anna7852 Online anna7852 komentáře u knih

Rozhodně ne on Rozhodně ne on Whitney G. (p)

Dalo se to,taková pohádka,. Chloe mi někdy lezla na nervy a Tyler byl někdy moc preslazenej.

25.09.2023 3 z 5

Vládci chaosu Vládci chaosu Amo Jones

Další dokonalá pecka. Nádhera, doufám,že bude další dil. Jako Králové se mi líbili hodně,ale Půlnoční běsnění vede na plné čáře.

23.09.2023 5 z 5

Jiskřivý idol Jiskřivý idol Katee Robert

Bylo to žhavé, líbilo se mi to.
Psyche s Erotem byli vážně skveli
A jsem ráda,že už prvni díl ztratil štítek fantasy, jelikož to s fantasy nemá nic společného:)

17.09.2023 4 z 5

Neodolatelná Neodolatelná Melanie Harlow

Tak tohle nemělo chybu,krásně napsané.
Přečetla jsem na jeden zátah.
Žádné velké drama,prostě odpočinková kniha. Uvidíme jaký bude další dil. Tedy pokud bude:)

16.09.2023 5 z 5

Princezna a hráč Princezna a hráč Ilsa Madden-Mills

jooo zhltla jsem to,krása. Tak šup s dalším dílem :-)

11.09.2023 5 z 5

Tetování za trest Tetování za trest M. K. Hardy

zase parádní čtení i přes to že první díl stále vede :)

11.09.2023 5 z 5

Okouzlení medvěda Okouzlení medvěda Anna Lowe

Tak tenhle díl se mi zatím líbil nejvíc:)

16.08.2023 5 z 5

Manželské hry Manželské hry C. D. Reiss

Fíha,nevím jak popsat pocity z knihy.
Asi tak polovina knihy mě nějak moc extra nevtáhla,zbytek byl už o moc lepší. Ale i tak plný počet odemě nedostane i přesto,že jsem na druhý díl zvědavá.

10.08.2023 3 z 5

Pán touhy Pán touhy Kinley MacGregor (p)

Miluju serii noční dravec, styl psaní mi moc sedí. A tohle i když to bylo z dob králů tak prostě naprostá spokojenost. Knihu jsem dala na jeden zátah.Emily byla úžasně neústupná. Za mě rozhodně ano :)

27.07.2023 5 z 5

Vyšší level Vyšší level Katrin Walldová

Podle anotace jsem očekávala trochu neco jiného ale jako páni,tohle bylo čtivé. Mám dve výtky-chyběl mi trochu prolog jak k apokalypse a takovému žití došlo a potom ještě oslovovani hnědovlasek,blonďak me neskutečně štvalo. Proto ubrane hvězdičky

24.06.2023 3 z 5

Kráska a hráč Kráska a hráč Ilsa Madden-Mills

Krasneee,dala jsem to během dne. Už ted se nemůžu dočkat druhého dilu

15.06.2023 5 z 5

Přiznání Přiznání Kristen Callihan

Další krásně napsaný příběh,miluju seirii VIP. doufám že další dil bude o Wiliamovi. Už se tesim

10.06.2023 5 z 5

Chladný král Chladný král M. V. Jírová (p)

Tak ja nevim jak se popasovat s pocity z knihy. Podle anotace i recenzi jsem se moc těšila.
Každopádně cca polovina knihy byla moc roztahla a nic moc se nedělo až jsem se lekla že to s fantasy nemá nic společného. Skoro až ke konci knihy se ukázalo co je princ s králem zač a hle konec a čekání na další dil :(
Určitě si další dil nenechám ujít kniha me svým způsobem chytla i když to nebylo až takové wau co jsem očekávala.

07.06.2023 3 z 5

Marco Marco Marcy Jell

Pokud autorka udrží linku a ctivost,tak to bude pěkná serie. Trochu jsem se bála do toho jít,jelikož většinou knihy psané jak z rychlíku. Naštěstí tady byl i nějaký dej,takže pro tentokrát za mě dobre:)

06.06.2023 3 z 5

Sparrow Sparrow L. J. Shen

Joo,tak tohle můžu,přesně kniha pro mě. Miluju ty drsňácke zaporaky a drze holky:)

23.05.2023 5 z 5

Táhni z mé hlavy Táhni z mé hlavy Lenka Hnátová

přečetla jsem skoro polovinu a moc mě to nechytlo,tak jsem odložila

22.05.2023 2 z 5

Výkřik do ticha Výkřik do ticha Amo Jones

Další neskutečná pecka od Amo. Emoce opět na plné obrátky.
Další dil snad brzy,potřebuji ho. Ten konec aaach jooo

20.05.2023 5 z 5

Šílená posedlost Šílená posedlost Danielle Lori

Dokonalost stejně jako první díl.
Miluju zaporaky,kteří když najdou tu pro sebe pravou,tak jdou doslova přes mrtvoly :)
Tak super dalším dílem

15.05.2023 5 z 5

Podmanivý Podmanivý Jodi Ellen Malpas

Krásný i když drsný příběh a hlavně jsem rada,ze díl byl ukončený:)
Jsem zvědavá na druhy dil

30.04.2023 5 z 5

Třinácté znamení Třinácté znamení Elizabeth Briggs

Tak tohle bylo skvělé čtení, dala jsem to na jeden zátah,nemohla jsem uvěřit že je konec a další dil v nedohlednu:(
Budu doufat ze druhý díl bude co nevidět abych se mohla ponořit do pokračování

24.04.2023 5 z 5