Artep25 Artep25 komentáře u knih

Smrtící zázrak Smrtící zázrak Angie Kim

Mne se kniha líbila.Forma jakou byla napsaná mi připomněla trochu tvorbu Grishama a to knih ,které se odehrávají v soudní síni.To jak se postupně odkrývaji motivy a propletenost jednotlivých postav pomáhá čtenáři se dobrat toho jak se to vsechno stalo.Čte se velmi dobře.

08.06.2021 4 z 5

Amnézie Amnézie Kasper van Beek

Ten příběh měl potenciál, ale nenaplnil ho .Bohužel. Zklamání .

07.06.2021 3 z 5

Kaštánek Kaštánek Søren Sveistrup

Mně kniha velmi bavila .Dobře napsaný thriller. Napínavý od začátku až do konce . Nenudila jsem se .Četlo se to samo .

28.05.2021 5 z 5

Kam se to hrnu? Kam se to hrnu? Jana Fischerová

Thriller ? No to ani náhodou .Knihu jsem se rozhodla přečíst ,protože mně zaujal námět .A mohl to být docela dobrý příběh ,nebýt toho ,že si autorka nevystačila s češtinou a knihou se táhnou rozhovory v přímé řeči v angličtině, francouzštině a němčině .Docela to kazí plynutí příběhu . Taky mnohdy podivné chování hrdinky a její zvláštní promiskuita a opravdu srdcervoucí minulost tomu nepomohla .Řekla bych ,že místo vystavění příběhu ,který by dával nějaký smysl ,tam bylo naroubováno mnoho zbytečných vycpávek ,které měly udělat příběh zajímavější ,ale místo toho ho úplně zabily .

18.05.2021 3 z 5

Chyba jejího manžela Chyba jejího manžela Sheila O'Flanagan

Kniha se mi líbila .Roxy jsem fandila a její manžel mi neskutečně lezl na nervy .

14.05.2021 4 z 5

Bella Germania Bella Germania Daniel Speck

Tak jsem nečekala od této knihy vůbec nic a dokonce jsem přemýšlela ,zda ji mám číst ,protože společenské romány moc ráda nemám. Ale jsem ráda ,že jsem si knihu přečetla. Příběh je napsán čtivě a nenudí . Kapitoly ubíhají .Pěkný román o životě rodiny přistěhovalců z Itálie do Německa .

27.04.2021 4 z 5

Kremelská kandidátka Kremelská kandidátka Jason Matthews

(SPOILER) Skvělé čtení .Opravdu .Všechny tři knihy. Rudá volavka asi nejlepší ,ale protože jsem nevěděla co od ní mám čekat .Jinak happyend se opravdu nekonal ,ani nevím jestli jsem ráda nebo ne. Byla jsem trochu smutná ,ale život nerozdává ve skutečnosti jen šťastné karty. Přečetla jsem si ,že spisovatel sloužil 30 let u CIA ,takže kniha má punc opravdovosti a díky tomu aspoň vím co je GRU A SVR ,když se to teď hodně přetřásá ve zprávách .Zajímalo by mně jestli to opravdu tak ve špionážním světě tak chodí .Ale asi ano .Za mně super thriller.

19.04.2021 5 z 5

Dítě na nástupišti Dítě na nástupišti Gill Thompson

Kniha se mi líbila .Příjemně překvapila i zápletka .Předpokládám, že je příběh smyšlený ,ale kdoví ,třeba by se i takový příběh mohl stát .Muselo být kruté pro rodiny s dětmi se rozdělit a poslat děti pryč ,aby je zachránili .Velmi smutné .Doporučuji k přečtení .

20.03.2021 5 z 5

Zúčtování Zúčtování John Grisham

Já jsem naopak byla trochu zklamaná ,nebyla to typická "grishamovka" jak jsem zvyklá. Možná by mi to ani tak nevadilo ,ale nelíbilo se mi ,že to bylo méně o právnických bitvách a takové to kdo z koho .Hlavní postava mi lezla na nervy svou zarputilostí a tak trochu jasný konec už od začátku .Takové to wau se prostě nekonalo .Aspoň u mně teda ne .

17.02.2021 3 z 5

Hodinky Hodinky Veronika Jonešová

Docela mně překvapila .Zajímavě poskládané kapitoly ,které jsou napsané na přeskáčku ,ale nijak to knize nezblížilo .Přidalo jí to na zajímavosti .Možná, že to je trochu sladší ,ale mezi harlekýnky bych knihu neřadila. A klidně mohla být i delší .Myslím, že by to knize nijak neublížilo .Mně se to líbilo .

26.01.2021 5 z 5

Hledání těla Hledání těla Michael Atamanov

Co říct i mně to bavilo .Ale také bych klidně uvítala podrobnější a delší závěr .Zdálo se mi to ,že to bylo kapku uspěchané .Škoda .Ale pěkné počtení.

19.01.2021 4 z 5

Chuť lásky Chuť lásky Poppy J. Anderson

Docela fajn oddychovka .

03.01.2021 4 z 5

Chraň mě před zlými muži Chraň mě před zlými muži Saul A. Lelchuk

No jo je to trochu Lisbeth a Bond :) Ale mně se hrdinka líbila a bavila mně . Kniha je čtivá a určitě si přečtu něco dalšího až vyjde .

29.12.2020 4 z 5

Chirurgova dcera Chirurgova dcera Thomas Weldon (p)

Kniha se četla dobře ,ale na mně byla taková trochu uspěchaná asi bych si s dějem víc vyhrála ,protože dějová linka špatná nebyla, ale dala bych tomu víc napětí a rozebrala bych víc život otce a nějak to dala líp do souvislosti s Andreou .No prostě něco tomu trošku chybělo.

05.12.2020 4 z 5

Chlapec a jeho pes na konci světa Chlapec a jeho pes na konci světa Charlie Fletcher

Celkem slušné pospapo , začátek se opravdu trošku táhl,ale potom to nabralo spád .Nenudila jsem se .

05.12.2020 4 z 5

Hvězda Severu Hvězda Severu David B. John

Přesně tak byla to jízda ,jak píše někdo další v komentáři pode mnou .Vážně skvěle napsaný thriller ,který udržel pozornost až do konce .Vůbec se nedalo předpokládat jak to celé skončí a o to to bylo lepší .Nemám tušení ,jak dalece reálné může být to co se děje v Severní Korei ,jak to bylo popsáno v knize ,ale myslím,že to možné je .Tato kniha stojí za přečtení .

27.11.2020 5 z 5

Hush Baby Hush Baby Johanna Holmström

Celkem slušný thriller .Byla jsem spokojená .

22.11.2020 4 z 5

Hřbitov nevěst Hřbitov nevěst Tomáš Boukal

Za mně zajímavá ta bezútešná atmosféra knihy .Docela depresivní. Jinak kniha byla celkem fajn čtivá .

22.11.2020 4 z 5

Hračkář Hračkář Liam Pieper

Kniha má dvě dějové linky , jak už níže bylo napsáno .Souhlasím s názorem, že dějová linka o holocaustu byla zajímavá ,ale současná linka ,jako by psal někdo jiný opravdu hrozná a nelíbila se mi .Škoda mohla to být celkem fajn kniha a má nevyužitý potenciál.

22.11.2020 3 z 5

Host Host Andreas Winkelmann

Nebyl to špatný thriller, ale ani topový .Četla jsem lepší, ale myslím,že kdo si to přečte chybu neudělá.

08.11.2020 4 z 5