attila1 attila1 komentáře u knih

Zlomené duše Zlomené duše Simone St. James

Knížka napínavá až do konce. Od prvních stran mě nepustila, musela jsem číst dál a dál. Mary Há mi zůstane dlouho v hlavě.

08.05.2019 5 z 5

Nádech Nádech Penelope Douglas

Hranice mezi láskou a nenávistí je tenká. Moc příjemné čtení.

23.04.2019 4 z 5

Zoopisník Miroslava Bobka Zoopisník Miroslava Bobka Miroslav Bobek

Příběhy z pražské ZOO a i zvířat z volné přírody . Přečteno na jeden zátah.

08.04.2019 5 z 5

Udělám ti ze života peklo Udělám ti ze života peklo Ellen Berg

Pohodová knížka, četlo se samo.

07.04.2019 5 z 5

Chlapec na dřevěné bedně Chlapec na dřevěné bedně Leon Leyson

Kniha podle skutečného příběhu. O Židovském chlapci, který měl v životě štěstí. "Oskar Schindler si myslel, že můj život má cenu. Myslel si, že stojí za to mě zachránit, i když tím, že mi dával šanci žít, vystavil svůj vlastní život nebezpečí."
Velmi emotivní knížka doporučuji přečíst.

30.03.2019 5 z 5

Já ti to opepřím, miláčku Já ti to opepřím, miláčku Ellen Berg

Krásné čtení, příjemná odychovka. Mám ráda tuto autorku.

12.03.2019 5 z 5

Poslední aristokratka Poslední aristokratka Evžen Boček

Za mě bohužel trochu zklamání, čekala jsem podle reklamy,že to bude lepší. Takové oddechové čtení.

17.02.2019 3 z 5

Náš manžel Náš manžel Jo Jakeman

Kniha se četla dobře, ale chybělo tomu napětí.

17.02.2019 4 z 5

Nezvěstná Nezvěstná T. J. Brearton

Jeden ze slabších thrillerů. Dva pohledy, jeden oběti a druhý policie a rodiny. Nic napínavého, ale četlo se dobře.

24.01.2019 4 z 5

Pošťákova snoubenka Pošťákova snoubenka Denis Thériault

Pošťákova snoubenka se mi líbila ještě víc než podivuhodný život osamělého pošťáka. Druhý díl se hezky protíná s prvním. Moc krásné počteníčko.

Tiché lži Tiché lži Sarah Pinborough

Po delší době pořádný psychologický thriller. Knížku jsem přečetla nadvakrát, nešlo se od ní otrhnou. Stále musím myslet na ten silný příběh.

24.01.2019 5 z 5

Jíme zdravě ve městě i na venkově – Příběhy kuchařů, jako jste vy Jíme zdravě ve městě i na venkově – Příběhy kuchařů, jako jste vy kolektiv autorů

Tak i třetí díl se povedl. Moc pěkná knížka plná receptů a krásných fotek.

Jíme zdravě s Fitrecepty II. Jíme zdravě s Fitrecepty II. kolektiv autorů

Tuto kuchařku mi přinesl knižíšek a jsem nadšená. Super recepty z dostupných surovin,pěkně nafoceno. A jídla dobře chutnají.

06.01.2019 5 z 5

Michal Hrůza Michal Hrůza Dana Čermáková

Dlouho mám Michala ráda a tato knížka určitě stojí za přečtení. Nejen že je doplněna texty písniček a fotografiemi, ale i některé kapitoly se věnují filmům pro které Michal napsal hudbu. Takže třeba o filmu Lidice jsem se dozvěděla spousty nového. A Michal Hrůza je pro mě úžasný člověk.

04.01.2019 5 z 5

Jíme zdravě s Fitrecepty - 120 zdravých a chutných receptů pro celou rodinu Jíme zdravě s Fitrecepty - 120 zdravých a chutných receptů pro celou rodinu kolektiv autorů

04.01.2019 5 z 5

Ochutnávačka Ochutnávačka V. S. Alexander

Krásně napsaný příběh jedné z patnácti ochutnávaček jídla pro Hitlera. Čteno jedním dechem.

24.12.2018 5 z 5

Taková zajímavá knížka, krásný obal . Druhá polovina knížky mě bavila více, čekala jsem jak to všechno s pošťákem dopadne a konec mě překvapil.

16.12.2018 3 z 5

Břicháč Tom Břicháč Tom Tomáš Kosačík

Moc pěkná kniha s recepty.

16.12.2018 4 z 5

Máme to rádi zdravě Máme to rádi zdravě Tomáš Kosačík

Moc pěkná kniha s recepty.

16.12.2018 5 z 5

Musela jsem zemřít Musela jsem zemřít Anita Moorjani

Knihu jsem dočetla,ale moc mě nebavila.

07.12.2018 3 z 5