Barča 008 Barča 008 komentáře u knih

Vrány Vrány Petra Dvořáková

Tohle byl fakt masakr! Bulela jsem u toho jako želva.

07.05.2020 5 z 5

Věřit znovu Věřit znovu Mona Kasten

Chtělo by to vrátit se k původní překladatelce - první díl byl úžasně čtivý, ale tenhle byl tak nějak strojený, neupřímný, a je to opravdu ohromná škoda, protože příběh jako takový je naprosto úžasný. Dokonalý příklad toho, jak i překlad může hrát svou roli.

23.03.2020 4 z 5

Všechny krásné dny Všechny krásné dny Julia Kaufhold

Jedna hvězdička za pěkný nápad s krabičkou vzpomínek, ale i tak jsem knihu nedokázala dočíst...

22.03.2020 1 z 5

Eliza a more príšer Eliza a more príšer Francesca Zappia

Tohle bylo naprosto boží! Miluju knížky o lidech, kteří něco tvoří. :3

13.10.2019 5 z 5

Zlodějský tanec Zlodějský tanec Mary E. Pearson

Famózní! Všechny důležité ingredience v tom nejpřesnějším poměru - napětí, romantika, humor. Prostě vše, jak má být!

12.09.2019 5 z 5

Krvavé Impérium Krvavé Impérium S. J. Kincaid

Povím vám jen jedno - tahle kniha mě zničila v tom nejhorším i nejlepším slova smyslu, a to natolik, že jsem na Goodreads oslovila samotnou autorku a v podstatě ji požádala o vysvětlení. Jak jen mohla?!

20.07.2019 4 z 5

Nikdynoc Nikdynoc Jay Kristoff

Autor má opravdu silně osobitý styl psaní, k tomu docela pomalý a ne moc strhující rozjezd, to vše by mohlo od dočtení této bichličky odradit, ale prosím, neodkládejte ji, věřím, že toho nakonec nebudete litovat. O:)

18.07.2019 4 z 5

Temné a osamělé prokletí Temné a osamělé prokletí Brigid Kemmerer

Snad nejlepší retelling na Krásku a zvíře, jaký jsem dosud četla. :)

07.07.2019 5 z 5

Nouzový kontakt Nouzový kontakt Mary H. K. Choi

Úžasné!!!

27.12.2018 5 z 5

Věž úsvitu Věž úsvitu Sarah J. Maas

Doposud nejlepší díl.

13.08.2018 5 z 5

Polibek v New Yorku Polibek v New Yorku Catherine Rider

Moc, moc, moc roztomilé! :)

05.11.2017 5 z 5

Tisíc kousků tebe Tisíc kousků tebe Claudia Gray (p)

Kniha mě příjemně překvapila, naprosto předčila má očekávání. :)

31.10.2017 5 z 5

Poslouchej! Poslouchej! Sarah Dessen

Moc hezký vývoj všech vztahů; celkově příjemné překvapení. :)

04.10.2017 5 z 5

Vše, co jsme si nikdy neřekli Vše, co jsme si nikdy neřekli Celeste Ng

Poprvé v životě se mi stalo, že jsem nenáviděla úplně všechny postavy z knihy. :o

14.09.2017 3 z 5

Fangirl Fangirl Rainbow Rowell

Sakra, jak to, že jsem se do ní nepustila už dřív?! :o Je to jedním slovem paráda! :3

09.08.2017 5 z 5

Tisíc chlapčenských bozkov Tisíc chlapčenských bozkov Tillie Cole

Když mi došly kapesníčky, běžela jsem aspoň pro toaleťák... a i tak mám úplně mokrý polštář.

18.07.2017 5 z 5

Bez srdce Bez srdce Marissa Meyer

Nevím, jestli mám autorku obdivovat, nebo proklíat. :( Kniha je fantastická (možná jsem zaujatá, protože miluju Říši divů), ale sakra, jak to jen mohla udělat?!

03.07.2017 5 z 5

Možná jednou Možná jednou Colleen Hoover

Colleen je spisovatelská Bohyně s velkým B!!! :3

24.06.2017 5 z 5

Polnočná dáma Polnočná dáma Cassandra Clare (p)

Hodně jsem Cassandru podcenila - domnívala jsem se, že po těch skvělých sériích už nebude nic, čím by mě překvapila, a ejhle, povedlo se jí to! Opět jsem propadla světu lovců stínů :3

18.05.2017 5 z 5

Poslední začátek Poslední začátek Lauren James

Přesně to, co potřebujete, pokud jste byli z prvního dílu lehce (nebo i těžce) zmatení. Nelze než se poklonit brilantní promyšlenosti - smekám autorce za to, že dokázala vytvořit něco takového! :)

14.05.2017 5 z 5