Anonymní Anonymní komentáře u knih

Prohnilé město Prohnilé město Leigh Bardugo

Naprosto skvělé pokračování a pred koncem jsem musela váhat a přemýšlet jak to vlastne dopadne.
Za mě kniha dostává na 100% pět hvězdiček.

Šest vran Šest vran Leigh Bardugo

Ze začátku knihy jsem se trošku ztracela, ale bxlo to naprosto boží! Nemůžu vam k tomu říct víc než: Přečtěte si to

Oko za oko Oko za oko Jenny Han

Trochu volnější začátek, ale za mě super! Moc se mi to líbilo. :)

29.07.2018 4 z 5

Oheň a plamen Oheň a plamen Jenny Han

Za mě určitě nejlepší díl série. Možná trošku nudnejsi začátek, ale pak naprosta bomba! Můžu jenom doporučit!

Prach a popel Prach a popel Jenny Han

První dva díly byly naprosto skvělé, ale ten třetí mě teda zarazil..Vlastně i konec druhého. Myslela jsem si že tato serie bude o možném "reálném" příběhu a ne že tam budou duchové a trochu nadpřirozena. Ve vysledku mi to nevadilo, ale bylo to zvláštní. Já osobně si Mary moc neoblibila. Kapitoly které vyprávěla ona, jsem chtěla mít co nejdříve za sebou a těšila jsem se až bude vyprávět zase Lillia. Knížka se mi moc líbila, ale ten epilog mě teda pořádně zarazil...
Na to, jak moc byla popisovaná láska mezi ústředními postavami mě ten konec silně zarazil... Čekala jsem že láska hory přenáší a budou spolu šťastně až na věky.
Alexe jsem sice měla ráda a přála jsem jim to, Reevovi jsem fandila asi víc.

29.07.2018 4 z 5

Krvavé ostří Krvavé ostří Sarah J. Maas

Za mě by to mohl být první díl nebo něco co se dělo před prvním dílem. :D Četla jsem ho až před pátým a vlastně šlo o její historii o které se někdy dozvídáme během průběhu dílů. Na konci jsem teda brečela, protože mi to přišlo smutné. Ale alespoň mi to potvrdilo hypotézu o Arobynnovi... je to pěknej šmejd!

Zrádné srdce Zrádné srdce Mary E. Pearson

Chvíli mi trvalo než jsem se do knihy dostala, protože jsem musela čekat až vyjde a za mě byla rozhodně super. Už se nemůžu dočkat dalšího dílu, který měl původně vyjít kolem 20.února a posunuly to až na duben :/ .. ale aspoň už se konečně dočkáme :D

Rubínový kruh Rubínový kruh Richelle Mead

Začátek knížky mě nijak moc nezaujal, ale pak se děj trošku "rozjel" a knížka se mi moc líbila. Jsem ráda, že spisovatelka neusekla konec jak to některé dělají.. takže za mě super

Stříbrné stíny Stříbrné stíny Richelle Mead

Je to hezká knížka, i když má o něco pochmurnější děj než předchozí díly a to jak ze strany Sydney , tak ze strany Adriana. :D

Ohnivé srdce Ohnivé srdce Richelle Mead

Opravdu super knížka, ale upřímně řečeno jsem si nemyslela, že Zoe je taková potvora.. :)

Indigové kouzlo Indigové kouzlo Richelle Mead

Moc se mi to líbilo, i když Marcus se mi zrovna nezamlouvá...

Zlatá lilie Zlatá lilie Richelle Mead

Jednoduše super. :D

Pokrevní pouta Pokrevní pouta Richelle Mead

Ze začátku se mi do toho nechtělo, ale rychle jsem se do toho začetla a nemohla se od toho odtrhnout. Jsem zvědavá jak to bude dál se Sydney a Adrianem. :D

Říše bouří Říše bouří Sarah J. Maas

Knížku jsem přečetla jedním dechem a moc se mi líbila. Také se pořád usmívám nad neustálým jiskřením mezi postavami... Trochu mě mrzí jak moc se to zvrhlo do detailů mezi Aelin a Jeřábem. Spisovatelka E.L. James by byla jistě hrdá, ale pro mě to bylo opravdu nečekané. Strašně mě štve jak to dopadlo a ještě víc to, že musím čekat na další díl! Když to shrnu, tak jediné co z toho vyplývá je, že tohle si PROSTĚ MUSÍTE PŘEČÍST!!! :D

Královna stínů Královna stínů Sarah J. Maas

Naprosto boží stejně jako všechny předchozí. To si prostě musíte přečíst! :D

Dědička ohně Dědička ohně Sarah J. Maas

Ze začátku, takové nudnější a děj působí až smutně, ale hodně rychle jsem se začetla a celá kniha byla skvělá stejně jako ty předchozí. Můžu jen doporučit! :D

Půlnoční koruna Půlnoční koruna Sarah J. Maas

Začátek knížky nebyl nic moc a chvílemi mě čtení nebavilo, ale ve výsledku to byla opět skvělá knížka od které jsem se nemohla odtrhnout. Jenom se musím přiznat že mi bylo líto Doriana, oblíbila jsem si ho, ale snad se to mezi nimi nějak vyvrbí. :)

18.11.2017 5 z 5

Skleněný trůn Skleněný trůn Sarah J. Maas

Knížka mě chytla už na začátku a přečetla jsem ji jedním dechem. Mohu jen doporučit! :)

18.11.2017 5 z 5

Falešný polibek Falešný polibek Mary E. Pearson

Knížka se mi opravdu moc líbila a nemohla jsem se od ní odtrhnout. Přišlo mi, že spisovatelka měla skvělý nápad psát jako tři osoby z nichž si u dvou nejste jistí kdo je kdo..U spousty recenzí jsem četla, že hodně čtenářů odhadlo prince a vraha přesně obráceně a chápu to, já jsem taky byla na vážkách, ale nakonec jsem to uhodla správně a dávalo mi to logiku. :)
Co se, ale týče konce, tak jsem litovala Kadena, protože on se opravdu snažil a dá se říct, že skoro zbytečně..:) (doufám, že chápete, co jsem se pokusila říct, aniž bych jakkoli spoilerovala :) )

17.10.2017 4 z 5

Dívka ve vlaku Dívka ve vlaku Paula Hawkins

Ze začátku jsem nevěděla co si o této knize myslet.Všichni ji buď kritizovali a nebo z ní byli naprosto unešení.A tak jsem to zkusila taky a přečetla jsem si ji.Popravdě řečeno, tak do strany 100 se nic moc nedělo, byl to spíš takový popis stereotypního života alkoholičky, ale pak kniha začala mít nějaký spád a jsem se nemohla od knihy odtrhnout. Ten příběh mi přišel skvěle vymyšlený a pro mě naprosto nepředvídatelný. Na konci jsem byla opravdu překvapená jak to dopadlo a všem mohu jen doporučit. :)

08.10.2017 4 z 5