Artep25 Online Artep25 komentáře u knih

Patrioti Patrioti Sana Krasikov

Tato kniha se opravdu nečetla lehce a dávkování bylo nezbytné. Nicméně příběh velmi dobrý a musím souhlasit i s recenzí Rihatami. Chce se mi říct, že Rusko se nikdy nezmění a, že je šílené ,jak se obyčejný člověk může stát obětí represí bez toho aby se nějak provinil .

05.02.2023 5 z 5

Pařížský architekt Pařížský architekt Charles Belfoure

Výborná Kniha Napínavá. Líbil se mi přerod myšlení hlavního hrdiny. Příběh měl spád a musela jsem se držet abych se dopředu nepodivala jak to skončilo. Můžu doporučit.

26.01.2023 4 z 5

Pamatuji si vás všechny Pamatuji si vás všechny Yrsa Sigurðardóttir

Na to ,že to byl thriller tak tam bylo dost duchařiny .To zase tak moc nemusím .Spíše kombinace hororu a thrilleru bych řekla, že to je .

23.01.2023 3 z 5

Pačinko Pačinko Min Jin Lee

Kniha je velmi čtivá ,ale výhrada k poslední třetině knihy. Měla jsem pocit ,jako by byla víc odbytá. Ten vývoj postav ,kterému byla od začátku věnovaná taková péče, tak najednou to celé vyznělo nějak do ztracena .

15.01.2023 4 z 5

Outsider Outsider Anthony Franze

Mám ráda knihy z právnického prostředí. Takže jsem byla zvědavá, jaká bude tato. Čtivá byla to ano, ale slabší zápletka. Trochu bych si s tím prohrála. Pachatel byl opravdu zjistitelný asi 100 stran před koncem. Ale na dvě líná odpoledne čtení, proč ne.

10.01.2023 3 z 5

Otrávené pírko Otrávené pírko Matthew FitzSimmons

První kniha se mi líbila víc Bylo to něco úplně jiného než jsem čekala a zklamalo mně to.Nejen že to bylo hodně přehnané, také chování Gibsona mi přišlo nelogické .

08.01.2023 3 z 5

Otec musí zemřít Otec musí zemřít Sandrone Dazieri

Nečekala jsem,že to bude tak čtivé. Velmi dobře svižně napsaná detektivka,bez hluchých míst. Určitě mohu doporučit.

05.01.2023 4 z 5

Ostrov s vůní čerstvého chleba Ostrov s vůní čerstvého chleba Jenny Colgan

Reálné či nereálné, asi je to jedno.Ja jsem si u toho odpočinula a měla jsem chuť upéct chleba.

23.12.2022 4 z 5

Tajemství závojů Tajemství závojů Zoë Ferraris

Druhý díl je povedenější než druhý .Velmi dobře se četl . Líbilo se mi stejně ,jako v prvním díle vhled do myšlení lidí z arabského světa. Jedno vím jistě .Nechtěla bych tam žít .To, že tam přetrvává pořád predsudek o tom ,že žena je méně než muž mi přijde v dnešním světě naprosto nepřijatelný .

20.11.2022 4 z 5

Oči pouště Oči pouště Zoë Ferraris

Nebyla to špatná kniha. Zajímavé, exotické prostředí. Pro mně nepochopitelný svět, který ustrnul někde v minulosti a není schopen uznat rovnoprávnost žen s muži. Nechtěla bych tam žít ani za nic ,ale o tom ta kniha není .Ráda si přečtu pokračování .

17.11.2022 4 z 5

Vrahova žena Vrahova žena Victor Methos

Tato kniha měla mírně pomalejší rozjezd než ostatní. Ale konec to vynahradil. To jsem nečekala. A četla se výborně. Škoda,že nejsou další knihy. Klidně bych si další od tohoto spisovatele.

12.11.2022 4 z 5

Nečistá hra Nečistá hra Victor Methos

Tento právnický thriller opět trochu připomíná knihy Grishama. Dobře se četl, a i když bych asi našla drobné chybky, tak celkově mně dost bavil.

10.11.2022 4 z 5

Obhájce Obhájce Victor Methos

Na počet stran taková trochu jedmohubka, ale líbila se mi. Stylem psaní a prostředím mi připomínala knihy od Grishama a toho ráda čtu.

08.11.2022 4 z 5

Temná komora Temná komora Jonathan Moore

Námět pěkný , četlo se to celkem dobře, ale celkové zpracování spíše průměr .

31.10.2022 3 z 5

Noční trh Noční trh Jonathan Moore

Nebylo to špatný, a i tam temná blízká budoucnost byla dobře popsaná...Akorát ten konec mne trochu mrzí. Moc otevřený.

27.10.2022 4 z 5

Nikdy jsme nebyly Nikdy jsme nebyly Lara Prescott

Některé negativní recenze mne překvapily. Kniha se četla velmi dobře. Výborně zpracované téma a žádná hluchá místa. Já mohu určitě doporučit.

23.10.2022 4 z 5

Pravý věřící Pravý věřící Jack Carr

První díl se mi líbil více. Možná,že to bylo tím,že na můj vkus tam bylo až příliš vaty zabývající se popisem a funkcemi různých zbraní. Kdyby to tam nebylo asi by se nic nestalo aspoň pro mě. Tak uvidím o pokračování.

21.10.2022 3 z 5

Nežádejte o milost Nežádejte o milost Martin Österdahl

Mám ráda thrillery odehrávající se v Rusku. A ani tento nezklamal. Napínavé dobře napsané. Násilí tak akorát a spíše k domýšleni než detaily. To je super. Trochu politiky a mentality ruského národa. Trocha severu .Dobře se to četlo.

10.10.2022 4 z 5

Než vybledne den Než vybledne den Kristína Hušeková

To není neuvěřitelný příběh. Takoví lidé existují a ve vlastním okolí jsem se s tím setkala.Nejhorsi na tom je,že manipulátori navenek vystupují, jako velmi okouzlující lidé a kdo s nimi nežije nemá šanci poznat, jaká bestie se za tou fasadou skrývá.

07.10.2022 4 z 5

Než jsem zemřela Než jsem zemřela S.K. Tremayne (p)

Tak nevím proč jsem vydržela až dokonce. Jako když kočička s pejskem vařili dort. Trochu toho a trochu tamtoho...Přidáme nějakou vatu ať je to delší. Pak dáme nekoho o kom vůbec nebyla řeč a máme thriller hotový Vůbec se mi kniha nelibila. A ještě ty opakované věty v průběhu knihy:Můj krásný manžel...moje krásná statečná dcera .jen ať knihu něčím vyplníme. Asi tak.

04.10.2022 2 z 5