Annannas Annannas komentáře u knih

Jak se vám líbí Jak se vám líbí William Shakespeare

Není to můj šálek kávy.

04.09.2021 3 z 5

Hodinky Hodinky Veronika Jonešová

Pro mě rozhodně zajímavé setkání s novým autorem. Jen někdy více popisu pocitů postav než vyprávění příběhu samotného.

03.04.2021 3 z 5

Píseň zítřka Píseň zítřka Alice Peterson

Bylo to velmi krásné a velmi smutné čtení. Skláním se před lidmi s tak nespravedlivým osudem, kteří přesto mají sílu jít za svými sny a zdolávat velmi těžké překážky. Bude mi chvíli trvat než ten příběh zpracuji. Rozhodně doporučuji.

20.12.2020 5 z 5

Říkají mi Lars Říkají mi Lars Daniel Gris

Rychlé oddychové čtení. Rozhodně jsem se nenudila. Vyzkouším určitě i další knihy tohoto autora.

03.12.2020 4 z 5

Svetr ze zbytků: Povídky o síle žít a odvaze vzdorovat osudu Svetr ze zbytků: Povídky o síle žít a odvaze vzdorovat osudu Milena Štráfeldová

Tato kniha mě velmi oslovila, každá povídka byla velmi silným příběhem. Rozhodně doporučuji.

03.12.2020 5 z 5

Baletky Baletky Miřenka Čechová

Velmi stinná stránka baletu. Knížka je velmi zvláštně napsaná, je to takový popis každodenní reality. Ráda střídám žánry při čtení a tento mě nezklamal.

29.11.2020 4 z 5

Začátek Začátek Lenka Chalupová

Bylo to pro mě první setkání s touto autorkou a určitě nebylo poslední. Každý příběh by vydal na knihu, ale takto to má zase úžasný spád, kde opravdu není nic navíc. Rozhodně stojí za přečtení. Jen Vtipálek mě moc nebavil.

29.11.2020 4 z 5

Léon a Louise Léon a Louise Alex Capus

Příjemné čtení.

31.08.2022 3 z 5

Zpověď: Z děcáku až na přehlídková mola Zpověď: Z děcáku až na přehlídková mola Veronika Kašáková

Stojí za přečtení. Velmi těžký start do života.

21.01.2022 3 z 5

Kmotry Kmotry Camille Aubray

Po přečtení první knihy této autorky /Vařila jsem pro Picassa/ jsem byla nadšená a na další knihu jsem se moc těšila. Bylo to také pěkné čtení, ale spíše taková oddychovka. Autorka měla vysoko posazenou laťku a tak jsem očekávala více.

03.01.2022 3 z 5

Kobercové Kobercové Terry Pratchett

Četla jsem do ČV, ale tento žánr opravdu není můj šálek čaje.

06.07.2021 1 z 5

Smrt má vůni inkoustu Smrt má vůni inkoustu Vilém Křížek

Velmi milé počtení. Žádné hrůzy, ale takové příjemné napětí.

06.12.2020 4 z 5

Mluviti pravdu Mluviti pravdu Josef Formánek

Velmi dobré, chvílemi až struhující.

04.12.2020 4 z 5

Vařila jsem pro Picassa Vařila jsem pro Picassa Camille Aubray

Tak to je pro mě srdcovka. Moc pěkné počtení, které má spád. Rozhodně doporučuji

01.12.2020 5 z 5

Panský dům a jeho dcery Panský dům a jeho dcery Anne Jacobs

Prví díl byl pro mě příjemným až skoro pohádkovým počtením. Druhý díl nebyl špatný, ale byla místa, která se dost vlekla. Ale určitě dám i třetí.

01.12.2020 3 z 5

Utajená sestra Utajená sestra Diane Chamberlain

Příjemné čtení, chvílemi se nemůžete odtrhnout, ale chvílemi trochu zdlouhavé. Rozmotávání rodinných tajemství mě velmi přitahují.

30.11.2020 4 z 5

Nebýt sám Nebýt sám Magda Váňová

Příjemné odpočinkové počtení.

01.12.2020 4 z 5

Stopy města Stopy města Lars Saabye Christensen

Na čtení této knihy jsem se velmi těšila a možná protože jsem měla velké očekávání, tak jsem byla zklamaná. Příběh byl poutavý, ale někdy až zdlouhavý. Největší problém jsem měla se zápisy z Červeného kříže, které jsem už od poloviny knihy prakticky nečetla.

02.12.2020 3 z 5

Láska a zášť Láska a zášť Hana Marie Körnerová (p)

Pro odpočinek ideální.

01.12.2020 2 z 5