avalonek avalonek komentáře u knih

Nečekaně sexy Nečekaně sexy Linda Francis Lee

No nevím,asi jsem divná,ale mě to moc dobrý nepřišlo.Vadilo mi přeskakování v textu z člověka na člověka aniž by to člověk postřehl.Pro mě takový průměr slabší.

17.03.2021 3 z 5

Nádherné bytosti Nádherné bytosti Kami Garcia

Já nevím,přišla jsem si na to asi moc stará..Viděla jsem film a kupodivu se mi asi líbil víc,jak tohle..Byl to takový průměr no..

11.03.2021 3 z 5

Zakázaná přitažlivost Zakázaná přitažlivost Kateřina Petrusová

Nejlepší díl ze všech..perfektní chemie a ten humor..Naprosto boží..A teď by to ještě chtělo díl o Palbotovy,snad nezůstane sám ne....?

26.02.2021 5 z 5

Kladivo a kříž Kladivo a kříž Harry Harrison

Wow,tak tohle opravdu stalo za to.Vikingy mám ráda a tohle pojetí stálo fakt za to.Shef je zajímavá postava a zajímá mě,co dál nás čeká.Takže mi konečně otevřete ty knihovny,potřebuju číst!!

26.02.2021 4 z 5

Miluj mě vším Miluj mě vším Jennifer Probst

Poslední díl a bylo to zase krásné,budou mi všichni zase moc chybět..

09.02.2021 4 z 5

Sexy farmář Sexy farmář Alice Clayton

Joo,celkem to šlo,sranda,sex a to mě baví.. takže dobrý průměr..

04.02.2021 3 z 5

Strieborný anjel Strieborný anjel Johanna Lindsey

Jako vždy boží.Škoda,že už nikdy žádné nové knihy nebudou..

04.02.2021 5 z 5

Metro 2033 Metro 2033 Dmitry Glukhovsky

Tak za prvé,tam kde žiji,tam metro nemáme,takže nevím,co mám dělat až začnou padat jaderný bomby,i když je jasný,že já stejně umřu..A žít v metru a zažívat to co on by mě stejně zabilo,takže já to mám vyřešené hned..Zajímavé čtení,občas místy trošku zdlouhavé a nejvíc akce se nám ukázalo na konec,ale jinak celkem dobrý..

29.01.2021 3 z 5

Cesty formana Šejtročka Cesty formana Šejtročka Václav Čtvrtek (p)

Moc hezké čtení,které mě baví možná i víc,jak dceru..

17.01.2021 5 z 5

Nepřítel mého nepřítele Nepřítel mého nepřítele Kateřina Petrusová

Já si to užila,celou dobu mě zajímalo,jak to vymyslí a co bude a bylo to celkem zajímavé..vždy mám ráda,když se vrátí i postavy z předchozích dílů.Těším se na poslední díl

14.01.2021 4 z 5

Z deníku kočičky Ťapičky Z deníku kočičky Ťapičky Markéta Harasimová

Opravdu krásné čtení pro malé děti..Krásná ilustrace a i mě zajímalo,co bude Ťapicka zase vyvádět.

03.01.2021 5 z 5

Kocour v botách a jiné pohádky Kocour v botách a jiné pohádky kolektiv autorů

Moc hezká kniha

Veselá zvířátka Veselá zvířátka Bob Bampton

Hezká kniha pro malé děti

Tučňáček Pingu a jeho přátelé Tučňáček Pingu a jeho přátelé Sibylle von Flüe

Dcera spokojená

03.01.2021 3 z 5

Tučňáček Pingu a jeho rodina Tučňáček Pingu a jeho rodina Sibylle von Flüe

Dceři se líbí

Pojďme si číst Pohádky Pojďme si číst Pohádky Lumír Kaděra

Celkem hezké krátké pohádky s krásnou ilustrací

Miláčkovo pokušení Miláčkovo pokušení Johanna Lindsey

Krásný, krásný, krásný..Ona píše tak krásně.Hlavní dvojice naprosto úžasná.Doufám,že budou další díly o jejích sestrách,to bez toho prostě nejde...

01.01.2021 5 z 5

Zrzavý Orm: Plavci na západ / Doma a znovu na lodi Zrzavý Orm: Plavci na západ / Doma a znovu na lodi Frans Gunnar Bengtsson

Koukám,že zase budu mimoň,ale pro mě to bylo průměrné čtení,které mi půjčil kamarád,abych se nenudila...Tak účel to splnilo

25.12.2020 3 z 5

Nebezpečná láska Nebezpečná láska Kateřina Petrusová

Bylo to hezké,zajímavé a zase trošku jiné.Celkem jsem si to užila a už se těším na další díly..

03.12.2020 4 z 5

Iskrenie Iskrenie Samantha Young

Moje oblíbená dvojice a problémy,který zažívá skoro každý pár,který je spolu dlouho.A vždycky si člověk musí uvědomit,že nejdůležitější je spolu mluvit,protože jinak může skončit kvůli banalitě něco,co jsme dlouho budovali a odejít někdo,koho velice milujeme.. Krásné čtení od mě oblíbené spisovatelky

18.11.2020 5 z 5