O krtkovi, který chtěl vědět, kdo se mu vykakal na hlavu

Knížka pro děti od 2 do 100 let nabízí netradiční pohled na to, jak zvířátka „dělají“. Bestseller nakladatelství Peter Hammer Verlag, přeložený do více než 20 jazyků, nadchl i české čtenáře. Příběh o krtkovi s hovínkem na hlavě s úsměvem a nadsázkou zpracovává téma, které tak neomylně přitahuje všechny děti, zvláště ty předškolního věku. Téma tím přitažlivější, čím víc se jej dospělí snaží tabuizovat....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/12_/129367/big_o-krtkovi-ktery-chtel-vedet-kdo-se--CcG-129367.jpg 4146
Pro děti a mládež

Vydáno: , Scientia

Vom kleinen Maulwurf, der wissen wollte, wer ihm auf den Kopf gemacht hat, 1989

Kniha O krtkovi, který chtěl vědět, kdo se mu vykakal na hlavu

Jana_Z

Jsem zvědavá, co na to řeknou děti :D Mě to bavilo.
P. S.: Tříletá neteř jí chtěla přečíst hned třikrát po sobě. (28.1.)

Aninka36
09.10.2021

Hrozně vtipná knížečka .
Poznávání hovínek se hodí. :D
DOPORUČUJI :D

jeany23
04.06.2021

Jedním slovem bizár. Jako dítě bych si z toho vzala ponaučení, že když mi někdo s..e na hlavu, mám mu to pro svůj dobrý pocit oplatit. Jako dospěláka mě to ale rozesmálo. Myslím, že buď vás tahle pidiknížečka pobaví, nebo znechutí.

lordchaos
19.03.2021

Velice vtipné (a poučné)!

Spletitá cesta charismatického solitéra za poznáním, na které se může ocitnout každý z nás. Napínavý děj nedává chvilku vydechnout a čtenář napjatě a nedočkavě obrací stránku za stránkou až k bravurně vygradovanému finálnímu rozuzlení.

zandu
02.03.2021

S dcerou jsme se nasmály... Její oblíbené téma - kakání a hovínka :-D Boží knížečka.

tootsie
16.01.2021

Nepoznám dieťa, ktorému by sa táto knižka nepáčila. Príbeh má všetko, čo majú deti rady a čo ich zaujíma - zvieratká, opakujúci sa motív, zábavné citoslovcia a... hovienka :)

Adrim
25.10.2020

Tuto knihu jsem objevil díky malým žákyním ve škole, které mluvily o nejlepší knize. Nedalo mi to a knihu si přečetl. Ač se může zdát kniha někomu příliš nevhodná nebo praštěná (co člověk to názor a nikomu jej neberu :-)), dlouho jsem se při čtení tolik nenasmál jako zde. Jednak je kniha poučná a jednak veselá.

EvženOněgin
19.09.2020

Moje pětiletá vnučka příběh miluje.

exkrementy, trus humor animace

Werner Holzwarth
německá, 1947
2022  Můj Jimmy
2002  O krtkovi, který chtěl vědět, kdo se mu vykakal na hlavu

Kniha O krtkovi, který chtěl vědět, kdo se mu vykakal na hlavu je v

dalších seznamech3x