Angiee88 Angiee88 komentáře u knih

Odvrácená tvář lásky Odvrácená tvář lásky Colleen Hoover

Neptej se na minulost a nepočítej s budoucností....
Pravdivé uvedení do knihy. Colleen je prostě nej. Těším se na další příběh.

04.06.2019 5 z 5

To nejlepší v nás To nejlepší v nás Colleen Hoover

Prostě Colleen, zbožňují všechny její knížky a nemohu se dočkat na další :)

22.08.2020 5 z 5

Pravda, nebo lež Pravda, nebo lež Colleen Hoover

Uff, to byla jízda :) co dodat, prostě Colleen, nikdy nezklame. Knížka me totálně pohltila a dostala. Opravdu hodně mrazilo z příběhu. Jen, opravdu Pravda nebo lež? Verity manipulátorka.. no prostě mrazivý příběh, ale nemohla jsem se od knížky odlepit. Jen tak dál Colleen :) všechny její knížky hltam ;)

05.07.2020 5 z 5

To To Stephen King

Tak konečně dočteno... Moje nejdelší kniha v životě a docela zklamání. Kniha má docela vysoke hodnocení, moc nechápu proč, ale proste asi King. Ztrácela sem se hodně v čase a těšila sem se jak se budu u knihy lehce bát a bohužel nic. Asi sem Kingovi nepřišla na chuť, ale moje první kniha od něho a asi i poslední.

10.11.2019 3 z 5

Odpočívej v pokoji Odpočívej v pokoji Robert Kirkman

A je po všem, Velké finále je tu. Ac jsem tomu nevěřila, ze to někdy skonci a ono to vše skončilo. Závěr mě překvapil, ale celá sága bude mít u mě v knihovně vždy své místo. Jsem spokojená, ikdyz mi budou zivaci a mrtvaci chybět.

15.11.2020 5 z 5

Klíč Klíč Kathryn Hughes

Tak to byla naprostá bomba!! Knížku jsem hltala už od začátku až do úplného konce. Příběh me okamžitě zatáhl do děje. Když se začly popisovat praktiky z ústavu pro duševně choré bylo mi z toho neskutečné zle a to chování k pacientum... No hrůza děs. Doporučuji si knihu přečíst!!
No a ten přebal knihy je také úžasný.

05.03.2022 5 z 5

Mister Mister E. L. James (p)

Opět romantický a kouzelný příběh. Rada se ztrácím v knižních romantických pohádkách a zapomínám na realitu. Tohle bylo skvělé. Autorka umí.

Nespoutaná Nespoutaná Kathryn Taylor

Naprosto skvělá knížka, již čtu po několikáté a nemohu se nikdy odtrhnout. Neskutečné mě děj vtáhne:) knížka prectena jedním hltem a hurá na další díly :) sladké čtení, pro nás naivky skvělé čtení.
Doporučuji!

22.08.2020 5 z 5

Sestřičky Sestřičky Donna Douglas

Kniha se mi moc libila. Mam rada pribehy z lekarskeho prostredi. Osudy tri divek, ktere se uci byt zdravotnimi sestrickami a jejich kazdodenni pece o pacienty, trapeni s vrchni sestrou a jejich osudy. Moc se tesim na dalsi dil.

01.09.2018 5 z 5

Osvobozená Osvobozená Sylvia Day

To snad ne a je konec.. naprosto dokonala série, neskutečne mě vzala a totálne jsem žrala každý díl. Nemůžu uvěřit, že je konec, cetla bych znova, budou mi moc chybět. Opravdu doporučuji tuto sérii, naramne jsem si ji užívala a rozhodně se k ni budu vracet.
No a Gideon, to snad nemusím rikat, dokonalost !!

21.08.2021 5 z 5

Převorství u pomerančovníku Převorství u pomerančovníku Samantha Shannon

Knížka me milé překvapila. Nejsem zrovna nadšenec do tlustých knih, 850 stran...... Ale děj byl zajímavý, ikdyz hodně postav, občas jsem se ztrácela, ale příjemné fantasy :)

22.08.2020 4 z 5

Výpověď Výpověď Whitney G. (p)

Moc pěkná knížka. Provokace a jiskření mezi hlavními hrdinami bylo skvělé. Pěkná oddychovka a romantika.

Dušemrdi Dušemrdi Natascha

Ježiši, větší kravinu než bylo tohle snad už číst nikdy nebudu.. příšerný, měla jsem velký problém to dočíst.... Absolutní blbost, kterou nemá cenu číst!

14.01.2021 odpad!

Krásná temnota Krásná temnota Fabien Vehlmann

Krásná kresba, no a ten děj mě docela překvapil. Občas to bylo drsné, ale kresba me ucarovala. Prostě Krásná temnota. Doporučuji !

15.11.2020 5 z 5

Muj prvni komiks a nelituji zakoupeni. Uzasne vybervene, modrovlasa holcicka Hilda no a mazlik Vetvik. Naprosto uzasne a rozhodne doporucuji!!

12.09.2016 5 z 5

Sousedská hlídka Sousedská hlídka Mike Mignola

Jsem naprosto nadšená z druhého komiksu. Ale jen nechápu, proč v první povídce Hellboy, ten tam byt vážně nemusel.

24.01.2021 5 z 5

Historky z psíšeří Historky z psíšeří Evan Dorkin

Juuuuu, to bylo boží. Moc se těším na další díl.

14.01.2021 5 z 5

Orální sex - To nejlepší pro něj Orální sex - To nejlepší pro něj Sonia Borg

Poučné :) ;)

15.11.2020 4 z 5

Justina a Julietta (komiks) Justina a Julietta (komiks) Donatien Alphonse François de Sade

Uffff, chvilema masakr. Justina a její nevinnost dostala pěkně zabrat.

28.09.2019 3 z 5

Podzim Podzim Hubertus Rufledt

Velice pekny komiks. Libila se mi kresba. Dej na zacatku trosku pokulhaval, ale dale se to rozjelo. Tesim se na dalsi dil.

18.08.2018 4 z 5