocházejí z knížky.

23.06.2015 4 z 5

Vášnivý svůdník Vášnivý svůdník Christina Lauren

Skvělá, přečetla jsem to jedním dechem :D zpříjemnilo mi to dny před maturitou. :)

25.04.2015 5 z 5

Padesát odstínů temnoty Padesát odstínů temnoty E. L. James (p)

Knížka se mi líbila i když si myslím že nějakých 650 stran je už trochu moc na to, že se tam děje už od prvního dílu to samé. Připadá mi to moc zdlouhavé ale tak dá se to číst.

18.02.2015 3 z 5

Jednou ano, dvakrát ne Jednou ano, dvakrát ne Cylin Busby

Knížka byla naprosto dokonalá, úplně jsem jí propadla a přečetla jsem jí jedním dechem.

06.02.2015 5 z 5

Hvězdy nám nepřály Hvězdy nám nepřály John Green

Jelikož jsem viděla prvně film tak jsem tu knížku tolik neprožívala. Jinak se mi líbila.

03.02.2015 3 z 5