B18r B18r komentáře u knih

Na mě velice těžce psaná kniha a proto jsem musela některé stránky přelouskat i dvakrát, abych pochopila myšlenku. Nicméně jsem ráda, že mi kniha přišla do ruky a mnohdy jsem se k textům v knize vrátila.

Stříbrná zátoka Stříbrná zátoka Jojo Moyes

Knížka se mi líbila, ale příběh byl o něco slabší něž dvě předchozí knížky: Poslední dopis od tvé lásky a Než jsem tě poznala. Knížka se mi četla krásně jako ostatně vše od této spisovatelky. :)

11.03.2015 4 z 5

Božská hra Božská hra Danny Tobey

Děsivá představa, že by to mohlo být i ve skutečnosti. Do knížky jsem se začetla od první stránky a ani chvilku jsem se nenudila. Pořád se něco dělo. Já bych knížku klidně doporučila. Konec byl pro mě překvapivý...

06.02.2024 4 z 5

Dvůr zázraků Dvůr zázraků Victor Dixen

Druhý díl nezklamal. Čte se mi to samo. Ráda si počkám na třetí díl.

31.12.2023 5 z 5

Vášeň Vášeň Geneva Lee

Já bych to neviděla, tak tragicky, jako v některých recenzích níže. Nicméně souhlasím, že jsem měla pocit, že čtu okopírovanou knížku 50 odstínů šedi v poněkud méně propracované verzi. Nicméně kniha se mi líbila. Přečteno za tři dny, protože u toho člověk vůbec nemusí přemýšlet. Já klidně sáhnu i po druhém dílu.

20.12.2023 3 z 5

Lískový les Lískový les Melissa Albert

Kniha se mi líbila a trošku mě mrzí její špatné hodnocení. Nicméně rozumím, že ne každému sedne. Já se těším na její pokračování v podobě Nočního kraje.

07.06.2023 4 z 5

Marné prosby mrtvých Marné prosby mrtvých Roxann Hill

Ani zřejmě poslední kniha této série nezklamala. Jsem moc ráda, že jsem si ji přečetla a tato série s Annou a Pavlem byla velmi čtivá.

30.05.2023 5 z 5

Společníci Společníci Katie M. Flynn

Vlastně úplně nevím co napsat. Nápad dobrý, toto téma mě baví i ve filmech a přesto mě kniha tolik nezaujala. Četla se dobře, ale to nebylo ono.

18.05.2023 3 z 5

Slzy mrtvé jeptišky Slzy mrtvé jeptišky Roxann Hill

Mě se knížka líbila. Zdálo se mi ,že je to víc o příběhu detektivů, ale to mi nevadilo. Opravdu příjemné pokračování.

03.05.2023 4 z 5

Čarodějné znamení Čarodějné znamení Den Patrick

Z mého pohledu moc hezká knížka. Příběh byl zajímavý a četlo se to samo.

26.04.2023 4 z 5

Noční můry Billyho Straighta Noční můry Billyho Straighta Jonathan Kellerman

Knížku jsem si původně půjčila na základce z městské knihovny. Bohužel jsem ji nestihla dočíst a musela vrátit. Celých 16 let jsme ji měla v hlavě, že ji chci dočíst. Stalo se a jsem moc ráda, že jsem to udělala. Knížka mě velice bavila a příběh byl velmi zajímavý.

13.04.2023 5 z 5

Znamenitá mrtvola Znamenitá mrtvola Agustina Bazterrica

Představa reality hrůzostrašná. Příběh ale bohužel nebyl úplně silný. Nicméně popis celé porážky a fungování společnosti do detailů. Kniha se mi četla dobře.

29.09.2022 3 z 5

Protože Protože Petr Casanova

Kniha, která mi pomohla najít odpovědi k některým životním otázkám. Knihu nejde vzít na jeden zátah, ale čím pomaleji a u toho se zamyslet.

Den, kdy jsem se naučil žít Den, kdy jsem se naučil žít Laurent Gounelle

Knížka velice čtivá plná vět k zamyšlení. Sama jsem se dotkla hranice smrti a opravdu se člověku změní život a začne na věci pohlížet jinak.

Cela číslo 17 Cela číslo 17 Dominik Dán

Kniha se mi velice líbila. Možná jsem čekala trochu více z vězeňského života, ale i tak se mi to líbilo. Zápletka super a konec na jedničku.

19.03.2015 4 z 5

Děti z Bullerbynu Děti z Bullerbynu Astrid Lindgren

Moje první knížka ... Super ...

03.03.2015 5 z 5

Časovaná bomba Časovaná bomba Joelle Charbonneau

Knížka jednohubka. Přečteno za jeden den. Vtáhlo mě to od první stránky, protože velmi dobře napsaný úvod. Každý je podezřelý, než se vše začne rozplétat. Nicméně nevím jak ostatní čtenáři této knihy, ale já jsem tušila už větší část knihy, kdo by za tím mohl být, a nemýlila jsem se. :)

02.03.2024 4 z 5

Láska Láska Geneva Lee

Z mého pohledu to bylo přesně to, co jsem od celé série očekávala. Moc se mi celý příběh líbil a jsem ráda, že jsem si tuto sérii celou přečetla. Za mě mohu doporučit. Styl psaní mi vyhovoval, takže ráda sáhnu po čtvrtém dílu, který má být podle všeho o Bell.

Pokud se vám tato série také líbila, tak vám mohu doporučit knihu Zvrhlý král (také trilogie) není to o královské rodině :)

27.02.2024 4 z 5

Ztracené elfeíny Ztracené elfeíny Terry Brooks

Za mě velmi podařený příběh. Velmi rychle jsem si oblíbila Aphenglow. Líbí se mi, že to není psané pouze z pohledu jedné postavy. Už se nemůžu dočkat, až se pustím do dalšího dílu.

24.02.2024 5 z 5

Jako by se vypařila Jako by se vypařila Minka Kent

Průměrný příběh, ale hezky se to četlo. Žádný krvák a i nějaké napětí tam bylo. Mě se kniha líbila.

13.02.2024 4 z 5