Aninka36 Aninka36 komentáře u knih

Malý táborník Malý táborník kolektiv autorů

Skvělé obrázky a tipy jak přežít v přírodě.

31.12.2022 5 z 5

Sliz Sliz kolektiv autorů

Dobrá knížka podle které si vytvoříte kvalitní Sliz.

31.12.2022 4 z 5

Parta od Mississippi Parta od Mississippi Davide Morosinotto

Geniální kniha dobře se četla. Líbili se mi ty obrázky na začátku kapitol. Taky to že všechny čtyři části knihy jsou vyprávěny jiným členem party. Zajímavé je vidět jak se v Americe tenkrát žilo i když ne úplně dobře. Tady jde vidět že Amerika není nevinná země... Kniha se mi velice líbila rozhodně doporučuji.

31.12.2022 5 z 5

Ja som Ľudovít Ja som Ľudovít Róbert Čemerička

Dárek na Vánoce pro poznávání historie. Na to že se mě moc politika nebaví tak tam je hodně obrázků což je super. Udržela jsem u knihy pozornost protože mě zajímalo co se stane dál. Líbila se mi rozhodně doporučuji.

30.12.2022 4 z 5

Bambilion životů košišty Pusheen Bambilion životů košišty Pusheen Claire Belton

Geniální knížečka! Kdo by tušil kolik Pusheenů existuje? Samotnou mě to překvapilo. Tato kniha spolu s Pusheen já košišta je podle mě kniha plná kočičích memes. Ty obrázky jsou naprosto geniální. Prostě v jednoduchosti je krása. Doporučuji.

30.12.2022 5 z 5

Anna z Avonlea Anna z Avonlea Lucy Maud Montgomery

Taky velmi pěkná kniha až na to že první díl byl podle mě lepší. Taky mě pobavila (hlavně na začátku) ale chyběla mi stará Anna. Přesto se mi knížka líbila a ráda si ji přečtu znovu.

30.12.2022 4 z 5

Deník malého poseroutky Deník malého poseroutky Jeff Kinney (p)

Skvělá kniha doplněná obrázky ,nikdy mě neomrzí si ji přečíst znova. Jen mi přijde divné že autor podává Grega za mamlase zatím co on si o sobě myslí že je super. No knížka se dobře četla a pobavila mě. Doporučuji.

20.06.2022 4 z 5

Prašina Prašina Vojtěch Matocha

(SPOILER) Dobře se čte poutavý příběh...ale řeknu vám jak by mohla být zkratka jména Anastázie En? Jak by na to někdo přišel? No a jak by mohlo existovat něco uprostřed Prahy jako Prašina. No že by to jako nikdo nezkoumal? A nebo kaskadérské kousky Jirky a En. A taky jako Jirkův děda který studoval ten obor celý svůj život nemohl spravit stroj a pak cca za hodinu to vyřeší dvě děti co ještě chodí na základku. Ale jinak napínavý příběh (až moc napínavý na dětskou knihu) spousta kámošů co to četla a doporučujou tu knihu. Těším se na další díl až si ho přečtu. Doporučuji.

23.05.2022 4 z 5

O mudrci Bidpajovi a jeho zvířátkách O mudrci Bidpajovi a jeho zvířátkách Ivan Olbracht (p)

Nemohla jsem dočíst. Mně se blbě četla a ani se mi moc nelíbila. Ty bajky v bajce v které je bajka v které je další poučná bajka. Prostě motanice :) . A ten styl napsaného příběhu... No prostě nic pro mně. Ale když se to někomu líbí... Pročne. Poučné příběhy se spravedlivým koncem kde se to tomu zlému vymstí. Je to staré zajímavé ale dle mně se to nedalo číst. Prostě čteš hodinu a přečteš 3 strany zatím co u nějaké jiné knížky bych za hodinu klidně přečetla 20 a víc stran.

23.05.2022 2 z 5

Tarzan Tarzan Edgar Rice Burroughs

(SPOILER) Napínavá kniha o mladém lordu Greystokovi jež si myslel že je opice.
Moje oblíbená pasáž když Tarzan bojuje s gorilou.
Jenom je udivující že to přežil.
Ne boj s gorilou ale že přežil s těmi jeho zraněními jenom lízáním od Kaly.
Ale je to knížka a tam jde všechno.
Velmi se mi líbila.
DOPORUČUJI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

02.02.2022 4 z 5

Kytice Kytice Karel Jaromír Erben

Hrozivé balady v nádherném podání Erbena.
Mé oblíbené klasiky -Vodník,Svatební košile a Polednice.

01.02.2022 5 z 5

Anna zo Zeleného domu Anna zo Zeleného domu Lucy Maud Montgomery

(SPOILER) Jedna z nejlepších knih co jsem kdy četla.
Kniha mě velmi rozesmála a vůbec nebylo na ní nic co by bylo hrozné.
Kniha mě tak natchla že si přečtu pokračování!
Nejlepší to bylo jak Anna opila omylem Dianu a nebo jak si Anna přebarvila vlasy.
Hodně napínavá bila taky scénka kdy malá Minni May dostala záškrt.
DOPORUČUJI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

01.02.2022 5 z 5

Kolotoč v Africe Kolotoč v Africe Václav Čtvrtek (p)

(SPOILER) Super knížka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Nejlepší byl rozinkový nákyp. XD
DOPORUČUJI!!!!!

12.10.2021 5 z 5

Rys za 200 litrů Rys za 200 litrů Jaromír Šlosar

Super knížka ale chudák rys.
Doporučuji

09.10.2021 4 z 5

O krtkovi, který chtěl vědět, kdo se mu vykakal na hlavu O krtkovi, který chtěl vědět, kdo se mu vykakal na hlavu Werner Holzwarth

Hrozně vtipná knížečka .
Poznávání hovínek se hodí. :D
DOPORUČUJI :D

09.10.2021 5 z 5

Tajemství oceánů Tajemství oceánů Tanya Stewner

(SPOILER) První dva díly dobré tenhle ne. :(
Jako dobrá knížka ale jak si mohla autorka vymyslet takové story o Tess?
A pak asi nesnáší Island protože tam žije Orion(mimoto už od začátku kdy do děje vstoupil Orion mysla jsem že je to past a že je zlá postava)a hází tam odpad do moře a pak otec od Aley a jeho hroozně divný život...
Ale jako jinak dobrý...

09.10.2021 3 z 5

Volání z hlubin Volání z hlubin Tanya Stewner

(SPOILER) Velmi dobrá kniha s trochu smutným začátkem když Mariane dostala infarkt.
Nejlepší bylo když se Alea proměnila a nechápala co se to s ní děje. :)
Ale vážně by mně rozzuřilo kdybych musela pít furt horký čaj i v létě a pak bych zjistila že žádnou chladovou alergii nemám.
DOPORUČUJI XDD

Barevné vody Barevné vody Tanya Stewner

(SPOILER) !!!SPOILER!!!
Dobrá knížka ale nechápu jak si Alea mohla myslet že Lenox je její bratr vždyť měl jiné schopnosti a vypadal podle popisu celkově jinak.
Jinak dobrá knížka s poutavým a napínavým příběhem.
Obdivuju jak si vymyslela ten podvodní svět.
DOPORUČUJI :)

09.10.2021 4 z 5

Harry Potter a Fénixův řád Harry Potter a Fénixův řád J. K. Rowling (p)

(SPOILER) !!!SPOILER!!! Poslouchaly jsme jako audio knihu a je o 100% lepší než film. Ale nevím proč Voldemort chtěl tu věštbu vždyť už ji znal... Nebo proč chtěl zabít Harryho?

07.02.2021 4 z 5

Dvojčata ve druhém ročníku Dvojčata ve druhém ročníku Enid Blyton

Hezká kniha , půlnoční hostiny dělají chutě... Hlavně Carlottin dort. MŇAM Těším se na další díl. Doporučuji.

07.02.2021 5 z 5