Z deníku kočičky Ťapičky

Z deníku kočičky Ťapičky https://www.databazeknih.cz/img/books/36_/368870/mid_z-deniku-kocicky-tapicky-50F-368870.PNG 5 22 4

Kočička Ťapička série

Kočička Ťapička je malé zvědavé kotě, které se zrovna stěhuje do nového domova. Tam na ni čekají dvě velké kočky – Píša a Týnka, ale také kocourek Balonek, se kterým se hned skamarádí. Obě dvě koťata musí nejprve přijít na to, jak si získat přátelství Píši a Týnky. A že se jim později bude hodit! Díky svým hravým nápadům se totiž nejednou vrhnou do kočičích dobrodružství, ze kterých by se často bez pomoci velkých koček nedostali. Děti najdou v knize kromě příběhu také úkoly jako hledání rozdílů, vybarvování omalovánek nebo hledání cesty z bludiště.... celý text

Medunkavera
03.10.2023 5 z 5

Tak knížku jsem objednala a už ji mám doma. Chtěla sem ji dát maličké hned, jak přijde, ale za pár dní má narozeniny, tak jí knížku dám jako dárek. Bude mít radost, protože kočíčku Ťapičku si zamilovala.

avalonek
03.01.2021 5 z 5

Opravdu krásné čtení pro malé děti..Krásná ilustrace a i mě zajímalo,co bude Ťapicka zase vyvádět.

lenkaBajza
14.01.2019 5 z 5

Naprosto souhlasím s komentářem níže. Velikost písma pro první čtení ideální, možnost zapojení dětí v podobě omalovánek apod. super. Velmi oceňuji, že celá kniha má příběh, je krásný.
Co bych možná malinko vytkla, bylo příliš mnoho zdrobnělin (i když počítat se s tím dá, je to kniha o koťátku:-))

RoseDadas
19.03.2018 4 z 5

Pohádka o kočičce Ťapičce má vícero využití a vede své čtenáře ke kreativitě a přímo je zapojuje. To velmi oceňuji. Kniha totiž obsahuje omalovánky, hlavolamy a mini křížovky. Interaktivní knížky mám moc ráda, jelikož podporují imaginaci dítěte a dospělé zase navrací o několik let zpět. Písmo je dostatečně velké a užitý jazyk je spisovný, takže pro první čtení je příběh naprosto ideální. Knížka by rozhodně neměla chybět v žádné domácnosti. Pokud chcete naučit děti milovat knížky a rozvíjet jejich myšlení, tak je Ťapička pro tyto účely jako dělaná. Nad knížkou jsem strávila jeden příjemný večer a těším se, až ji jednou budu předčítat svým dětem.

2014  75%Sametová kůže
2017  84%Poháry touhy