Bambilion životů košišty Pusheen

Bambilion životů košišty Pusheen https://www.databazeknih.cz/img/books/47_/473227/mid_bambilion-zivotu-kosisty-pusheen-gqJ-473227.jpg 4 46 8

V této sbírce najdete Pusheen v jejích nejrozkošnějších podobách: od klasické šedé mourovaté, kterou znáte a milujete, až po její jednorožčí, dračí, mimozemská, dinosauří, či dokonce psí alter ega. Tahle košišta prostě všechny svoje životy rozjíždí naplno. Teď můžete zjistit, u čeho přede, a odhalit, proč ji tolik lidí zbožňuje. V téhle báječné sbírce komiksů a ilustrací objevíte i nikdy neviděné obrázky – pro milovníky Pusheen naprostá povinnost!... celý text

Aninka36
30.12.2022 5 z 5

Geniální knížečka! Kdo by tušil kolik Pusheenů existuje? Samotnou mě to překvapilo. Tato kniha spolu s Pusheen já košišta je podle mě kniha plná kočičích memes. Ty obrázky jsou naprosto geniální. Prostě v jednoduchosti je krása. Doporučuji.

Štěpinambura
23.12.2022 5 z 5

Milá kniha, můj syn byl nadšen když zjistil, že jeho kocour je košištosaur. Kniha nás bavila.

Mína161
22.10.2022 5 z 5

Miluju pusheen a tahle kniha byla nejhesčí ze všech knih které sem četla.

haki34
25.04.2022 3 z 5

Já, košišta se mi líbila víc..ale - není pro mě, ale pro dceru, Pusheeninu fanynku ;)
Přišla mi sušší než první verze, takový odvar..ale co už - jedná se o hezkou kreslenou kočičku, nevím, co nového by autorka mohla ještě vymyslet. Akorát prolistováno a pokoukáno máte za slabší půlhodinku...
doporučuji jen skalním Pusheenofilům.

Any999
27.07.2021 5 z 5

Knížka moc krásná. Pusheen je košišty

rarášek
11.06.2021 5 z 5

Roztomilá záležitost, kterou jsem si nemohla nechat ujít. Pusheen je ta nejroztomilejší košišta. :3

niki-chan
05.06.2021 5 z 5

Hezká a zábavná sbírka ze životů Pusheen. Tuhle košištu nemůžete nemilovat.

NelaLantsov
03.06.2021 4 z 5

Roztomilé, moje sestra Pusheen jako mladší milovala. Myslím, že ji obdaruji tímto.

Claire Belton
americká