anna7852 anna7852 komentáře u knih

Alyin dům Alyin dům Leila Meacham

Taková vanilka,neurazí/nenadchne

06.04.2024 2 z 5

Mizera Mizera L. J. Shen

Hmm zase parádní kniha od L.J
I když zase šílené jméno
Každopádně prostě zaporaci vedou na plné čaře.
Doufám že další díl se Samem bude co nevidet:)

24.03.2024 5 z 5

Twisted Lies: Lži na ostří nože Twisted Lies: Lži na ostří nože Ana Huang

Za mě nejlepší díl ze série.
Celá série je úžasná

21.03.2024 5 z 5

Nádherně krutý Nádherně krutý J. T. Geissinger

Nádhera, nemohla jsem se od knihy odtrhnout,takže jsem dala na jeden zátah.
Tru s Liamem byli dokonalý a už teď se těším na druhy díl s Killianem:)

10.03.2024 5 z 5

Troufalá vášeň Troufalá vášeň Penelope Douglas

¨takhle kniha se četla velmi dobře až jsem byla i chvilkami vzteklá že od ní musím odejít. Za mě rozhodně ano :)

15.02.2024 5 z 5

Lapeni Lapeni Emily McIntire

Anotace me docela odrazovala,ale jeden komentář mě přesvědčil to zkusit a jsem za to ráda,byla to naprostá pecka.
Odmyslet si od začátku spojení s dětskou pohádkou,se kterou to opravdu nic společného nemá, kromě jmen a opravdu to člověka vtáhne pokud má rád zaporaky,drsný sex a sprostá slova :)

29.01.2024 5 z 5

Sladké pokušení Sladké pokušení Cora Reilly

za mě dokonalost!!!

26.12.2023 5 z 5

Hrátky v zákulisí Hrátky v zákulisí Olivia Cunning

V knize je hodně sexu a i to mělo hezky příběh. Takze za me super.Těším se na pokračování :)

21.12.2023 5 z 5

Dcera ztracených bohů Dcera ztracených bohů Alžběta Komrsková

Kniha mě prekvapila,není to tak úplně můj žánr.Ale i tak jsem byla zvědavá jak to dopadne.

15.12.2023 3 z 5

Manželství pro jednoho Manželství pro jednoho Ella Maise

tohle je snad poprvé kdy jsem žrala oba hlavní hrdiny.Moc hezky napsaný příběh i když tam nešlo o žádné drama,prostě příjemná oddychovka a i při více stránek jsem se ani jednou nemusela přemáhat ke čtení. za mě fajne a určitě se jednou k ní vrátím :-)

11.12.2023 5 z 5

Jediná šance Jediná šance Kendall Ryan

potenciál by to mělo,kdyby byl nějaký příběh. Ale za mě bohužel pár stránek a vlastně o ničem :(

27.11.2023 1 z 5

Láska na hraně Láska na hraně Penelope Douglas

Tak podle anotace a komentářů jsem čekala asi trochu víc. Něco mi tam chybělo, příběh byl "zvraceny" což mám ráda ale nebylo to zas až takové pro mě wauuu

26.11.2023 3 z 5

Zrádná touha Zrádná touha Danielle Lori

Zase paráda uz aby byl i čtvrtý díl,škoda že poslední. Mám tuhle serii moc rada.
Jen jedna výtka tady u toho dilu"ta ruština nemusela byt" :)

22.11.2023 5 z 5

Dvojitý zásah Dvojitý zásah Mariana Zapata

Knihy jsem se konečně dočkala,natěšená že i tolik stránek a ve finále skoro první polovinou knihy jsem se musela prokousat jelikož autorka si asi myslí že čtenářky jsou senilní a zapomínají,takže milionkrát jedna a ta samá věc psaná dokola až jsem si myslela že to vzdám a knihu odložim. Každopádně jsem vydržela knihu dočetla a zbytek si užila. Bianca měla rychlé skvělé odpovědi,jinak mi přišla dost na svůj věk naivní a Zac byl miláček. Méně stránek bez opakovaček a byla by to pecka

10.11.2023 3 z 5

Posedlost Posedlost Helen Hardt

souhlas s ostatními komentáři,že bylo přečíčováno :D
Ale jinak se mi příběh líbí a jdu do dalšího dílu

28.10.2023 4 z 5

Asher Black Asher Black Parker S. Huntington

podle anotace jsem to čekala víc drsnější a vulgárnější,ale i přes to že to takové nebylo,tak kniha se mi líbila a doufám v brzké pokračování :)

27.10.2023 3 z 5

Osudové pouto Osudové pouto Elizabeth Briggs

Pěkný pokračování, užila jsem si knihu jako první díl.
Jen bych omezila "partnerské pouto"
Na můj vkus to tam bylo až mockrát zmíněné

13.10.2023 4 z 5

Nelítostný princ Nelítostný princ Sophie Lark

Těšila jsem se na knihu a nezklama.
Jen slovo "vulva" me dost vytacelo, úplně to chvilkama pokazilo tu žhavost. Aida byla úžasná rebelka.
Těším se na druhy dil

30.09.2023 5 z 5

Jeho hra Jeho hra R. L. Mathewson

Chvilkami jsem se v tom nějak zrácela,ale naonec zase pěkná vtipná kniha :-)

30.09.2023 5 z 5

Smlouva s ďáblem Smlouva s ďáblem Elizabeth O´Roark

Tak tohle se mi líbilo ,skvěle napsané a hodně jsem se i nasmala. Za mě tam nic nechybělo :)

28.09.2023 5 z 5